Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca sezonowa w Lublinie: Ofert dużo, chętnych mniej. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 r. o 15:40 Powrót do artykułu
I gdzie to ustawowe 13 brutto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sa godziny szczytu to klient jest angażujący ale generalnie nie jest tak źle. Miałem przyjemność 0,5 roku tm pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy praca w ME nie jest angażująca? no nie wiem. jak się starasz, to każda praca jest angażująca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce niewiele można zarobić na pracach sezonowych. Miałam okazje pracowac w ten sposob i szybko zrezygnowalam. Potem zaczełam wyjezdzac a sezonowki do tml professional do Niemiec na sortowanie odziez i ta praca i zarobki okazaly sie super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie w polce nie opłaca się pracować. no cóż, taka prawda niestety. sam zamierzam niedługo wyjechać do pracy. oczywiście nie w ciemno, bo też nie chcę być za***ony zarobkami czy innymi rzeczami, wiadomo jak jest. wyjeżdżam z mg solutions, razem z kolegą, on już z nimi wyjeżdżał. jak tylko pojawi się coś atrakcyjniejszego na naszym rynku myślę, że wrócę póki co widzę tam zdecydowanie lepsze perspektywy. poza tym taka praca ma wiele plusów. już dawno się nad nią zastanawiałem, bo dzięki niej mogę na przykład zwiedzić kraj, poznać ludzi, ich obyczaje, nawiązać nowe relacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzcie sobie oferty Market Access, mają świetne prace dorywcze... sama pracuje za ich pośrednictwem i sobie chwale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...