Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstał Związek Uczelni Lubelskich. Ale nie wszystkie do niego przystąpiły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 o 07:48 Powrót do artykułu
nie trzeba podpisu pod zdjęciem, od razu widać kto jest rektorem UP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten PO lewej? ZSL czuwa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyrzucić uczelnie z centrum miasta! Albo budują kilka własnych parkingów !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kariera po studiach w Lublinie? Chyba czyściciela kibli za Odrą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KULwa mać! wszystkie uczelnie ze zwiazku ZWIĄZANYCH Z KUlawymi osiągną poziom POŻAL SIĘ BOŻE, czyli takii sam jak na KUILu! i będa se ino chodzić z Procesjami, hi hi hi ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejna umowa pod kamery bez żadnych konsekwencji. Niegdyś niemal wszystkie lubelskie uczelnie miały tworzyć z wyższymi szkołami ze Lwowa, Kojowa polsko-ukraiński uniwersytet, nawet przed kilka lat działało w Lublinie Collegium polsko-ukraińskich uniwersytetów. I co, i nic. Później niemal wszystkie lubelskie uczelnie tworzyły nowoczesne centrum badań przy Pagi/ Głębokiej. Zanim się wybudowało większość z partnerów pobudowała za unijne środki własne centra badawczo-rozwojowe, a z problemem przy Głębokiej zostali nieliczni, biorąc do spółki uczelnie z Rzeszowa. Teraz kolejny wspólny projekt. Pożyjemy, zobaczymy, ale jedno jest pewne - w dyskutowaniu i planowaniu jesteśmy świetni, znacznie gorzej z późniejszą realną współpracą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL to żadna uczelnia a medyczny ma w głębokim poważaniu jakieś układy dopóki będzie miał 10 kandydatów na jedno miejsce i forsę od studentów z Pakistanu i krajów Arabskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Klechy i rolniki nie przystąpiły. Ale mi strata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: