Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar wiaty przy ul. Wapiennej

Utworzony przez Kuba, 1 czerwca 2011 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Uff.. a myślałem że to czyjś dom, sam dzwoniłem na straż ale ktoś mnie uprzedził. Mieszkam obok wapiennej i swąd był naprawdę nieprzyjemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzial;em tez pozar ze sciezki roqwererowekmoim zdaniem to nie wiata a dom sie palil.niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona podaje błędną informację stałem 5m od palącego się białego dwupiętrowego. Spłonęła większa część domu. Dramat wielkie wyrazy współczucia dla tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiata też się zajęła, ale nie cała domu nie widziałem niestety, bo dalej przejścia nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biały dym ??? ten dym był czarny i piekielnie gęsty, straszny swąd. ktoś bardzo krzyczał ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam obok. Jakie są efekty? Spaliła się wiata, blaszany garaż oraz część domu rodzinnego. Gdyby wiatr był większy zaczął by się palić kolejny dom jednorodzinny. Krzyki były poszkodowanych mieszkańców. Podczas akcji gaszenia pożaru strażakom skończyła się woda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...