Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstają nowe hotele w Lublinie. Bo wciąż brakuje miejsc noclegowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 o 22:55 Powrót do artykułu
zdecydowanie lepsza inwestycja niż kolejne centra handlowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro Lublin " sprzedał" 182.000 miejsc noclegowych w ciągu pół roku , to średnio dziennie daje 1000,- miejsc . Jeżeli Lublin ma 4000,- miejsc to jest 25 % sprzedanych miejsc noclegowych , to jakim cudem brakuje ?? Może mi to ktoś wytłumaczyć ??
0
proste byli w tym samym czasie :D  i brakuje  tak jak to w poznaniu podczas lepszych targów 
0
Brakuje to słowo wytrych do zgarnięcia kasy na odchodne. Ile lat POkraki będą doić Gminę Lublin? Co na te bzdury Ratusza lubelscy hotelarze ?
-1
Po co się szarpiecie przecież to nie wasza kasa tylko prywatna lub jakiegoś konsorcjum. Pobudują i spróbują jak nie będzie klientów i kasy to zbankrutują albo przerobią na akademik. Ważne żeby zapłacili za ziemię i systematycznie płacili podatki, a czy zrobią na tym interes to ich kłopot
1
Ciekawe czy ta cenzura prewencyjna, to z niechęci osobistej czy doktryny redakcyjnej? Pytam, bo jak napisałem, że w jednej z lokalizacji decyzje administracyjne zostały wydane, a roboty rozpoczęte przed zmianą MPZP, to wpis został usunięty.
0
hmmm... jak wieczorami przejeżdżam obok Viktorii to na palcach jednej ręki można policzyć palące się światełka w pokojach.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: