Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie klub muzyczny w podziemiach Pedetu

Utworzony przez Sebeg, 29 czerwca 2011 o 07:21 Powrót do artykułu
Pewnie kolejny klub w stylu czekolady. Bajecznie drogi by spijac hajs z najbogatszych studentow z lubelszczyzny. Klimatem i tak nie dorowna staremu hadesowi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W czekoladzie nie jest zle choc i tak wolałem "68". Teraz czekam na otwarcie "nowego 68". Są opuznienia, ale z tego co widziałem lokal jest w stanie "surowym", teraz trwają prace wykonczeniowe. W jednej sali juz podłoga zrobiona i sciana za konsoletą Dj'a. Na korytarzu tez juz płytki na podłodze ułozone. Najwazniejsze ze w "nowym 68" będzie wiecej miejsca niz w starym lokalu
0
Sebeg napisał:
Pewnie kolejny klub w stylu czekolady. Bajecznie drogi by spijac hajs z najbogatszych studentow z lubelszczyzny. Klimatem i tak nie dorowna staremu hadesowi.
Hehehehehe studenci w Czekoladzie??? Tam przyłażą obecnie same kmiotki z okolicznych podlubelskich wiosek otóż jest problem, że w tym mieście nie ma (już) ANI JEDNEGO klubu na poziomie, gdzie ludzie mogli by właśnie wydać pieniądze. Mogę zapłacić dużo, byle by mi jakiś łyse chamy nie łaziły po lokalu a barman nie wlewał podrabianej wódy.
0
HSP napisał:
Teraz czekam na otwarcie "nowego 68". Są opuznienia, ale z tego co widziałem lokal jest w stanie "surowym",
Lokal dla opóźnionych w rozwoju... no i ta nachalna reklama... dałbyś sobie spokój.
0
Oj..Soundbar jest świetny
0
NO TO SIĘ WSZYSCY ZDZIWIĄ... Od dziś to już potwierdzona informacja... W centrum Lublina powstanie jeszcze jeden klub... i to będzie mega strzał. Projekt zakłada, że będzie to najlepiej oświetlony klub muzyczny w Polsce. Właściciel zakupił w Azji świecącą podłogę reagującą na dźwięk, sufit na którym można wyświetlać obrazy (ponad 3500 punktów świetlnych), ekran led o powierzchni 50m2, który będzie stanowił tło sceny... planowane są 3 sale plus strefy VIP a wszystko na ponad 1300m2... Planowane otwarcie to okolice października... a suma inwestycji około 3,5 miliona złotych... Powodzenia życzę Creamowi i reszcie, zwłaszcza, że będzie to drugi lokal tego inwestora w Lublinie.
0
Sebeg napisał:
0
Ciekawe jaki profil artystyczny będzie prezentował klub, bo przy takiej kubaturze muzyka ambitna raczej tam nie zagości, bo właściciel na czynsz nie zarobi. Czyli będzie to kolejny klub w stylu Fashion czyli dyskoteka. Jaki nowy wymiar muzyczny wniesie taki klub na lubelską scenę?
0
planowane są 3 sale plus strefy VIP a wszystko na ponad 1300m2...
jak chcesz zmiescic 1300m2 na 700m2 ?;>
0
L. napisał:
jak chcesz zmiescic 1300m2 na 700m2 ?;>
Przecież post o 1300m2 jest obciachową reklamą innego miejsca, nie związaną z lokalem przewodnim artykułu... Jestem ciekaw właśnie kto utrzyma ten poziom na tych metrach i deklarowany przepych...?
0
Filip napisał:
Ciekawe jaki profil artystyczny będzie prezentował klub, bo przy takiej kubaturze muzyka ambitna raczej tam nie zagości, bo właściciel na czynsz nie zarobi. Czyli będzie to kolejny klub w stylu Fashion czyli dyskoteka. Jaki nowy wymiar muzyczny wniesie taki klub na lubelską scenę?
żaden ponieważ takowej sceny nie ma
0
Dobrze,że będzie coś nowego w Lublinie oby jednak nie była to kolejna "przeszkoda" na trasie do innych miejsc spowodowana hordami pijanej młodzieży i wiecznymi nocnymi bójkami (czego przykładem są sceny rozgrywające się często pod 68)
0
Sebeg napisał:
Wręcz przeciwnie, jest tańszy od kilku lubelskich klubów!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: