Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca sezonowa w Lublinie: Dużo ofert, ale mało chętnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2016 r. o 20:11 Powrót do artykułu
Ja szukam od maja chętnej dziewczyny aby obdzwoniła i ew. wysłała SMSy do zainteresowanych DARMOWĄ ofertą restauratorów i też zero zainteresowania. Oferuję komórę no- limit, ew. zakwaterowanie w klimatyzowanym lokalu, 8 zł. za godzinę + premię za efekty i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam pracy w branzy elektronicznej, house03@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz niech dziennikarzyny i pracodawcy postawią się na miejscu potencjalnego pracownika, kiepska płaca a zapier... trzeba jak koń pociągowy, jakby te oferty były takie super - praca adekwatna do zarobków to by problemu nie było. Poza tym większość ofert to przedstawiciele handlowi albo call center, takie oferty można sobie głeboko w nos wsadzić. Nie wspominając o takich gdzie szukają ze statusem studenta i najlepiej z doświadczeniem. Ludzie, ogarnijcie się! Nie dajecie żadnych możliwości rozowoju ani szans na przyuczenie a wynagania macie z księżyca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj komuś z rodziny, szkoda żeby się taka fucha zmarnowała. 8 zł (pewnie już netto) piechotą nie chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cały czas cv wysyłam, roznoszę po barach, restauracjach.. zero odzewu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku miesiąca rozniosłam aż 5 CV i każdy mówił proszę czekać na telefon skontaktujemy się z Panią, a dodam że szukam pracy właśnie na wakacje i na takie ogłoszenia odpowiadałam i czekam czekam i doczekać się nie mogę tak o to szukają pracowników i walą w ... no.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, ja nawet szukam na dłuższą współprace. Latam po mieście jak głupia po wszystkich restauracjach i barach zwłaszcza, ze już pracowałam na podobnym stanowisku. Cały czas tylko "proszę czekać na telefon" i coś doczekać się nie mogę. Vika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Skarbowy napisał:
Daj komuś z rodziny, szkoda żeby się taka fucha zmarnowała. 8 zł (pewnie już netto) piechotą nie chodzi.
Urzędzie Skarbowy, tak się składa, że nie mam rodziny. A te 8 zł. to najchętniej dałbym w czarnej strefie ale za duzo mam do stracenia więc jest to kwota netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze pracodawcy będą mówili, że dają pracę, że się albo zgłaszają i rezygnują albo można policzyć na palcach u ręki. Zacznijcie płacić normalne pieniądze a nie "psie" to ludzie zaczną przychodzić. Znam z autopsji przypadki gdzie pracodawca dawał 5.50zł a drugi 6zł za godzinę a żądano nie wiadomo jakich rzeczy. Nic dziwnego, że ludziom się odechciewa i wolą na sezonówke wyjechać do Niemiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądam ogłoszenia od dłuższego czasu na OLX. Powtarzają się non stop te same firmy proponujące marny zarobek za 6,50 - 8zł. Byle jaki grafik, najlepiej wszystkie soboty pacujące. Bo np taki magiel 7zł/h. Warunki nieadekwatne do wynagrodzenia. Drodzy pracodawcy, miejcie szacunek nawet do tych początkujących. Nie jest sztuką szukać w nieskończoność(jak ta pani z Krakowskiego), lepiej dołożyć 1-2zł i cieszyć się stałym personelem. Przepracowałam na produkcji ponad 20 lat. W 2000 roku na Daewoo miałam 7,20 na godzinę. Czyżby przez 16 lat nic nie drgnęło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wypiłem piwo na Krakowskim Przedmieściu, przed południem (tak, tak, wiem, że dżentelmeni przed południem nie piją), przyjrzałem sie więc młodym dzierlatkom z ogródków piwnych. Są strasznie zestresowane, wręcz zaszczute. Nie wiem w czym rzecz ale odniosłem wrażenie, że 99% nie ma żadnych predyspozycji do tej pracy- moze stąd ciągłe oczekiwanie na telefon przez przedmówczynie z tego tematu... P.S. Pozdrawiam zestresowana Panią w zielonej sukience z ogródka Johnniego ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie sztuką jest pójść na Krakowskie na harówę do rana za 5/6 zł za godzine. Wyzysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie pracodawca poszukujący dłuższy czas pracownika to nie pracodawca, bo za taką jałmużnę jaką płacą to niech sami pracuja, w niemczech  za godzinę płacą 8,5 euro także przyjmijcie do swojej .....  główki, że my pracownicy  też tak chcemy zarabiać. Z anglii polacy będa wracać pod warunkiem jak będa dostawać na rekę 6 tys. Także my nie jestesmy idioci aby za jałmużnę pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przeglądam ogłoszenia od dłuższego czasu na OLX. Powtarzają się non stop te same firmy proponujące marny zarobek za 6,50 - 8zł. Byle jaki grafik, najlepiej wszystkie soboty pacujące. Bo np taki magiel 7zł/h.  Warunki nieadekwatne do wynagrodzenia. Drodzy pracodawcy, miejcie szacunek nawet do tych początkujących. Nie jest sztuką szukać w nieskończoność(jak ta pani z Krakowskiego), lepiej dołożyć 1-2zł i cieszyć się stałym personelem. Przepracowałam na produkcji ponad 20 lat. W 2000 roku na Daewoo miałam 7,20 na godzinę. Czyżby przez 16 lat nic nie drgnęło?
Drgnęło, musisz udzielić rabatu za spadek atrakcyjności albo popuszczać szpary pijanemu pracodawcy (trzeźwy się nie zainteresuje) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fela napisał:
dla mnie pracodawca poszukujący dłuższy czas pracownika to nie pracodawca, bo za taką jałmużnę jaką płacą to niech sami pracuja, w niemczech  za godzinę płacą 8,5 euro także przyjmijcie do swojej .....  główki, że my pracownicy  też tak chcemy zarabiać. Z anglii polacy będa wracać pod warunkiem jak będa dostawać na rekę 6 tys. Także my nie jestesmy idioci aby za jałmużnę pracować.
Załóz sobie firmę i płać po 50 zł. za godzine- nikt Ci nie broni. Będziesz jeździć najnowszym Mesiem zamiast harować za jałmużnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystko rozumiem, ale nawet nie zadzwonić, nie sprawdzić czy ta osoba się nadaje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł za 12 h albo i lepiej to i co się dziwić ludzie mądzrzeja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejej biedni pracodawcy... nie ma chętnych do zasuwania w polu w upał za marne grosze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem pracodawca sezonowymi to co piszecie to jest straszne.Na skupie dostaje za wysokiej jakości owoc truskawki 3,50 więc ile mam płacić pracownikowi? 6 euro? Zacznijcie drożej płacić za zakupy, za owoce, jabłka czy warzywa a nie w promocji za grosze, my zaczniemy więcej dostawać za naszą pracę i pracownikowi też zapłacimy lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Ci biedni piznesmeni zrobią? Sami wezmą się do pracy w polu? Przecież 40 łubianek to nie jest dużo...za to za te 100 zł to sobie można tyle nakupić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...