Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w bloku przy ul. Śliwińskiego (zdjęcia)

Utworzony przez xxx, 1 marca 2010 r. o 00:40 Powrót do artykułu
ja dwa pietra wyzej tzn na 7 mialam juz cale mieszkanie w dymie, jeszcze zanim uslyszalam sygnal wozow strazackchi.ogien siegnal mojego okna w przeciagu paru minut od zaplonu. bardzo niemile uczucie wiedzac ze pod twoja kuchnia podlaczona pod gaz hula ogien. pozdrawiam mieszkancow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję. Widziałem sytuacje niemalże od początku. Nic miłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo strażacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej niech kwaterują margines w blokach, to jeszcze nie jedno mieszkanie się sfajczy. Całe szczęście że gaz nie wybuchł, ale mieszkania sąsiadujące też podniszczone na pewno. Ciekaw jestem kto zapłaci za remont mieszkań i klatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Śliwińskiego 6 mieszka siostra tego faceta co podpalił mieszkanie na Śliwińskiego 9. 3 lata temu o mały włos nie wysadziła z mężusiem bloku w powietrze. To degeneraci pijący na okrągło do nieprzytomności. Czekamy kiedy nastąpi tragedia przy Śliwińskiego 6 bo nikt na to nie reaguje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ten kretyn malo nie wysadzil bloku w powietrze.klatka ponizej krytyki wyglada lacznie z sasiadujacymi mieszkaniami.niech sie wiecej napije.ten degenerat nie zdaje sobie sprawy co zrobil.biedactwo dymu sie nawdychal i jest pod opieka lekarza.rece opadaja.niech poniesie konsekwencje marginez spoleczny!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, mieszkańcy tego bloku i Goście. Ten lokator już wcześniej spowodował pożar. Wówczas obyło się bez strat.Administracja jest bezradna, obecnie muszą mu zapewnić lokal zastępczy!!!!!! Jeżeli Faceci w tym bloku mają ja...... to sami się z nim rozliczą Pozdrawiam wszystkich zestresowanych lokatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cs napisał:
ludzie ten kretyn malo nie wysadzil bloku w powietrze.klatka ponizej krytyki wyglada lacznie z sasiadujacymi mieszkaniami.niech sie wiecej napije.ten degenerat nie zdaje sobie sprawy co zrobil.biedactwo dymu sie nawdychal i jest pod opieka lekarza.rece opadaja.niech poniesie konsekwencje marginez spoleczny!!!!!
Mało tego muszą mu zapewnić lokal zastępczy czyściutki, z wygodami pozdrawiam (chore prawo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...