Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lokator napisał:
Widocznie nie znasz życia. Najwyraźniej pochodzisz z zamożnej rodziny i o prawdziwym życiu nic nie wiesz. Ludzie wiążą koniec z końcem i również płacą podatki. Dla czego to właśnie MY mamy z nich tylko nie korzystać? Czemu to bezduszne państwo omija nas szerokim łukiem? Ludzie tu starają się jak mogą, a ich imię jest szargane przez takich snobów jak ty. Lecz uważaj czasami koło fortuny się odwraca. My ludzie z Grygowej damy sobie rade w życiu nawet jeżeli będziemy wyzywani, wytykani palcami i obrażani. A dla takich ludzi jak wy jedynym wyjściem będzie depresja lub samobójstwo. To nasze Państwo przykryło nas czarną płachtą byśmy milczeli. Ale oświadczam, że to koniec milczenia. Wszyscy jesteśmy sobie równi bez względu na to gdzie mieszkamy. A jeżeli już się chcesz wypowiadać to naucz się pisać analfabeto.
Nie bój się, ja też z niejednego pieca chleb jadłem więc dam sobie radę równie dobrze jak Wy. Podreperuj sobie morale biorąc się do roboty a nie zapowiadająć koniec milczenia, bo ci rewolucja wyjdzie bokiem . Różnica jest taka, że ludzie Twojego pokroju uważają że Państwo powinno ich brać na garnuszek, natomiast ja uważam że jeśli mi coś nie pasuje to poprawiam sobie byt we własnym zakresie. Kto na tym lepiej wyjdzie to już się własnie pokazuje. Poza tym wyzywasz mnie od analfabetów, ale to Twoja twoja wypowiedź jest logicznie sprzeczna, ponieważ najpierw twierdzisz że wy sobie dacie radę a inni nie, a za chwilę piszesz że wszyscy są równi. To jak bardzo wszyscy jesteśmy równi zweryfikowane zostało przez 50 lat socjalizmu, więc nie będę się wypowiadać w tym temacie. Weź się do roboty, to odczujesz poprawę. I jeszcze napisz, jak sie staracie, bo na razie to puszczasz słowa na wiatr. Nie chcę Cię pochopnie oceniać, ale z doświadczenia wiem, że ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy zwykle są zagłuszani przez żuli i nierobów, którzy drą dzioby że ich państwo olewa a "im się należy bo..." no właśnie, bo co? Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzieci z pożaru dostały misie? Niedawno odbyła się z hukiem wielka akcja - misie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Chodzą plotki, że wszystkie misie leżą w komendzie wojewódzkiej strażaków. Proszę dziennikarzy o sprawdzenie tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Czy dzieci z pożaru dostały misie? Niedawno odbyła się z hukiem wielka akcja - misie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Chodzą plotki, że wszystkie misie leżą w komendzie wojewódzkiej strażaków. Proszę dziennikarzy o sprawdzenie tematu.
ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokator napisał:
Tak się składa, że mam dobrą prace. Pytanie czy to państwo utrzymuje nas czy nie odwrotnie? To ciekawe tak każdy się wymądrza choć nawet pisać nie potrafi. Radzę wam dzieci wrócić do szkoły i zacząć się uczyć Polskiej pisowni.
Jak masz dobrą pracę to siedż na tyłku i się ciesz ,bo jutro możesz jej nie mieć,jak inni,którzy znają polską pisownię trochę lepiej od ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfjk napisał:
ku*** powiem jedno klucicie sie jak jakies bezmuzgie yetti ODpier***CIE SIE OD GRYGOWEJ sami nie jestescie lepsi zlamane chuje mory wam rosna tylko na forum czemu u nas nikt mordy nie otworzy zasrancy mamy takie same ku*** prawa jak i wy wiec WYpier***AC Z TAKIMI UWAGAMI CHAMY ZAje***E
Widać prawdziwy obraz przeciętnego mieszkańca tych baraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokatorze, skoro masz dobrą pracę to na pewno Cię stać na porządne mieszkanie własnościowe, dlaczego więc nadal mieszkasz w lokalu socjalnym i żerujesz na innych? ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfg napisał:
Widać prawdziwy obraz przeciętnego mieszkańca tych baraków
Folklor osiedli socjalnych jakich wielu w każdym mieście.Coś podpalić,ściany bazgrać,ławki połamać to ich żywioł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Folklor osiedli socjalnych jakich wielu w każdym mieście.Coś podpalić,ściany bazgrać,ławki połamać to ich żywioł.
Rozglądnij się koło siebie i co widzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...