Szanowni Państwo! może zamiast wyrzucać pieniądze lepiej byłoby przeprowadzić gruntowną restrukturyzacje! Myślę że teraz nadarza się okazja i za Sosnowskiego można wprowadzić do Zarządu Województwa kogoś lepiej przygotowanego do nadzorowania służby zdrowia niż dotychczasowi Marszałkowie. Warto przypomnieć że dyrektorem Służby Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim jest człowiek który zadłużył do granic możliwości szpital w Puławach!!! A ciągnąc dalej wątek Puław to tam w szpitalu pojawiła się dyrektor która powstrzymała proces zadłużania. Mimo jej usilnych starań nie ma wsparcia w organie załozycielskim czyli u Starosty Puławskiego. Wykorzystując kompetencje tej Pani i wspomagając ją można sprawnie iskutecznie restrukturyzować szpital, ale Pan Starosta (PESelowski Żołnierz) twierdzi że to nie jego problem. Ja już gdzieś dziś przecztałem, trzeba by tego Starostę wziąć na Marszałka za Sosnowskiego i powierzyć jemu nadzór nad słuzbą zdrowia. Skutek byłby taki że jego brak kompetencji doprowadzi do upadku szpiatli Marszałkowskich a w konsekwencji Sejmik Województwa zamiast dalej wyrzucać pieniądze na wsparcie szpitala wyrzuci PSLoskich Marszałków i Znajdzie ludzi którzy będą chcieli i potrafili przeprowadzić restrukturyzację szpitali !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz