Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powietrzna taksówka na lotnisku Lublin (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez byznesmen z ul. Grygowej, 21 grudnia 2012 o 17:52 Powrót do artykułu
"Przelot prywatnym samolotem z Lublina do Warszawy to koszt ok. 6 tys. zł. Są ludzie, dla których nie jest to wielki wydatek. Liczy się dla nich przede wszystkim czas" ... jak cena spadnie do 5-tki to ja biere taką powietrzno taksówkie do stolycy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj, coś to nieprawda. Teraz nawet duże firmy liczą koszty i tną wszelakie zbędne wydatki, nawet kosztem ludzi i ich wygody. Chyba, że jest jakis High Top Manager ale oni tez nie przesadzają.
0
Lot Cesna 172 kosztuje 10 razy mniej wiec po co jakies tam odrzutowce na tak krotkiej trasie Jeden mankament ze w malej 172 taki biznesmena nie moze nic z sekretarka podzialac bo i miejsca malo i pilot widzi
0
Ludzie co wy p...cie wy nawet nie wiecie jak ludzie z dużą kasą żyją dla nich śmieszne 6tyś to jak dla nas 50 groszy,wiem coś o tym bo przybywam w tych kręgach,oni przykładowo za czyszczenie basenu w swojej chacie płacą co 2 tygodnie po 10tyś.
0
z jakiego lublina osły lotnisko było jest i będzie w Świdniku
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: