Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrzeba tysiąc lokali socjalnych. Miasto nie planuje ich budowy

Utworzony przez do roboty, 8 listopada 2013 r. o 11:06 Powrót do artykułu
wypie*rzyc ich wszystkich, dlaczego my, ludzie ciezko pracujacy za grosze mamy placić, za nierobów którzy oprocz mieszkań dostają renty, z jakiej okazji sie pytam? w polsce bardziej opłaca sie nie pracować, a te wszystkie brudasy chleja tylko całymi dniami i rozprzestrzenaja patologie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co to obchodzi żuka... on ma swój park saski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. nie wszyscy z wyrokami o eksmisji to patologia. Dzisiaj masz pracę , jesteś zdrowy więc nie masz problemów ale nie wiesz co czeka cię niebawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stadion rośnie jak na drożdżach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, po co nam ten stadion, czy wieczne utylizowanie kału pływającego w zalewie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stadion rośnie jak na drożdżach....
  Dokładnie, rośnie nowa skarbonka bez dna w którą będzie się ładowało pieniądze jak w Lotnisko. Ile mieszkań socjalnych można było za to wybudować nich sobie każdy policzy sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, rośnie nowa skarbonka bez dna w którą będzie się ładowało pieniądze jak w Lotnisko. Ile mieszkań socjalnych można było za to wybudować nich sobie każdy policzy sam...
Ok 2 500 mieszkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich specjalistów od ekonomii i budownictwa, komentując pytam ile lokali socjalnych wybudowano w ramach unijnych środków finansowych programowanych na budowę stadionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypie*rzyc ich wszystkich, dlaczego my, ludzie ciezko pracujacy za grosze mamy placić, za nierobów którzy oprocz mieszkań dostają renty, z jakiej okazji sie pytam? w polsce bardziej opłaca sie nie pracować, a te wszystkie brudasy chleja tylko całymi dniami i rozprzestrzenaja patologie
to nie wszystko bo biorą jeszcze dodatki mieszkaniowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypie*rzyc ich wszystkich, dlaczego my, ludzie ciezko pracujacy za grosze mamy placić, za nierobów którzy oprocz mieszkań dostają renty, z jakiej okazji sie pytam? w polsce bardziej opłaca sie nie pracować, a te wszystkie brudasy chleja tylko całymi dniami i rozprzestrzenaja patologie
  masz rację, zapierdalam  tyle lat tj. 35  i co mam 1200 zl netto, pierdolony kraj, szkoda, ze nas niemcy w czasie drugiej wojny światowej nie wzięli, wcale nie byłoby gorzej, tam za godzinę płaca ok. 8 euro a nie jak u nas 8 zł i to brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to "skąd lokali socjalnych wziąć?" Jest tyle po wioskach zamkniętych szkół podstawowych -tam można sporo rodzin upchać po niewielkich przeróbkach -wszak łazienki w szkołach zazwyczaj już były. Poza tym: sporo jest "wielkogabarytowych" stajni popegeerowskich (które z roku na rok marnieją i coraz bardziej niszczeją) -tam można po niewielkich kosztach dokonać przeróbek -a pracownicy do tych przeróbek to byli by właśnie ci "oczekujący" na lokale socjalne. Chcą mieszkać -niech robią! Ileż można dawać im coś za darmo?! W taki sposób było by połączone "przyjemne z pożytecznym". Nawet w takim Grabniaku (na wprost jeziora) jest stajnia popegeerowska -tam sporo rodzin by się zmieściło. Wystarczy odnowić niedużym kosztem, zrobić wspólną dużą łazienkę (lub dwie) i już mogli by mieszkać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze zamiast tych teatrow oper stadionow mozna by ludziom mieszkania wybudowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądząc po niektórych komentarzach istnieją debile którzy sądzą że w mieszkaniach socjalnych mieszka się za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez bym chciala taki lokal socjalny obecnie place za nienajlepsze warunki tyle pieniedzy:( jeszcze otrzymuje wysokie rachunki za wode oraz mam uciazliwego sasiada co zrobil sobie meline z mieszkania nie ma pradu,gazu ,wody  a ja mam dwoje malych dzieci i mi ciagle puka jak one spia gdzie szukac pomocy? :( skladalam  podanie do urzedu miasta o mieszkanie  to mi odp ze w momencie tworzenia wykazow a jak pytam w biurze obslugi mieszkancow to ze wykazy nie beda tworzone i mozna zlozyc podanie:/ zbycie czlowieka normalnie a ja naprawde mam juz dosc patologii jakiejs za sciana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...