Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w kamienicy przy ul. Krochmalnej. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia)

Utworzony przez podejrzewający, 14 lutego 2013 r. o 08:20 Powrót do artykułu
o, to akurat ZUS zaciera ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straz pożarna w poprzek pasa, trzy radiowozy na chodniku a korek do LKJ-tu wszyscy stoją i patrzą... bo żaden niebieski nie umie kierować ruchem.. (a może to teraz obowiązek strazy miejskiej ??)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie-czemu ma służyć to foto story?(kilkanaście zdjęć gapiów i w zasadzie nic poza tym). Panie redaktorze-zginęli ludzie!!!Nie wystarczyłoby jedno zdjęcie? No-chyba ,że redakcja płaci od sztuki-i stąd ten album nieszczęścia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku...to polska leza zwloki a daja to w neta;/ zal....a co wy sie dziwicie to lublin najwieksza patola a krochmalna to juz calkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
ku...to polska leza zwloki a daja to w neta;/ zal....a co wy sie dziwicie to lublin najwieksza patola a krochmalna to juz calkiem [/quote] [quote name='ktos' timestamp='1360875717' post='734288'] ku...to polska leza zwloki a daja to w neta;/ zal....a co wy sie dziwicie to lublin najwieksza patola a krochmalna to juz calkiem
A możesz mi wyjaśnić...co ma zdjęcie leżących na ziemi zwłok -do ulicy Krochmalnej????Bo jakoś nie jestem w stanie zrozumieć powiązania(?) Według mnie-bez sensu to pstrykanie "dla sztuki" i tyle.Bez względu na zdjęcia ukazujące zwłoki z Krochmalnej,Królewskiej czy też z najbogatszego osiedla w Lublinie! Powtarzam-to zginęli ludzie.Odrobinę taktu i empatii nie zaszkodziłoby panu redaktorowi i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...