Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
a co maja do tego ubezpieczyciele??? watpie aby chociaz jeden z tych samochodow mial AC a z OC nikt nie wyplaca za spalenie samochodu
tak też może być, szrotów nikt nie ubezpiecza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
cyt:..."bmw, renault laguna, opel vectra, audi a4, fiat cc, fiat punto, skoda felicia, nissan micra. - Wstępnie straty oszacowano na 29,5 tys. zł"... Ile tu jest wymienionych samochodów - 8sztuk i 29,5TLPN straty? To żadne samochody, tylko szrot....nie ma co płakać...
życzę ci aby spotkało cie to samo baranie. tak się składa że jeden samochód należy do mojej rodziny więc czy się spalił jeden za 30 tys. czy 10 za 30 tys. to dla niektórych jest dużo. a na inteligencję to nikt nie wylicza wartości samochodu tylko jeżeli już to wartość części spalonych i to po cenie złomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci wandale powinni sobie nalać w gacie benzyny i podpalić. A policja tylko wozi swoje dup..a po głównych ulicach a na osiedla nie chce im się zaglądać, może się boją - powiedzmy sobie szczerze że policję mamy mało skuteczną w naszym kraju!!! Gdyby wszyscy mieszkańcy zaczęli zgłaszać każdą szkodę wyrządzoną (urwane lusterko, przebita opona, wyrwana wycieraczka) policja nie nadążałaby z przyjmowaniem zgłoszeń, ale w końcu może wzięliby się za robotę. Co do użytkownika Paweł - co to za różnica typie jakiej wartości były auta - ważne jest to że Ci ludzie ponieśli straty za które muszą teraz sami płacić, a nie są temu winni!!! Przez takich typów jak ty - Polska jest chorym krajem - znasz takie powiedzenie: "Jak DZIAD odżyje to cię torbą zabije!" - idealnie do ciebie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mkmk napisał:
więc czy się spalił jeden za 30 tys. czy 10 za 30 tys. to dla niektórych jest dużo [/quote] No pewnie, 10 za 30 tys. to daje 300 tys. PLN. Kwota znaczna.
życzę ci aby spotkało cie to samo baranie. tak się składa że jeden samochód należy do mojej rodziny
i w tej rodzinie szukaj barana. [quote] . a na inteligencję to nikt nie wylicza wartości samochodu tylko jeżeli już to wartość części spalonych i to po cenie złomu.
i właśnie o to mi chodziło. Jak zjarał się samochód wart 30tys. PLN, to powinni wycenić właśnie na tyle stratę (jeśli był na 30 tys. PLN ubezpieczony).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ważne jest to że Ci ludzie ponieśli straty za które muszą teraz sami płacić, a nie są temu winni!!!
No i właśnie o to mi chodzi. Jak wyliczono stratę, bo nie wierzę, że przy ośmiu spalonych samochodach strata wynosi tylko 29,5tys. PLN.... chyba, że to szroty (choć artykuł podaje, że jest tam Laguna i A4 - już same te dwa samochody mogą być więcej warte niż 30tys.PLN)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
No pewnie, 10 za 30 tys. to daje 300 tys. PLN. Kwota znaczna. i w tej rodzinie szukaj barana. i właśnie o to mi chodziło. Jak zjarał się samochód wart 30tys. PLN, to powinni wycenić właśnie na tyle stratę (jeśli był na 30 tys. PLN ubezpieczony).
No pewnie że umiesz liczyć 10 za 30 tys. daje... 300 tys.zł. Do podstawówki chodzisz? Gdyby użytkownik napisał 10 po 30 tys. wtedy wyszłoby 300tys. zł., a tak 10 za 30tys. = 30tys. zł - widzisz jakie to proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No pewnie że umiesz liczyć 10 za 30 tys. daje... 300 tys.zł. Do podstawówki chodzisz? Gdyby użytkownik napisał 10 po 30 tys. wtedy wyszłoby 300tys. zł., a tak 10 za 30tys. = 30tys. zł - widzisz jakie to proste?
no tak, dla jednych to logiczne, dla innych nie. ……………………………………..________…………………… ………………………………,.-‘”……………….“~.,……………… ………………………..,.-”……………………………..“-.,………… …………………….,/………………………………………..”:,…….. …………………,?………………………………………………\,….. ………………./…………………………………………………..,}…. ……………../………………………………………………,:`^`..}…. ……………/……………………………………………,:”………/….. …………..?…..__…………………………………..:`………../….. …………./__.(…..“~-,_…………………………,:`………./…….. ………../(_….”~,_……..“~,_………………..,:`…….._/……….. ……….{.._$;_……”=,_…….“-,_…….,.-~-,},.~”;/….}……….. ………..((…..*~_…….”=-._……“;,,./`…./”…………../………… …,,,___.\`~,……“~.,………………..`…..}…………../…………. …………(….`=-,,…….`……………………(……;_,,-”…………… …………/.`~,……`-………………………….\……/\………………. ………….\`~.*-,……………………………….|,./…..\,__……….. ,,_……….}.>-._\……………………………..|…………..`=~-,…. …..`=~-,_\_……`\,……………………………\…………………… ……………….`=~-,,.\,………………………….\………………….. …………………………..`:,,………………………`\…………..__.. ……………………………….`=-,……………….,%`>–==“……. …………………………………._\……….._,-%…….`\…………… ……………………………..,<`.._|_,-&“…………….`\…………..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewazne jakie byly straty wazny jest akt wandalizmu i nasza zlota polska mlodziez przyszlosc narodu wychowywana bezstresowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przyszła mi kamera szpiegowska HD ustawiam ją na tymiankowa , obejmuje dwa parkingi.Skoro numery rejestracji widać to i tych niedouczonych z krostami na mózgu i niekochanych przez rodzine wandali złapie. To juz jest skur....two, z którym policja sobie nie radzi. A mandaty za złe parkowanie na tymiankowej to potrafi 3 razy w ciągu dnia przyjechać i wlepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
niewazne jakie byly straty wazny jest akt wandalizmu i nasza zlota polska mlodziez przyszlosc narodu wychowywana bezstresowo
to fakt. Ale jak płacę za ubezpieczenie, to wymagam rekompensaty w przypadku szkody, a nie złodziejskich ochłapów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, a czy to istotne za ile te samochody sie spalily??? liczy sie sam fakt, ze ja - wychowana na tym osiedlu, znająca wiele osob - boję się teraz po nim iść wieczorem - a to co się stało dzisiaj w nocy dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że panuje tu bydlo i bandziorstwo - nie chce nikogo obrazic ale zastanowmy sie - kiedys to bylo zupelnie inne osiedle..... BEZPIECZNE OSIEDLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
to fakt. Ale jak płacę za ubezpieczenie, to wymagam rekompensaty w przypadku szkody, a nie złodziejskich ochłapów.
tylko ze rekompensate dostaniesz za spalony samochod jezeli placisz AC a w przypadku aut powyzej 10 lat(przynajmniej tak bylo) nie oplacisz skladki AC bo ubezpieczyciel nie prowadzi takich ubezpieczen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spre_zynka napisał:
Ludzie, a czy to istotne za ile te samochody sie spalily??? liczy sie sam fakt, ze ja - wychowana na tym osiedlu, znająca wiele osob - boję się teraz po nim iść wieczorem - a to co się stało dzisiaj w nocy dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że panuje tu bydlo i bandziorstwo - nie chce nikogo obrazic ale zastanowmy sie - kiedys to bylo zupelnie inne osiedle..... BEZPIECZNE OSIEDLE
ale teraz dorosla mlodziez wychowana bezstresowo ktora nie ma szacunku do niczego i nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie młodzież to bydło i dzicz podejrzewam że ten kto mieszka na tym osiedlu bez większego problemu może się dowiedzieć kto to zrobił a wtedy to już wiecie co z nimi zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie dowiem, a dowiem sie napewno bo mam kumpla w dochodzeniówce to złamię im nogi w kolanach. Mam tylko nadzieję że dobrze trafie żeby kość przebiła i wyrwała chrząstke stawową i juz nigdy nie wyjdzie o własnych nogach by robić podobne rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
tylko ze rekompensate dostaniesz za spalony samochod jezeli placisz AC a w przypadku aut powyzej 10 lat(przynajmniej tak bylo) nie oplacisz skladki AC bo ubezpieczyciel nie prowadzi takich ubezpieczen
...tak, płacę AC...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek dobrze kminisz lej na kiche leszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ale teraz dorosla mlodziez wychowana bezstresowo ktora nie ma szacunku do niczego i nikogo
kurcze - nie jestem taka najstarsza, ale pamietam te maluchy co graly w siatke na trzepaku, a teraz co?? wysiaduja pod klatkami i szyby wybijają - a teraz wybijanie szyb w klatkach zrobilo sie nudne i malo efektowne to poszli o krok dalej. co bedzie nastepne?? przychodnia??, przedszkole??, a może jakieś mieszkania???? - a patrole policji wjezdzają w osiedle i od razu zawracaja - przykre, że mieszkancy sa pozostawieni sami sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a wszyscy mówią,że tylko na Tatarach jest niebezpiecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE PRZECIEŻ TO WASI SĄSIEDZI TO ZROBILI, TAK SOBIE WYCHOWALI I TAKIE TERAZ SĄ TEGO EFEKTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...