Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znieczulica ludzka jest okropna. Znajomy przepuścił ludzi na przejściu a chwiłę później inny kierowca wjechał mu w tył samochodu. Państwo którzy zostali orzeouszczeni na przejściu stwierdzili że niczsgo nie widzieli i szybko oddalili sie z miejsca zdarzenia. Czy warto być uprzejmym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak dobrze ,że zachował się jak człowiek i zawiózł do szpitala. Gorzej jak by wogóle uciekł i nie udzielił pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znieczulica ludzka jest okropna. Znajomy przepuścił ludzi na przejściu a chwiłę później inny kierowca wjechał mu w tył samochodu. Państwo którzy zostali orzeouszczeni na przejściu stwierdzili że niczsgo nie widzieli i szybko oddalili sie z miejsca zdarzenia. Czy warto być uprzejmym?
a to rząd nas uczy nienawiści, bo jeżeli mam dochód 1610 zł i nie dostaję 500+ a inni maja dochód po 10-50 tys. i dostają na drugie i kolejne dziecko 500+ na ich waciki do uszu to czego ty oczekujesz, sentymnentów, w życiu warszwy, o mnie nie rząd nie dba co powinien to i ja mam innych gdzieś. Albo emeryt dstaje 8 zł podwyżki, co za te cholerne 8 zł można kupić, wstyd dla rządu. Także nie licz na nikogo, licz sam na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestępcami są również przedstawiciele tzw. wymiaru sprawiedliwości,którzy byłego przestępcę skazują na głodowanie odcinając mu możliwość podejmowania pracy w charakterze zupełnie innym jak orzeczone przestępstwo. Chodzi o tzw. karalność w ruchu drogowym,która zakazuje pracy np. przy sprzątaniu lub też ochronie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Refleks szachisty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość (dzisiaj o 14:45) - na debili nic nie pomorze, a tutaj nawet nie tyle znieczulica ludzka co poprostu nikt nie wie co to za wariat ci wjechalw tył samochodu może jakiś seryjny morderca mafioso i co ludzie powiedza jakbylo, a on potem znajdzie lub jego ludzie zabiją ta osobe lub kogoś z rodziny. Warto ryzykowac?? Nie bo swoją uprzejmościa, chęcia pomocy Ty możesz zawsze zaplacic 100 razy wyzsza kare niż było warto, a policja z ciebie zrobi gorszego sukinsyna niż ten co zabil z mafi itp. To są realia, które wywołuja znieczulice społeczną i tylko to. Ryzykoz pomocy czy uprzejmosci czesto jest o wiele wieksze niz to, że dla przykladu jedna osoba bedzie mniej na swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla lubelskich orłów z policji, poczekać kilka miesięcy, dla pewności, że ewentualni świadkowie wszystko zapomną i dopiero wtedy prosić o pomoc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcą być kapusiami . ech Polski ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakimi kapusiami. ??? Ostatnio byłem świadkiem, a potraktowali mnie jak bym to ja był winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 miesiące... szkoda że nie lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadek jest gorzej traktowany niż sprawca więc niech nie szukają jeleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytać się tego nie da, nic nie rozumiem. Kto zawisł ją do szpitala? Ten co spowodował wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro pojawi się dwóch świadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...