Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska to dziwny kraj - sportem narodowym zaczynają być "długie weekendy" - kto jak pokombinuje żeby dłużej było - budżet traci kasę - brak produkcji - choć nikt nie zbadał jak wzrasta sprzedaż usług? Drugi sport to grill - każdy grilluje - hameryka! Trzeci sport to brak myślenia - ktoś liczy na kolej, czy że uda się uniknąć tłoku. Czwarty grzech to bezmyślność też komunkacyjna - ludzie, którzy wyjeżdżają tylko "do kościoła" wyruszają na długie weekendy - jadą czterdzieści, gdzie można 50 (60), wymuszają pierwszeństwo- ale w ich mniemaniu dobrze jeżdżą. Policja ma chwytać piratów i pijaków - to zmusza "wczorajszych, żeby wracali około godz. 18 do domów - albo widzi się obrazek - żona kieruje, mąż przewieszony przez pasy - taki jakby pilot.... długie weeki zmuszją do myślenia po tym modnym wypoczynku- przynajmniej niektórych..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
swoje imię napisał:
Polska to dziwny kraj - sportem narodowym zaczynają być "długie weekendy" - kto jak pokombinuje żeby dłużej było - budżet traci kasę - brak produkcji - choć nikt nie zbadał jak wzrasta sprzedaż usług? Drugi sport to grill - każdy grilluje - hameryka! Trzeci sport to brak myślenia - ktoś liczy na kolej, czy że uda się uniknąć tłoku. Czwarty grzech to bezmyślność też komunkacyjna - ludzie, którzy wyjeżdżają tylko "do kościoła" wyruszają na długie weekendy - jadą czterdzieści, gdzie można 50 (60), wymuszają pierwszeństwo- ale w ich mniemaniu dobrze jeżdżą. Policja ma chwytać piratów i pijaków - to zmusza "wczorajszych, żeby wracali około godz. 18 do domów - albo widzi się obrazek - żona kieruje, mąż przewieszony przez pasy - taki jakby pilot.... długie weeki zmuszją do myślenia po tym modnym wypoczynku- przynajmniej niektórych..
Dobre, podpisuje się pod tym
0
By żyło się lepiej.
0
To foto rzeczywiście obrazuje tłok w pociągu. Brawo!!!
0
Tak jak zdjęcie współgra z artykułem tak właśnie wszystko funkcjonuje w tej wiejskiej metropolii.
0
http://www.chabad.org.pl/templates/articlecco_cdo/aid/1043883/jewish/Lech-Wasa-i-dolar-od-Rebe.htm
0
Jak wybudują lotnisko to będzieta latać aeroplanami i olejeta PKP.
0
aby do maja.......
0
Pociągi nie są po to żeby wozić pasażerów - one są po to żeby kursować.
0
to wina tego że na GROCHOWIE w wagownii stoi wielka ilosć wagonow Naszego PKP na co one czekają ?? podbiją nimi Somalię czy co
0
Ja dziś wracałem z Warszawy do Lublina pocziągiem relacji Szczecin-Lublin. Wsiadłem na Centralnej. Od Wscodniej jechałem sam w przedziale
0
antymonopolista napisał:
to wina tego że na GROCHOWIE w wagownii stoi wielka ilosć wagonow Naszego PKP na co one czekają ?? podbiją nimi Somalię czy co
A tam zaraz Somalię. Będą nimi z Libii wozić ropę terrorystom amerykańskim do USraela.
0
o tak "dopychała" ?? http://www.youtube.com/watch?v=i4R3GuCvljM (polecam zobaczyć
0
morning_train napisał:
o tak "dopychała" ?? http://www.youtube.com/watch?v=i4R3GuCvljM (polecam zobaczyć
Widać w Japonii nie wpadli na to, ze można "budować"pociągi dwupiętrowe :-)
0
W epoce informatyki naprawdę nie można sprawdzić ilu pasażerów kupiło bilety i policzyć ile potrzeba wagonów? Skoro to stacja początkowa, to chyba można dla tych co ostatni kupili dostawić jeszcze wagony... albo inaczej... skoro nie ma wagonów to po cholerę sprzedają bilety. Gdzie ci ludzie mają jechać? Na dachu? Nie wiem, ale wydaje mi się, że można to jakoś zorganizować. Tylko ni ma komu na tym pekape.
0
Ja wracałam wczoraj pociągiem Wrocław - Lublin, do Kielc tłoczyliśmy się na korytarzu jak sardynki. W Kielcach w końcu otworzono wagon, który pusty ciągnęliśmy od Wrocławia. Jakaś paranoja.
0
Jechałem tym pociagiem i ile puszek i butelek po piwie zostało w przedziałach w Warszawie -masakra. a konduktora nawet nie widziałem od Gdańska do Otwocka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: