Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstało kalendarium zagłady Żydów w Lublinie i na Lubelszczyźnie

Utworzony przez Dariusz, 11 listopada 2012 r. o 17:58
A kogo to obchodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kiedy Powstanie Kalendarium Pomordowanych Polaków Na Lubelszczyżnie///// ///???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gówno mnie to obchodzi ! Nie macie ważniejszych tematów tylko piszecie o tych żydkach w kółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy powstanie kalendarium pomordowanych przez żydów z UB polskich patriotów w latach powojennych? Gdzie ktokolwiek poruszył ten temat???!!! Chcecie czcić prawdziwą historię czy żydów, którzy mordowali nasz naród? Co to jest? (...)
Ostatnio edytowany 11 listopada 2012 r. o 20:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy powstanie kalendarium poszkodowanych nie tylko Żydów ale także Polaków i to nie tylko przeż okupanta ale też przez legaine władze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymordował więcej? Polacy Żydów czy odwrotnie? Żydzi to mordercy a mimo tego czci się ich pamięć. Wstyd i hańba żeby w Polsce tak hołubić pamięć tych morderców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
independence day napisał:
Kto wymordował więcej? Polacy Żydów czy odwrotnie? Żydzi to mordercy a mimo tego czci się ich pamięć. Wstyd i hańba żeby w Polsce tak hołubić pamięć tych morderców...
Licząc POLAKÓW i Palestyńczyków razem,to żydzi najwięksi bandyci na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość żydostwa ! napisał:
A gówno mnie to obchodzi ! Nie macie ważniejszych tematów tylko piszecie o tych żydkach w kółko.
Muszą pisać, żeby urabiać nas czyli polaków. Urabiać oznacz nic innego jak przyzwyczajać, a z czasem wpierać, że oni tu mają prawo do wszystkiego ze względu na obecność ich przodków tutaj. Poza tym jest dużo żydów, którzy z pokolenia na pokolenie są tzw. ukrytymi żydami pod polskimi nazwiskami. Mają rodziny w Izraelu, Anglii i USA. Próbują kreować rzeczywistość dzięki np. wsparciu finansowemu z tamtych stron, czy to na poziomie rodzinnym czy na poziomie różnych organizacji. Bardzo by chcieli, wyjść z ukrycia, a maksyma Wasze ulice Nasze kamienice nabrał nowego znaczenia. Żyd ma taką, a nie inną naturę czyli za wszelką cenę do celu. Są wśród nich na pewno ludzie dobrzy, właśnie tylko ilu ? Osobiście znam żyda, który podaje się oficjalnie za katolika, a w kuluarach mówi, że jest żydem, przeplatając często swoje poglądy bytowe z maksymą wszystko można kupić, aby zdrowie było. Tak o to sobie żyje i wiedzcie mi jak na Lublin żyje na bardzo wysokim poziomie, on i jego sztucznie wykreowane dzieci ! Więc niech nikt nie mówi, że z tym żydami to antysemityzm, a oni to poszkodowany naród. Natomiast wiem jedno na pewno TU JEST Polska, Polak ma rządzić i Polak ma czerpać korzyści z tytułu przynależności do swojego kraju, wszystkie formy sabotażu, przekupstwa w celu wykreowania siebie lub członka rodziny w celu zrobienia kariery powinny być karane jak przed wojną w myśl ustawy o zwalczaniu przestęp z chęci zysku popełnionych przez urzędników państwowych po prostu śmiercią !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ULTRA napisał:
Muszą pisać, żeby urabiać nas czyli polaków. Urabiać oznacz nic innego jak przyzwyczajać, a z czasem wpierać, że oni tu mają prawo do wszystkiego ze względu na obecność ich przodków tutaj. Poza tym jest dużo żydów, którzy z pokolenia na pokolenie są tzw. ukrytymi żydami pod polskimi nazwiskami. Mają rodziny w Izraelu, Anglii i USA. Próbują kreować rzeczywistość dzięki np. wsparciu finansowemu z tamtych stron, czy to na poziomie rodzinnym czy na poziomie różnych organizacji. Bardzo by chcieli, wyjść z ukrycia, a maksyma Wasze ulice Nasze kamienice nabrał nowego znaczenia. Żyd ma taką, a nie inną naturę czyli za wszelką cenę do celu. Są wśród nich na pewno ludzie dobrzy, właśnie tylko ilu ? Osobiście znam żyda, który podaje się oficjalnie za katolika, a w kuluarach mówi, że jest żydem, przeplatając często swoje poglądy bytowe z maksymą wszystko można kupić, aby zdrowie było. Tak o to sobie żyje i wiedzcie mi jak na Lublin żyje na bardzo wysokim poziomie, on i jego sztucznie wykreowane dzieci ! Więc niech nikt nie mówi, że z tym żydami to antysemityzm, a oni to poszkodowany naród. Natomiast wiem jedno na pewno TU JEST Polska, Polak ma rządzić i Polak ma czerpać korzyści z tytułu przynależności do swojego kraju, wszystkie formy sabotażu, przekupstwa w celu wykreowania siebie lub członka rodziny w celu zrobienia kariery powinny być karane jak przed wojną w myśl ustawy o zwalczaniu przestęp z chęci zysku popełnionych przez urzędników państwowych po prostu śmiercią !
Dlatego powinna weść w życie ustawa nakazyjąca powrót im do rodowych nazwisk i do obowiązku noszenia opasek na rękawach,aby nie było niejasności,bo tak mniej więcej przebiega linia podziału naszego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda? http://wponline.free...tysemityzm1.htm Zaskakują mnie niektóre, np. Hanna Gronkiewicz, Brat Magdy Gessler Piotr Ikonowicz, nie wiem co o tym myśleć... Jeśli te zmiany nazwisk to prawda to Polska to drugi Izrael i naród Żydowski rządzi naszym krajem. http://wponline.free...tysemityzm1.htm To znalazłam wpisując w google
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej powyższej stronie są jeszcze pewne plany: - wyniszczyć kraj finansowo; - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku; - zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem"; - "oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej; - wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników; - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach Jestem w szoku... :-O W Lublinie już prawie nie ma czego "wyniszczać", można powiedzieć, że plan zrealizowali... Jeszcze Lubella, Zakłady tytoniowe i już 100% wykonali plan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 12 listopada 2012 r. o 11:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosze o nieprzekraczanie pewnych granic.Do tej pory nie reagowałam, mimo że przekroczono tu pewne granice. Pana "piecowego" prosze, żeby przejechał się na Majdanek i poszedł sobie do krematorium. Żeby poczytał sobie takie strony jak te: http://www.auschwitz.bo.pl/, majdanek.com.pl Posługiwanie sie takim nickiem naprawde nie jest zabawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Bardzo prosze o nieprzekraczanie pewnych granic.Do tej pory nie reagowałam, mimo że przekroczono tu pewne granice. Pana "piecowego" prosze, żeby przejechał się na Majdanek i poszedł sobie do krematorium. Żeby poczytał sobie takie strony jak te: http://www.auschwitz.bo.pl/ , majdanek.com.pl Posługiwanie sie takim nickiem naprawde nie jest zabawne.
Czy zawsze wybiera się na moderatorów ludzi pochodzenia żydowskiego ???? bo tak z tego wnioskuję. Co ma NICK z treścią czy wypowiedzią wspólnego ??? Należy zwracać uwagę na treści czy wypowiedzi,jeżeli są obrażliwe czy tak zwane nie obyczajne a nie na to jak ktoś się pod tym podpisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi przedmówco nie jestem pochodzenia zydowskiego, chociaz płynie we mnie krew kilku narodów, do czego zawsze sie przyznaję. Mam wsród swoich przodków Tatarów, Niemców, i oczywiście tez i Polaków. Widzisz - jeżeli w wątku o historii Żydów, co więcej , o Holocauscie, gdzie jest tyle wypowiedzi nieprzychylnych Żydom, czy wrecz bedacych przejawem różnych spiskowych teorji, podpisywanie się nickiem "piecowy" może byc odebrane jednoznacznie. Bo w kontekście Holocaustu słowo "piec" kojarzy sie jednoznacznie i budzi określone skojarzenia. Następnym razem pomyśl. pzdr
Ostatnio edytowany 12 listopada 2012 r. o 12:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Bardzo prosze o nieprzekraczanie pewnych granic.Do tej pory nie reagowałam, mimo że przekroczono tu pewne granice. Pana "piecowego" prosze, żeby przejechał się na Majdanek i poszedł sobie do krematorium. Żeby poczytał sobie takie strony jak te: http://www.auschwitz.bo.pl/ , majdanek.com.pl Posługiwanie sie takim nickiem naprawde nie jest zabawne.
PIECOWY to jest akurat nazwisko,a imię to Adolf ,Przyznasz że to niezwykły zbieg okoliczności,ale jednak nie jest niemożliwy,tak że bardziej skup się nad treścią,bo na nie które idiotycze i wulgarne wpisy bardziej nie zwracasz uwagi lub udajesz że ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miało być śmieszne? Co do reszty. Nie wszystko udaje mi sie wyłapywac, to po pierwsze. Po drugie - zawsze jest tak, że na forum scieraja sie rózne opinie i głosy, kiedyś, jak prawie rok temu zaczęłam moderowac, to usuwałam wszystko, wszystkie sformułowania typu "ty idioto" etc. Dostałam jednak opinie, ze przesadzam, i watek, w którym moimi ingerencjami poszatkowany jest kazdy wpis, wygląda źle. Pomijając juz fakt, że pochłania to strasznie duzo czasu. Obecnie przyjęłam politykę jak najmniejszej ilosci ingerencji, zreszta taka jest wola i linia redakcji. Reaguje przede wszystkim wtedy, kiedy widze cos drastycznego. Ten watek zaczął dryfowac w złą strone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatka,ty nie popadaj w skrajność,to jest tak jak byś miała pretensje do rodziców tych wszystkich dzieci którym zaraz po wojnie nadawano imię ADOLF,a zapewniam cię że są tacy.To jest mniej więcej taka sama analogia.Tak że bardzo proszę skup się bardziej nad treścią wpisów a nie doszukuj się jakiejś prowokacji . Popracuj nad Maryjanem Arcybiskupem,to jest wezwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile sie orientuję, to po 1945 roku nie odnotowano w Polsce ANI JEDNEGO przypadku nadania tego imienia (czytałam na ten temat artykuł). Co do Maryjana - to dzięki za sugestie. Najlepiej będzie, jak będziecie do mnie pisac uwagi na temat działania forum i tego, co byscie chcieli zmienic i w nim, w w mojej pracy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiąc lat historii Polski,a ją tworzyli i bronili różne nacje narodowościowe.Razem żyli żenili się między sobą,dzieci płodzili i się wymieszali.A kto uważa się,że jest czystym krwistym Polakiem,to się myli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...