Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
... no wzięła się ta instalacja i "spięła". Ciekawe, że w domach się nie spina bez udziału człowieka. Przecież nie było tam włączone ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja ani inne odbiorniki dużej mocy. Napięcie też 230V więc iskry nie przeskakują między przewodami - normalnie cuda jakieś. Wam też się sama "spina" instalacja np. w domkach letniskowych latem gdy Was tam nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Lublinianinem i od kilku miesięcy chciałem znów odwiedzić Majdanek... Szkoda wielka i zarazem strata dla muzeum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milion? za drewniane ławki? będzie odszkodowanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
... no wzięła się ta instalacja i "spięła". Ciekawe, że w domach się nie spina bez udziału człowieka. Przecież nie było tam włączone ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja ani inne odbiorniki dużej mocy. Napięcie też 230V więc iskry nie przeskakują między przewodami - normalnie cuda jakieś. Wam też się sama "spina" instalacja np. w domkach letniskowych latem gdy Was tam nie ma ?
Gdybyś był choć raz w tym miejscu to byś głupot nie pisał. Wyluzuj i zmień portal. Żal ze straty i szacunek dla miejsca. Ale tobie te pojęcia jak widzę są obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie ktoś znowu rozpalił w piecu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Gdybyś był choć raz w tym miejscu to byś głupot nie pisał. Wyluzuj i zmień portal. Żal ze straty i szacunek dla miejsca. Ale tobie te pojęcia jak widzę są obce.
Nie rozumiem takich ludzi. Piszą hejterskie posty bez żadnych kontrargumentów. Koleś ma racje. W barakach była nowa instalacja elektryczna. Jedynymi odbiornikami prądu były kamery przy barakach. Nic więcej. Także w 99% jest niemożliwe to, że pożar wybuchł przez instalację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam dwa razy. To miejsce robi ogromne wrażenie. A największe robiły na mnie właśnie te buty. Cały barak w butach. Straszne, że spaliły się i tyle ludzi już tego nie zobaczy. moim zdaniem były największym dowodem prawdziwości tego miejsca. Straszne... Ogromna strata dla wszystkich. Zarówno odwiedzających jak i właścicieli. Pieniądze... Pieniądze nie zwrócą tego, co spłonęło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowita strata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna strata dla wszystkich - ano tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda :/ jeszcze rok temu odwiedziłem Muzeum i m.in. ten barak :/ pozostały tylko zdjęcia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milion złotych za parę zgnitych butów i desek a dla powodzian za nowe domy po sześć tysi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak szczególnego nadzoru miejsc znaczących dla historii Polski(wcześniej Auschwitz).Jakie to charakterystyczne dla "nowej władzy-przecież "NAJJAŚNIEJSZEJ,SOLIDARUCHOWEJ"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Barak wykorzystywany był jako magazyn, znajdowały się w nim buty więźniów nie będące częścią ekspozycji.-czyli barak z ekspozycją butów jest nadal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Brak szczególnego nadzoru miejsc znaczących dla historii Polski(wcześniej Auschwitz).Jakie to charakterystyczne dla "nowej władzy-przecież "NAJJAŚNIEJSZEJ,SOLIDARUCHOWEJ"!!!
LECZ SIĘ CZŁOWIEKU?? NA NOGI, BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŹNO. A ja uważam że wszystkiemu jest winna poprzednia władza i przez jej zaniechania takie są dziś skutki powodzi, pożarów, kradzieży. Ale najważniejszy jest krzyż, a o kolejnych zniszczeniach najlepiej nic nie mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kilometrów wałów wybudowała poprzednia władza a ile obecna?!Tyle w tym temacie.Chociaż doskonale Ciebie rozumiem.Mózgi wyprane przez media stają się tylko odrobiną białka.Ale jest jeszcze dla Ciebie szansa na pobudzenie myślenia-chociaż przyznaję-znikoma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można było tego pokryć jakąś substancją nie palną ? Mało to środków na rynku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych krajach muzea tego typu posiadaja system gasniczy zasilany dwutlenkiem wegla...........temat w Polsce "D" jeszcze nie znany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 milion na odbudowe baraku z desek lekka przesada ciekawe ile ktoś na tym zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
1 milion na odbudowe baraku z desek lekka przesada ciekawe ile ktoś na tym zarobi.
minimum milion, by Rychowi żyło się lepiej a Grzechowi i Bronkowi dostatniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos to troche off top...chyba ze to ma byc prowokacja to przepraszam... instalacja nie instalacja jakos nie to mi sie wydaje teraz najwazniejsze...jak ktos sie w tym konkretnym temacie wypowiada to niech sie podpisze czy jest praktykujacym elektrykiem czy jednym a tych "wszechstronnie" uzdolnionych bo szkoda czasu na czytanie takich wypowiedzi (teorie spiskowe) Przylaczam sie do tych ktorzy uwazaja to za strate w wielu aspektach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...