Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiało kryzysem na targach budowlanych Lubdom w MTL

Utworzony przez Gość, 27 września 2009 o 19:41 Powrót do artykułu
Zaściankowe targi! Taki jest fakt. Pozdrowienia dla zarządu MTL.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast zrobić prawdziwe targi w halah ursusa woleli je zburzyc. Nigdy w Lublinie w tym miejscu nie będzie prawdziwych targów.
0
Zapłaciłem za bilet i pluję sobie w brodę, bo takie targi nie są warte złamanego grosza. Wioska niestety.
0
Ale mega impreza, tylko że brak promocji i klientów kontrahentów i po co to widowisko, żeby coś zarząd zarobił, czy faktycznie wystawcy mają szansę tu coś osiągnąć ?
0
No nie, ale to jednak jest jakieś nieporozumienie. To są targi, a nie jarmark z dachówkami. Oczywiście, klienci indywidualni i widzowie też są ważni, jednak głównie chodzi o ułatwienie kontaktów gospodarczych i kooperacji pomiędzy firmami. Generalnie imprezy targowe wszędzie powoli tracą na znaczeniu i to nie tylko ze względu na lęk przed kryzysem i ograniczanie wydatków promocyjnych. Sama formuła w dobie internetu nieco się przeżyła. Nie trzeba tokarki wozić przez pół Polski, jeśli jej zdjęcia, dokładny opis, a nawet trójwymiarową wizualizację można umieścić w sieci. MTL nie trafiły w swój czas, ale i tak radzą sobie znacznie lepiej, niż gdy służyły tylko do wyprowadzania pieniędzy.
0
Totalna porażka, bardzo mało wystawców, żadnych atrakcji. Bilety po 8 zł - to normalna lichwa i zdzierstwo, dla zwiedzających nie powinno być biletów no może po 2 zł. Więcej można zobaczyć w zwykłym hipermarkecie budowlanym. Ostatni raz tam byłem i odradzam wszystkim tych psedotargów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: