Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie basen na Tatarach. Radni poparli obywatelski projekt

Utworzony przez Yet, 17 października 2014 r. o 10:26 Powrót do artykułu
basen jak najbardziej potrzebny i rada miasta cała zagłosowała za jestem pełna podziwi, dziękujemy Wspólnemu lublinowi  i ich politykom za zbieranie głosów i basen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basen jak najbardziej potrzebny i rada miasta cała zagłosowała za jestem pełna podziwi, dziękujemy Wspólnemu lublinowi  i ich politykom za zbieranie głosów i basen
Problem w tym, że to nie oni zapłacą nie tylko za budowę ale przede wszystkim utrzymanie. Czyżbyś nie wiedziała, że "ofiarą" basenu na Bronowicach jest Bike Park, na utrzymanie którego w budżecie zabrakło już pieniędzy?   Zdecydowanie lepiej byłoby gdyby radni w/w klubu sprawdzili na co poszło w tamtym roku w MOSiR ponad 9 milionów pieniędzy z budżetu miasta, bo to ta spółka będzie operatorem basenu na Tatarach - zakładając, że nie jest tylko kiełbasą wyborczą.   Tak poza tym, to czy nie jest to zadanie do wpisania w Budżet... Obywatelski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko źle to co nic nie robić mają w mieście obwodnica zła, basen niepotrzebny a co Pan proponuje Panie budżet, bo rozumiem,że Pan tez staruje w wyborach bo wszędzie Pana pełno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tysiące ludzi podpisało się i cała rada miasta zagłosowała za basenem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że to nie oni zapłacą nie tylko za budowę ale przede wszystkim utrzymanie. Czyżbyś nie wiedziała, że "ofiarą" basenu na Bronowicach jest Bike Park, na utrzymanie którego w budżecie zabrakło już pieniędzy?   Zdecydowanie lepiej byłoby gdyby radni w/w klubu sprawdzili na co poszło w tamtym roku w MOSiR ponad 9 milionów pieniędzy z budżetu miasta, bo to ta spółka będzie operatorem basenu na Tatarach - zakładając, że nie jest tylko kiełbasą wyborczą.   Tak poza tym, to czy nie jest to zadanie do wpisania w Budżet... Obywatelski?
    skąd się biorą takie trolle? imbecyl który nie ma życia prywatnego siedzi całe dnie i noce na forum i ujada i płacze i żali się na każdą inwestycję, to nie, to nie, tamto też nie, weź ty ćwoku w końcu daj ludziom żyć i przestań całe dnie przedstawiać swoje chore wizje końca świata, załóż może jakiś pamiętnik i tam dawaj upust swoim życiowym frustracjom, i koniecznie idź do psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tysiące ludzi podpisało się i cała rada miasta zagłosowała za basenem
Wiem. Tyle, że ja potrafię zapytać dlaczego dopiero na miesiąc przed wyborami, a nie trzy, dwa lata albo rok wcześniej?   Nie moją rolą to oceniać, bo mieszkam w innej dzielnicy ale u siebie takim, którzy traktują mieszkańców jak głodne psy, to nawet się nie kłaniam i nie tylko na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd się biorą takie trolle? imbecyl który nie ma życia prywatnego siedzi całe dnie i noce na forum i ujada i płacze i żali się na każdą inwestycję, to nie, to nie, tamto też nie, weź ty ćwoku w końcu daj ludziom żyć i przestań całe dnie przedstawiać swoje chore wizje końca świata, załóż może jakiś pamiętnik i tam dawaj upust swoim życiowym frustracjom, i koniecznie idź do psychiatry
Skąd się biorą tacy, którzy całymi dniami nie tylko śledzą, co czynią inni ale na dodatek wyzywają od takich jakimi sami zapewne są?   Masz jakiś problem, to nie czytaj, bo oceniać innych nie masz żadnego prawa - szczególnie w dziedzinach, które zarezerwowane są dla specjalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko źle to co nic nie robić mają w mieście obwodnica zła, basen niepotrzebny a co Pan proponuje Panie budżet, bo rozumiem,że Pan tez staruje w wyborach bo wszędzie Pana pełno?
Czy ja kiedykolwiek napisałem albo powiedziałem, że wszystko jest źle?   Człowieku, czy znasz słowo empatia i nonkonformizm?   Napisałem wyraźnie, że wydatki są poza jakąkolwiek kontrolą, oraz, że wydaje się pieniądze ma "inwestycje", które się następnie zamyka z braku środków na ich utrzymanie.   Tak poza tym powinieneś chyba wiedzieć, że Komisja Rewizyjna Rady Miasta Lublin przeprowadziła w tym roku "0" kontroli.   Sprawdź do czego został stworzony ten organ JST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się biorą tacy, którzy całymi dniami nie tylko śledzą, co czynią inni ale na dodatek wyzywają od takich jakimi sami zapewne są?   Masz jakiś problem, to nie czytaj, bo oceniać innych nie masz żadnego prawa - szczególnie w dziedzinach, które zarezerwowane są dla specjalistów.
  leczysz kompleksy pisząc o sobie w kółko "specjalista", "ekspert", "znawca"? życiowy nieudacznik kreujący się sieci na boga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bedzie Pan w RM Panie budżet to wszystko Pan sprawdzisz, skontrolujesz i napiszesz nam na forumbo widzę, że kampania wyborcza trwa, a ja trzymam za słowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią lepiej poźno niż wcale a basen dzieciakom i młodym i starszym bedzie służył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...