Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar samochodów na ul. Wileńskiej w Lublinie

Utworzony przez Dybczych, 7 maja 2011 r. o 18:07 Powrót do artykułu
Widać, że polska Z. Spaliło się sześć samochodów, straty to 100 tysięcy złotych. Pewnie większość kwoty stanowi śmietnik wraz z zawartością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYPUSZCZAM,ŻE TO SPRAWKA TEGO ROZWYDRZONEGO BYDŁA W WIEKU:18-25 LAT, PO PIJAKU, GRASUJĄCYCH JAK ZWIERZETA PO LUBLINIE!!WSPÓŁCZUJĘ WŁAŚCICIELOM SPALONYCH AUT, BO MNIE BY CHYBA WŚCIEKŁOŚĆ DOPROWADZIŁA DO OBŁĘDU I DO TEGO NIEMOC,BO NA POLICJĘ I STRAŻ MIEJSKĄ TO NIE MA CO LICZYĆ W TYM POP...KRAJU!!!PANOWIE W MUNDURACH WRĘCZ CHRONIĄ BANDYTÓW A POSZKODOWANY TRAKTOWANY JEST JAK GÓWNO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z której uczelni był podpalacz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że folie miał na szybie, wnętrze ocalało;) i dzięki temu na eizówce jako "bezwypadkowy" pójdzie jeszcze, co to dziadek tylko w niedziele z garażu wyciągał i to tylko jak deszczu i śniegu nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYKOLO napisał:
PRZYPUSZCZAM,ŻE TO SPRAWKA TEGO ROZWYDRZONEGO BYDŁA W WIEKU:18-25 LAT, PO PIJAKU, GRASUJĄCYCH JAK ZWIERZETA PO LUBLINIE!!WSPÓŁCZUJĘ WŁAŚCICIELOM SPALONYCH AUT, BO MNIE BY CHYBA WŚCIEKŁOŚĆ DOPROWADZIŁA DO OBŁĘDU I DO TEGO NIEMOC,BO NA POLICJĘ I STRAŻ MIEJSKĄ TO NIE MA CO LICZYĆ W TYM POP...KRAJU!!!PANOWIE W MUNDURACH WRĘCZ CHRONIĄ BANDYTÓW A POSZKODOWANY TRAKTOWANY JEST JAK GÓWNO!!
1. Nie krzycz Troll`u 2. A ja przypuszczam, że to sprawka Twojego syna. 3. Srawdzić, czy nie ksiądz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te auta były prawidłowo zaparkowane ??? w zasadzie nie to i odszkodowań nie powinny ubezpieczalnie zapłacić ... bydło stawia tam auta gdzie popadnie i nie ma jak dojść do domów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tammm napisał:
a te auta były prawidłowo zaparkowane ??? w zasadzie nie to i odszkodowań nie powinny ubezpieczalnie zapłacić ... bydło stawia tam auta gdzie popadnie i nie ma jak dojść do domów ...
chyba menelu do twojego domu jakim był śmietnik - a może to ty po pijaku waląc dykte w kuble na śmieci ten ogień zaprószyłeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ktorym to dokladnie miejscu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby śmietnik z drewna budować !!!. Jakby śmietnik był blaszany albo murowany, to nic by się nie stało ... poza spalonymi śmieciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie pierwszy taki przypadek w Lublinie w ostatnim czasie, gdzie masowo płoną samochody. Straż Miejska i Policja powinna raczej ograniczyć łapanki na źle parkujących kierowców, a bardziej zainteresować się bezpieczeństwem mienia tych ostatnich.To też pieniądze,może nawet ważniejsze jak te z mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin staje się powoli miastem zamieszkałym przez bydło. Wieczorami z roku na rok jest coraz bardziej niebezpiecznie. Hordy młodocianego bydła terroryzują blokowiska. Co bardziej majętni "wycofują się" na osiedla domków jednorodzinnych na obrzeża miast - tam jedynymi niedogodnościami są problemy z dojazdem oraz pier****e psy szczekające po nocach. Policja z pijanym bydłem niewiele może zrobić. Rząd nierobów i lodziarzy z każdym rokiem obcina budżet policji - co w innych krajach jest nie do pomyślenia. Jednocześnie całe miasto właściwie upstrzone jest tzw. ogródkami piwnymi, gdzie bydło przychodzi do wodopoju. Nie ma gdzie zabrać rodziny spoza Lublina czy zza granicy - na Starym Mieście zrywają łańcuszki, wszędzie można trafić na jakiś problem z przestępczością. Lublin staje się jakimś ponurym miastem. Ja zwijam się stąd najszybciej tylko jak się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale teraz zaden odwazny kozak się nie przyzna do tego.. co za cwele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lublin staje się powoli miastem zamieszkałym przez bydło. Wieczorami z roku na rok jest coraz bardziej niebezpiecznie. Hordy młodocianego bydła terroryzują blokowiska. Co bardziej majętni "wycofują się" na osiedla domków jednorodzinnych na obrzeża miast - tam jedynymi niedogodnościami są problemy z dojazdem oraz pier****e psy szczekające po nocach. Policja z pijanym bydłem niewiele może zrobić. Rząd nierobów i lodziarzy z każdym rokiem obcina budżet policji - co w innych krajach jest nie do pomyślenia. Jednocześnie całe miasto właściwie upstrzone jest tzw. ogródkami piwnymi, gdzie bydło przychodzi do wodopoju. Nie ma gdzie zabrać rodziny spoza Lublina czy zza granicy - na Starym Mieście zrywają łańcuszki, wszędzie można trafić na jakiś problem z przestępczością. Lublin staje się jakimś ponurym miastem. Ja zwijam się stąd najszybciej tylko jak się da.
to co tu jeszcze robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako właściciel spalonego auta, jestem zdruzgotana obelżywymi komentarzami. Jesli ktoś pojęcia nie ma o tym co się wydarzyło niech się nie wypowiada. Auta zaparkowane były prawidłowo - to jest parking dla mieszkańców. Folia na spalonym aucie znalazła się już po pożarze - bo geniusze drodzy szyba jest uszkodzona, więc auto zastała w ten sposób zabezpieczone Mam dość was wszystkich, chamskich komentarzy, wycieczek ciekawskich gapiów, robiących fotografie i głośno naigrywających się z naszego nieszczęscia. Wstyd i ogromny żal Nikomu nie życzę tego typu "atrakcji", mi nie jest do śmiechu bo straty to grube tysiące. Zanim zacznienie urągać najpierw wyobraźcie sobie jak byście się czuli w sytuacji gdy budzą was syreny-auto płonie na waszych oczach a wy możecie tylko patrzeć dziękuję za uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuję namiarów osób poszkodowanych w tej sprawie. Głównie z ul. Tymiankowej Proszę o kontakt: 782 283 931
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...