Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To Pan marszałek powinien zadbać również o dobro tych małych sklepów, ograniczyć otwieranie dyskontów typu Biedronka, Stokrotka. Przecież oni nie płacą podatków. A każdy polski przedsiębiorca odprowadza ciężko zarobione pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto nie jechał busem albo pociągiem jak bydło bez miejsca do siedzenia nigdy nie zrozumie zwykłego człowieka. Urzędasy na stołkach mają i kasę i służbowe samochody. Zrzucić PSL z władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEKA NA ŁAPÓWKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieco ponad tydzień temu jechałam z Lublina do Kielc busikiem. Krótko po rozpoczęciu jazdy, kilka km przed Puławami, busik zatrzymał się, a kierowca poinformował, ze z powodu awarii  jazda nie bedzie kontynuowana, i ze trzeba zaczekać na przyjazd drugiego busa. Spowodowane awarią opóźnienie wyniosło ok. 20 minut. My, pasażerowie, nie usłyszeliśmy od kierowcy magicznego słowa "PRZEPRASZAM". Może, gdyby to słowo padło, inaczej bym na to spojrzała. Wszak awarie zdarzają się każdemu. Ale trzeba zawsze umieć wyjść z twarzą, a to naprawdę niewiele kosztuje.  Zabrakło mi przeprosin ze strony firmy przrewozowej, po raz kolejny utwierdziłam sie w przekonaniu, że nie chcę dalej jeździć busikami. Szlag mnie trafia, jak sobie pomyślę, ze ktoś odbiera mi prawo do podróżowania w godnych warunkach. Nienawidzę tych rozklekotanych blaszaków, po podróży którymi bolą mnie zawsze kolana i kręgosłup.  Busiarze mieli kilkanascie lat na to, żeby dostosować swój tabor do normalnych standardów. Nie zrobili tego, zatem zostały im jedynie przewały. Trzymam kciuki za Polskiego Busa. 
Ostatnio edytowany 20 sierpnia 2015 r. o 10:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spamujcie skrzynkę - slawomir.sosnowski@lubelskie.pl niech odpowie na wasze pytania. napisanie maila zajmie wam tyle samo czasu, co komentarza tutaj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA powinno się zająć Sławomirem SOSNOWSKI i jego powiązaniami z busiarzami. Słowa chamowi wystaje z butów i jak sam jeżdzi limuzyną za nasze pieniądze, to ludzi skazuje na jazdę starymi śmierdzącymi busami zamiast nowoczesnymi klimatyzowanymi autobusami po niskich cenach. Skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za luksus ?? Tak się podróżuje w dzisiejszych czasach. Niech właściciele maszrutek zrozumieją ze mamy 2015 rok i swoimi blaszakami mogą wozić ziemniaki na targ czy paczki, bo ludzie oczekują dziś czegoś więcej niż z punktu A do punktu B. Osobiście bym powiedział że i tak autokary Polskiego Busa są średniej klasy. Znacznie lepszymi miałem okazję jeździć w Hiszpanii już 5 lat temu.
  Niedawno jechałam firmą Mobilis - jest to kompania przewozowa, operująca na trasach dalekobieżnych w połnocnej i zachodniej Polsce. Auto0kar o całe lata swietlne lepszy niz tabor Polskiego Busa - cóż, my u nas mozemy sobie tylko pomarzyć o czyms takim, bo jakakolwiek poprawa standardów podróżowania w naszym regionie zostanie od razu zablokowana przez marszałka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia busiarzy znowu w akcji. To ja wybieram z kim jadę dość obskurnych busów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygonić tego pajaca ze stołka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisuary siedzą na stołkach w województwie i zablokują wszystko co się da , zaścianek to lubelskie, wylęgarnia pisiorów typu Tulajev , dobrze że chociaż w Lublinie rządzi Żuk który ma łeb na karku
a ty to chyba mocno ograniczony jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast ograniczać wygody pasażerów lepiej by się Pan Marszałek zabrał za konsolidację rynku przewozowego. Jakby nie było kilkuset przewoźników w regionie a kilka dużych firm to sytuacja teraz byłaby inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę korzystałam z kursu do Krakowa Wygodnie, miło, tanio, sporo miejsca dla pasażera, ale również miejsce na bagaż- z czym w EXPRES BUSIE czy BP TOUR jest niestety problem. Nie wspomnę juz o klimatyzacji, WI-FI, gniazdku do podładowania komórki czy laptopa.... No i kierowcy ZDECYDOWANIE milsi i jadący DUŻO BEZPIECZNIEJ niż "busiarze". Dla mnie osobiście same zalety. No i za 1/4 ceny..... Prawdą jest, że Polskiego Busa korzysta inna grupa- przede wszystkim nie pojadą nim chętni do/z Puław, Radomia- bo jedzie on inna trasą. Tego marszałek nie uwzględnił, bo nawet na mapę nie spojrzał.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotujcie busiarzy! to i marszałkowi do kieszeni nie będzie wpływać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten sam pan, co jest przeciwny linii kolejowej Żywiec -> Sucha Beskidzka? No pięknie...Żywczanie gratulują głupoty Marszałka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotujcie busiarzy! to i marszałkowi do kieszeni nie będzie wpływać !
Jeśli chodzi o Warszawę, to dalej bedę jeżdzić Polskim Busem - godziny może nie są tak wygodne jak dotychczas, ale mafii busiarskiej zarobić nie dam. Gorzej ma się sprawa z Krakowem i Kielcami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marszalek dupsko wozi limuzyną,nie interesują go szaraki,a po drugie kij mu do tego czym ludzie chcą jeżdzić, a może busiarze odwdzięczyli mu się,chłopy są pazerne,i na gó ...w..no ładnie opakowane polecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to nie ma dobrego rozwiązania. Jak Marszałek utrzyma kursy PB to w końcu lokalni przewoźnicy upadną. Przykładowo: początkowo bilet Lublin-Kraków kosztował będzie 10 zł (lub 1zł),a jak wykoszą konkurencje bilety będą po 50-70 zł. Jak lokalni przewoźnicy upadną - nie pozostawicie suchej nitki na Marszałku. Bo dopuścił do upadku lokalnych przedsiębiorstw. Gdy Marszałek usiłuje chronić lokalnych przewoźników - wywołuje ogólny, bezmyślny hejt.   A swoją drogą lokalni przewoźnicy mogliby zainwestować w nowoczesny tabor na dalekobieżne (przynajmniej) trasy.   Ciekawe, że taki zmasowany i chamski hejt występuje tylko na dziennikwschodni.pl...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy obecny marszałek z gumo filcowych wie co znaczy konsolidacja transportu?Jemu wystarczy ursus bez klimatyzacji! Niestey pachnie gnojówką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to przypadkiem nie jest hamowanie postępu??? Pewnie, lubelskie zawsze w ogonie Europy :( Zwyczajnie nadziwić się nie mogę betonowemu marszałkowi :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to nie ma dobrego rozwiązania. Jak Marszałek utrzyma kursy PB to w końcu lokalni przewoźnicy upadną. Przykładowo: początkowo bilet Lublin-Kraków kosztował będzie 10 zł (lub 1zł),a jak wykoszą konkurencje bilety będą po 50-70 zł. Jak lokalni przewoźnicy upadną - nie pozostawicie suchej nitki na Marszałku. Bo dopuścił do upadku lokalnych przedsiębiorstw. Gdy Marszałek usiłuje chronić lokalnych przewoźników - wywołuje ogólny, bezmyślny hejt.   A swoją drogą lokalni przewoźnicy mogliby zainwestować w nowoczesny tabor na dalekobieżne (przynajmniej) trasy.   Ciekawe, że taki zmasowany i chamski hejt występuje tylko na dziennikwschodni.pl...
   Otoż nie. Podobne komentarze są wszędzie tam, gdzie publikuje się artykuły na ten temat, zapraszam do Kuriera i Gazety Wyborczej. To, co nazywasz "bezmyślnym hejtem" to naturalna reakcja ludzi, którzy chcieliby podróżować w normalnych, nieurągajacych przyzwoitości ludzkiej warunkach, a którym ktoś odmawia do tego prawa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...