Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nawet na pogrzebie chcecie zarabiać - żałosne !!!!   po co te reklamy przed filmem !!!     jak was nazwac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ RACJĘ !!!  TAK POSTEPUJĄ HIENY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny (") (")  (")  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090602/NEWS01/973458858  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te reklamy to jakas masarka dają a tylko zniechęcają do czytania
Ostatnio edytowany 18 października 2013 r. o 08:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. Pokój jego duszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
automatycznie się generuje przy bardziej pocztnych tematach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem z taksówkarzem którego kolega z korporacji spowodował ten wypadek. Jeżeli jest prawdą że licznik motocyklisty zatrzymał się na 140 km/h to trudno kogoś zobaczyć poruszającego się z taką predkością. Policjant służył w drogówce tyle lat w dużym mieście, widział na pewno nie jeden wypadek z udziałem motocyklisty. Wystarczy trochę użyć wyobraźni, może było sucho i ładnie, ale przy takiej predkości na motorze człowiekiem rzuci jak sz...ą, nic nie chroni człowieka. Jadąc samochodem przy takiej prędkości raczej też trudno wyjść cało. Po za tym policjant widział nie jeden wypadek więc powinnien mieć tą wyobraźnię wyrobioną bardziej. Wiadomo że szkoda człowieka, ale proszę się wstawić w rolę taksówkarza. Jestem ciekawy czy ktoś przy takiej prędkości by zobaczył motocyklistę. Moim zdaniem wina leży równo po obydwu stronach. Powtarzam że moja opinia opiera się o to co słyszałem nieoficjalnie - licznik motocyklisty zatrzymał się przy 140 km/h. Jeżeli to nie jest prawdą to cofam to co napisałem. Niech spoczywa w pokoju. Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uszkodzenia motocykla raczej na to nie wskazują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z tekstu:   Mimo to doszło do zderzenia. Kiedy taksówkarz wyjechał z zatoki, policjant był już bardzo blisko. Nie miał szans na skuteczne hamowanie.   moim zdaniem miał szansę. wystarczyło wolniej jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z tekstu:   Mimo to doszło do zderzenia. Kiedy taksówkarz wyjechał z zatoki, policjant był już bardzo blisko. Nie miał szans na skuteczne hamowanie.   moim zdaniem miał szansę. wystarczyło wolniej jechać
  na sygnale chyba jezdzi się szybko zeby dotrzec do celu? karetki tez maja jechac wolniej zeby przypadkiem im cos nie wyjechało? pojazd uprzywilejowany to chyba obce słowo twojej osobie. I własnie poprzez wyłapywanie cytatów z kontekstu jest tak jak jest, kazdy pisze głupoty, w gazetach, w sieci i w telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uszkodzenia motocykla raczej na to nie wskazują
Ale uszkodzenia samochodu raczej tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojazd uprzywilejoway tez powinien zachowac ostroznosc I zasade ograniczonego zaufania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla żony i córki. Współczuję Wam dziewczyny. (też jestem żoną policjanta)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... oni zawsze gdy uczestniczą w wypadku "mają włączone koguty".  Bezprawie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na sygnale chyba jezdzi się szybko zeby dotrzec do celu? karetki tez maja jechac wolniej zeby przypadkiem im cos nie wyjechało? pojazd uprzywilejowany to chyba obce słowo twojej osobie. I własnie poprzez wyłapywanie cytatów z kontekstu jest tak jak jest, kazdy pisze głupoty, w gazetach, w sieci i w telewizji.
nie zrozumiałeś mnie. Chodzi o słowa miał, czy nie miał szans. jeśli dziennikarz pisze że nie miał szans to ja odpowiadam, że szansa była, gdyby jechał wolniej. według mnie nie powinno się pisać że ktoś nie miał szans. szanse zawsze są. i to miałem na celu, by wskazać błąd w piśmiennictwie. zawsze piszą że ktoś nie miał szans. Czy życie to jakaś rozgrywka jest? Szanse to można mieć w meczu lub w hazardzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... oni zawsze gdy uczestniczą w wypadku "mają włączone koguty".  Bezprawie i tyle.
To jest sprzęt za szybki dla nich i nie panują nad nim ! nie są nauczeni,przeszkoleni itd. oni by tak od razu chcieli jak w Ameryce !!! Szkolić,szkolić i jeszcze raz szkolić !!! Inaczej to tylko wstyd i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wielu specjalistów zaczyna swoje wypowiedzi pod artykułem. Cała mentalność Polska wyłazi jak zwykle. A prawda jest taka że człowiek - czyjś syn, mąż i ojciec nie żyje - dajcie tym co muszą radzić sobie z żałobą i bólem po stracie kochanej osoby trochę spokoju a rozstrzygnięcie przyczyn i winnych wypadku pozostawcie FACHOWCOM!!!!! Kondolencje i dużo siły dla całej rodziny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba coś się zmienia. wczoraj na JP2 widziałem radiowóz na sygnale. Jechał 50-60 na sygnale, stawał na czerwonym i wył, gdy wszyscy go już zobaczyli i zrobili wolną drogę ruszył i wlókł się po dwupasmówce.  Teraz będzie się udowadniać społeczeństwu, chcieliście to macie. Czy u nas to już tak jest: ze skrajności w skrajność.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zrozumiałeś mnie. Chodzi o słowa miał, czy nie miał szans. jeśli dziennikarz pisze że nie miał szans to ja odpowiadam, że szansa była, gdyby jechał wolniej. według mnie nie powinno się pisać że ktoś nie miał szans. szanse zawsze są. i to miałem na celu, by wskazać błąd w piśmiennictwie. zawsze piszą że ktoś nie miał szans. Czy życie to jakaś rozgrywka jest? Szanse to można mieć w meczu lub w hazardzie.
Powinien przede wszystkim jechać bezpiecznie i z zachowaniem szczególnej  ostrożności i tyle w tym temacie OSTROŻNIE i zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa,to są słowa ich samych powtarzane jak " MANTRA" przy każdym z nimi spotkaniu i co ? i g.ó.w.n.o. z tego gadania !!!!  To ich nie dotyczy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak. Największe szanse miałby gdyby stał albo gdyby go ta wcale nie było. O czym ty bredzisz jołopie? Popatrz jak reagują na sygnały pojazdów uprzywilejowanych kierowcy. Wcale nie reagują. Mają to w d....Sałaciarz nie popatrzył w lusterko bo i po co i stało się. Może mu szyja zesztywniała (65lat) i nie mółgł ruszyć pustym łbem żebt dię oglądnąć do tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...