Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił na przejściu (wideo)

Utworzony przez Pytacz, 2 kwietnia 2008 r. o 18:36 Powrót do artykułu
Kim jest kierowca opisywanego Forda, że informacja jest tak lakoniczna? Jakie kto miał światło, z jaką szybkością jechało auto, jakie były warunki na drodze, ile lat miał kierowca? Bez tych informacji, zapowiedź kwalifikacji prawnej czynu jako wykroczenie, zakrawa na kpinę albo pozwala sądzić, że ktoś już użył lokalnych wpływów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autentyczna sytacja z dnia dzisiejszego. nadbystrzycka na wysokosci politechniki, predkosc max 40 km/h, wprost pod samochod wchodzi mi kobieta, hamuje bez szans na zatrzymanie sie przed, wkoncu puszczam hamulec i gaz w podloge zeby zdazyc. czyja byłaby wina? moja? czy pieszego, ktory wtargnał na jezdnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie, od ok. 2 lat jeżdżę między g. 7.15-8.45 Wieniawską w stronę Krakowskiego Przedmieścia /Lipowej. Prawie codziennie jeden pas ruchu Wieniawskiej (dla skręcających w prawo w stronę Krakowskiego Przedmieścia) jest wyłączony z uwagi na stający ok. 2-3 metra od skrzyżowania, na bezwzględnym zakazie postoju i zatrzymania się samochód dostawczy z jakimś DROBEM do pobliskiego sklepiku. TO JEST SKANDAL. CAŁY pas ruchu jest prajktycznie wyłączony z ruchu w godzinach najeiększego szczytu, gdy ludzie śpieszą się do pracy/szkoły z dziećmi lub przedszkola. Korki są czasami aż do ronda!!! Trudno mi uwierzuć, żeby o sytuacji tej nie widziała POLICJA lub straż MIejska!!! ale nie wiadomo dlaczego stan ten tolerują!!!! Czy to jakieś kolesiostwo czy też kumoterstwo czy też niedostrzeganie ewidentnego łamania prawa przez samochód lub samochody dostawcze!!! NIe dzieię się że kierowcy sie irytują, może dlatego traca nerwy na tym skrzyżowaniau!!! NIe mam nic przeciwko drobiowi i sklepikowi, ald po pierwsze, jest tam bezwględny zakaz, a po drugie, dostawy należałoby robić góra do godz. 7.OO rano, a nie na tum skrzyżowaniu w szvzycie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...