Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca sezonowa w Lublinie: Dużo ofert, ale mało chętnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2016 r. o 20:11 Powrót do artykułu
min. 15-20zł godzina to możemy rozmawiać. Poniżej tej stawki szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje się ktoś jak w tym roku wygląda sezon w Łopatkach? Jest jeszcze komu pracować? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny pracodawco bierzesz za truskawki 3,50zl/kg czyli 7zł za lubianke. Płacisz 0,40zł za zebranie tej łubianki... Rzeczywiście można u Ciebie godnie żyć. Argument, ze zapewniane jest wyrzywienie pozwole sobie nie skomentować - MY JUZ NIE PRACUJEMY ZA MISKE RYŻU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I co Ci biedni piznesmeni zrobią? Sami wezmą się do pracy w polu? Przecież 40 łubianek to nie jest dużo...za to za te 100 zł to sobie można tyle nakupić...
Dokładnie 40 to ne jest dużo. Przy dobrej truskawce można tyle urwać spokojnie w 4-5h wiec wychodzi Ci jakieś 20-25zł/h. Mało? Tylko ludziom sie robic nie chce. Bo gorąco, bo słońce bo plecy bolą. Taka jest prawda. A niestety na wsi zrobić to trzeba czy zbiór, sianokosy czy żniwa ktoś to musi  w ten upał zrobić. A Ty szary człowieku nawet o tym nie myślisz kupując w sklepie chleb czy truskawki. Zapłać za to 5 razy tyle w sklepie to i rolnik wiecej zarobi i da pracownikom, proste. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szanowny pracodawco bierzesz za truskawki 3,50zl/kg czyli 7zł za lubianke. Płacisz 0,40zł za zebranie tej łubianki... Rzeczywiście można u Ciebie godnie żyć. Argument, ze zapewniane jest wyrzywienie pozwole sobie nie skomentować - MY JUZ NIE PRACUJEMY ZA MISKE RYŻU!
Troche matematyki. Skoro za 40 łubianek 100zł to za 1 2.50zł wiec 1.25 za kg co daje ponad 30% ceny skupowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia o co chodzi takim "niby pracodawcom" którzy przez wiele tygodni odświerzają swoje oferty i nie odpowiadają na złożone aplikacje i kogo oni szukają o ile szukają ? Chociaż e-mail pocałuj mnie gdzieś z poz... od Pana Romanka ze składu budowlanego :}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Almond napisał:
A mnie zastanawia o co chodzi takim "niby pracodawcom" którzy przez wiele tygodni odświerzają swoje oferty i nie odpowiadają na złożone aplikacje i kogo oni szukają o ile szukają ? Chociaż e-mail pocałuj mnie gdzieś z poz... od Pana Romanka ze składu budowlanego :}
Też tego nie rozumiem. Byłem ostatnio na rozmowie, wypełniałem nawet kwestionariusz do zatrudnienia. Miałem za kilka dni dostać skierowanie na badania.. Cisza a za kilka dni widze znow ogloszenie tej firmy. No szlag człowieka trafia tylko strata paliwa i czasu.. Jakby nie mozna bylo wprost powiedziec "nie, dziekujemy nie nadaje sie pan"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szanowny pracodawco bierzesz za truskawki 3,50zl/kg czyli 7zł za lubianke. Płacisz 0,40zł za zebranie tej łubianki... Rzeczywiście można u Ciebie godnie żyć. Argument, ze zapewniane jest wyrzywienie pozwole sobie nie skomentować - MY JUZ NIE PRACUJEMY ZA MISKE RYŻU!
Ale pamiętaj że on musi jeszcze te truskawki posadzić, opryskać zawieść na skup i... zapłacić za wodę co pada jako deszcz, opłacić podatek gruntowy od ziemi która jest jego własością czy apłacić Krus. Taże i tak naprawdę nieźlle płacą przy obecnym okradaniu nas przez państwo na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak naprawdę  uczciwy pracodawca ma chętnych pracowników po protekcji od już pracujących, a te wszystkie ogłoszenia na OLX i UP to tacy chytrusi krętacze co za grosze na śmieciówkach szukają przygłupów do odwalania ciężkiej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://docs.google.com/forms/d/e/1faipqlscayfrok72okgwwvkagoral95q7vzccofufidwqcyha2mkeeq/viewform?fbzx=-5386896100720881000 zapraszam studentów do wypełniania ankiety ;) ciekawa praca w miłej atmosferze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczba chętnych jest zawsze adekwatna do warunków pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwile chwile. Za 40 łubianek dostaje 100 zł. Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do MI : Jakie chciałbyś mieć wyŻywienie analfabeto?? Weź skończ karierę na tym forum proszę Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie dałbyś rady obliczyć dniówki-kto płaci za internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie dałbyś rady obliczyć dniówki-kto płaci za internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miś napisał:
min. 15-20zł godzina to możemy rozmawiać. Poniżej tej stawki szkoda czasu.
Niektórzy mają 500- X kilka to im sie pracować nie to że nie chce, ale nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało chętnych??? Jak zwykle wszystkiemu winni "leniwi" Polacy. A może za mało płacą pracodawcy??? Dlaczego nie brakuje rąk do prac sezonowych w Niemczech czy Holandii?? Bo więcej płacą !!! Ale w Polsce najlepiej powiedzieć że nikt nie chce pracować i zatrudnić ukraińca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ucieło mój komentarz więc kończę. Ale najlepiej w Polsce powiedzieć że nikt nie chce pracować i zatrudnić ukraińców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam przed sobą rozliczenie umowy zlecenia. Tydzień pracy (5 dni), na umowie 900 zł. brutto, lecz do wypłaty pracownikowi ok. 680 zł. ale dla zleceniodawcy (pracodawcy) całkowity koszt jego zatrudnienia (ZUS, zaliczka PIT) to ponad 1.100 zł. Za 5 dni pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie ma co się dziwić że nie przychodzą za 6zł/h to nie chce mi się pierdnąć w stołek a co dopiero latać w pocie czoła po barze i piwa roznosić często gęsto pod presją, góra dół itd sami niech za taką kasę sobie robią.Wiadomo że nikt od razu nikomu nie napłaci ale uważam że te 10 zł na Łapę to jest miniumum jakie powinien dać pracodawca a oni żerują że okres wakacji że ktoś chce dorobić a pracy nie ma za wiele i cisną po ludziach. To jest jedno a drugie to też i w cześci wina gdzieś ludzi młodzieży że nawet jak gdzieś płacą ciut lepiej to niektórym i tak mało i nie nadają się do pracy, u znajomego w kebabie już któraś dziewczyna rezygnuje bo tej za gorąco dla tej za duże tempo itd itd Więc w tych kwestiach kij ma 2 duże końce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...