Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar przy ul. 1 Maja, jedna osoba nie żyje

Utworzony przez kamil, 29 grudnia 2011 r. o 21:01 Powrót do artykułu
hehe ten filmik dobry ;] folklor z 1-go maja sie wypowiada hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu, reprezentacja 1 Maja udziela wywiadu, Nie było tam już nikogo innego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całym szacunkiem, ale po co umieszczać materiał filmowy z takim żżulem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zna ktos imie tej kobiety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu inteligencja z 1 maja się wypowiada. Naprawdę nie można było się zapytać kogoś bardziej ogarniętego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada całe 1 maja przyszło i wy to puszczacie.Załosne dziennikarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten pierwszy zgredzio słyszał strzały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglibyscie sie powstrzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologi się podpaliły , i wielkie mi halo:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...