Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca na Alasce. Można zarobić tysiące dolarów

Utworzony przez Rzetelnik, 28 lutego 2011 r. o 08:54 Powrót do artykułu
Niedźwiedź brunatny to nie grizzli ! K...a tradycyjna rzetelność: albo dziennika albo sprawozdawczyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również polecam wyprawę na Alaskę Byłem dwa razy (2004,2005)i dla samych widoków i krajobrazów warto (nawet bardzo) pojechać Co do zarobków to nie jest juz tak kolorowo jak tutaj opisują - sam bilet kosztuje ponad 3tys utrzymanie również - a praca lekka nie jest - tego również nie napisali, ale to chodzi o pracę przy rybkach (łososiach), a więc w zimnej wodzie czasem w zamrożonych rybkach, i co ważne na zmiany nocne i dniówki - trzeba sie zastanowić czy się tego chce i czy sie to wytrzyma. Ale ja jak najbardziej warto i jeszzce raz napiszę NIE ZE Względu na pieniądze bo kasa jest marna Zdrówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce w Bieszczadach też jest wiele do zrobienia i zdaje się w tym celu powinni być kształceni młodzi ludzie a nie po to aby "dorabiać" ;Alaskę, Irlandię i Niemcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież można nie tylko studentom od razu zaproponować stałe osiedlenie w USA,pracę,mieszkanie i 4 tys. dol na początek.Połowa Lublinian skorzystała by z takiego programu,a tak tylko studenci,za najniższe stawki i pewnie tylko do prac fizycznych? Rumuni,Bułgarzy i Cyganie pewnie odmówili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam.tez bylem na alasce 3 lata temy.zarabialo sie po 1000 $ tygodniowo ale jak wstawales na 5 do pracy i konczyles o 1-2 w nocy.mielismy takie 3 tygodnie wiec wtedy widokow nie poogladales.duzo sie zarabie i nie ma gdzie tego wydac.jedzenie i spanie zapewnione i jeden sklep jest w ktorym nic nie ma......zamykaja sie na wyspie na 3-4 miesiace. jak chcesz wczesniej wrocic to placisz 1000$ za transpost.jak jestes chory, zlamales palec ipt. dzien woly i spowrotem do tyrki......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta .... 9 miesiecy zima do -50 stopni, lato to max 10 stopni. Dwa razy tyle czyli 8 kawalkow/miesiac to mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pytanko trzeba byc studentem aby tam pojechac czy nie koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej być studentem - wtedy łatwiej dają wizę - chociaż teraz chyba wielkich problemów nie powinno być z otrzymaniem wizy:) Dla pracodawcy liczy sie tylko pracownik a czy on studentem jest czy nie jest to dla niego to "rybka". Ale wtedy to juz trzeba by sie bezpośrednio z pracowadcą ugadywać odnośnie pracy i odpowiednich papierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nawet nie piśnie słowem o ludziach wpadających w depresję i odbierających sobie życie, a to tylko z braku słońca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hoonah - byłem tam i żyłem. Magia miejsca ludzi i czasu! Polecam wyjazd na Alaske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lato trwało tyle co i u nas, tam też ludzie żyją! Jechac na Alaske zwiedzac i pracowac, nie ma depresji a jest slonce za to.ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jestem z okolic Jarosławia moze ktoś zna ich numer telefonu (polski numer) zebym sie dowiedział kiedy bedą w Jarosławiu itp... nie jestem studentem tylko bezrobotnym. prosze o odpowiedż! dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba się wysilać aby zarobić kasę.łatwa kasa na różne sposoby - książka http://ulinks.net/f39f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z przemyśla mam 47 lat i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 34lata chciałbym tam jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam.tez bylem na alasce 3 lata temy.zarabialo sie po 1000 $ tygodniowo ale jak wstawales na 5 do pracy i konczyles o 1-2 w nocy.mielismy takie 3 tygodnie wiec wtedy widokow nie poogladales.duzo sie zarabie i nie ma gdzie tego wydac.jedzenie i spanie zapewnione i jeden sklep jest w ktorym nic nie ma......zamykaja sie na wyspie na 3-4 miesiace. jak chcesz wczesniej wrocic to placisz 1000$ za transpost.jak jestes chory, zlamales palec ipt. dzien woly i spowrotem do tyrki......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxx co musze zrobic zeby sie tam dostac?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na Alasce co przezylem zobaczylem to moje,bylo ciezko ale sa przerwy ,jedzenia duzo i dobre,troche malo spania ale przeciez jedziemy do pracy a nie na wakacje,jest ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...