Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca na lotnisku Lublin w przyspieszonym tempie (wideo)

Utworzony przez K., 28 września 2012 r. o 18:33 Powrót do artykułu
Brawo Zegarkowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmigają z kostką jak małe robociki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla autora z FPW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/LublinAirport Najświeższe informacje z życia Lublin Airport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Świdnika niemal ,że od zarania miasta i też obserwuję budowę Portu od początku na żywo, czyli jeżdżę rowerem bezpośrednio na lotnisko Natomiast film tego Pana Krzysztofa powstał na bazie jednej z trzech kamer podglądu na stronie Port Lotniczy Lublin, Gratuluję pomysłu na plagiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, zobaczyłem.W sobotę po godz.16. Faktcznie.Zap.......Wzdłuż drog startowej trawa zielona (może to ta ze Stadionu Narod.). Ale część na południe od portu to jeszcze trochę roboty. Jakoś nie widać bazy paliwowej i stanowiska kierowania lotami zwanego wieżą. Może będzie w ziemiance jak w airport SmoleńskPłn. No i dojazd! Tor kolejowy to chyba nie wcześniej jak na koniec listopada. A drogowy? Popatrzeć warto na wiadukt nad Lotn.Polskich. Muszyński et consortes powinień zaczynać dzie od palenia świeczek w katedrze w intencji suchej,bezdeszczowej jesieni. Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek ze Świdnika napisał:
Jestem mieszkańcem Świdnika niemal ,że od zarania miasta i też obserwuję budowę Portu od początku na żywo, czyli jeżdżę rowerem bezpośrednio na lotnisko Natomiast film tego Pana Krzysztofa powstał na bazie jednej z trzech kamer podglądu na stronie Port Lotniczy Lublin, Gratuluję pomysłu na plagiat
Jaki plagiat gościu? Piszesz tak bo Ci szkoda że sam na taki pomysł nie wpadłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...