Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie i lubelskim (oferty, płaca)

Utworzony przez fiej, 28 września 2012 o 07:36
5zl/h to 800zł/miesiąc. Jeśli redakcja uważa, że to jest praca, a tym bardziej dla czytelników dziennika, to dziękuje za szczerość. 8zł/h to 1280zł/miesiąc - to jest 160h dymania przy kostce za którą dostają 50zł/m2 MINIMUM.. Powiedzmy NIE złodziejom i wyzyskiwaczom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to są żarty jakies te spoilery z Lubartowa to niezła sciema jest płaci malo a warunki pracy pozal sie Boze.a i obsł. telef. tez Bomba 1000 zł/brutto hyhyhyhyhyhhyhy
0
rozesłałem 247 CV zaproszono mnie na rozmowe do Krakowa oraz Sanoka... przez telefon spełniałem ich warunki... na paliwo wydałem ok 300 zł zmarnowałem cały dzień by usłyszeć że nie mam doświadczenia.... kurde to gdzie mam go zdobyć jak każdy chce z doświadczneiem.... w ubiegłym roku jedna z podlubelskich firm szukała kierowców C+E wiek 18-25 lat z min 5 letnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu z naczepą.... mądre ????
0
zacheta napiwki.goscie zanizają minimalna aby nabic napiwkami ew ,kombinowaniem.takich powinno się eliminowac a nie reklamowac
0
skoro dziennik wschodni umieszcza takie ochłapy to powinien sie zorientować że na System Piano- nas nie stać!!
0
Proszę jakie oferty pracy z jakim wynagrodzeniem Teraz pytanie do GUS - na jakiej podstawie średnia pensja w naszym rejonie została przez was wyliczona na ponad 3000 ?? bo patrzac na te oferty to średnia jest w granicach 1200. GUS narzędziem propagandowym w rękach peło..
0
Te ogłoszenia to chyba jakiś żart! W Polsce płaca minimalna (w tym roku) wynosi 1500 zł brutto. Zaś ci "przedsiębiorcy" (a powiedzmy sobie wprost WYZYSKIWACZE!) z: pubu, bruku i call center dają poniżej minimum (tak wiem, że na umowe zlecenie). Za tyle, to niech sami zapierniczają, a nie szukają naiwniaków, którzy pewnie i tak się znajdą. Bo niestety z czegos trzeba żyć i coś do garnka włożyć. To jest po prostu smutne i żenujące, i jak tu się dziwić, że ludzie "uciekają" z tego miasta (i regionu) aby mieć za co się utrzymać?
0
panie i panowie z GUS. może czas zweryfikować średnie wynagrodzenie w naszym regionie! skąd wy bierzecie te dane do tych swoich raportów, chyba aby się nie przemęczać sumujecie swoje gołe pensje, dzielicie a później jeszcze odejmujecie parę złotych aby wyszła niższa średnia, by ludzi nie drażnić!
0
Uwaga młodzi ! Uciekajcie z tego chorego kraju.
0
5zł/h to jakiś zart?. smutne jest to ze głowy państwa chcą sie pozbyć młodych ludzi, którzy uciekają stąd za lepszym jutrem.. tylko ciekawe kto będzie robił na wasze/nasze emerytury? gdy tyle ludzi decyduje się na emigrację. A te żenujące oferty pracy to sobie darujcie, bo to jest już szczyt szczytów.
0
to chyba jakiś żart...
0
Ojcowie zgotowali dzieciom ten los.Natomiast wnuki i prawnuki,nie ukończą nauki i będą przeklinac solidaruchów za nikczemny los.
0
Wstydziłbym się takie ogłoszenia publikować...
0
ale oferty... Dziennik Wschodni to jednak pismo dla idiotów... ps. i jeszcze ta ochujała captcha... zmiencie to!
0
Jak młody człowiek może się czegokolwiek w tym kraju dorobić? Pracując za 1000 zł brutto? Dlatego tak dużo osób młodych mieszka w akademiku. Zabierają miejsce na uczelni rekrutując się na studia nie chodząc przy tym na zajęcia tylko do jakiejś roboty za marne 1000 zł brutto gdzie pracodawca nieźle potrafi przy tym wykorzystać. Chodzi tylko o to by mieć miejsce w akademiku gdzie i tak płaci się 300 zł za pokój 3 osobowy w centrum. Stancje idą w górę a nie każdy ma ochotę by mieszkać w piewnicy gdzie jest wilgoć za 250 zł plus opłaty bądź w jakimś garażu niby dostosowanym do mieszkania. Za co młodzi mają się dorobić własnych 4 kontów. Zaciągać kredyt gdy dostaje się na rękę mniej niż 1000 zł do końca życia o ile bank się zgodzi? Gdzie jest możliwośc utraty nawet tak nisko płatnej pracy? A te świnie w sejmie marnują publiczne pieniądze na afery ukrywając przy tym to co najważniejsze. Śmieją się w twarz biorąc 15 tysiecy miesiecznie plus premie. Za co? Za tragiczną gospodarkę państwa? Za dziury a nie drogi? Za to że człowiek ubezpieczony musi czekać rok by dostać się do lekarza specjalisty? Dziwicie się ze wzrasta emigracja w tym chorym kraju. Może każdy młody ma pracować nawet po studiach do 30 któregoś roku życia za te 1000 zł brutto żyjąc do tego czasu na garnuszku rodziców? Jestem po studiach czekam aż łaskawie urząd pracy zdecyduje aż łaskawie podejmie decyzję odnośnie stażu. Załatwiam tą sprawie już dwa miesiące co tydzień dowiadując się to u pracodawcy to w urzedzie pracy czy coś może wiadomo czy są pieniadze itp. W tym głupim państwie bez znajomości jest cieżko. Moi znajomi jeździli po róznych firmach prosząc o to by mogli odbyć staż to nawet się nie zgodzili. Oczywiście specjalistów brakuje praca jest ale wszędzie wymagane doświadczenie a tam gdzie nie to trzeba jechać na drugi koniec Polski i pracować za minimalna stawkę. To państwo popada w ruinę. Nie ma specjalistów z pomysłem w odpowiednich ministerstwach tylko załatwiane miejscówki po rodzinie. Jedynie co mnie trzyma tutaj w tej Polsce to możliwośc zdobycia doświadczenia które jest wymagane w moim wyuczonym zawodzie, chociaż spodziewam się że mogę być wykorzystywany do granic możliwości przez pracodawce i pracować na całkiem innym stanowisku bo to jest przeciez Polska i tutaj wszystko można robić z ludzmi ;/. Jak oczywiście nie dostanę tego stażu czego się spodziewam to na początku października wyjeżdzam za granicę bo szkoda marnować sobie tutaj życie. Ile rodziń tutaj w Polsce utrzymują nasi emigranci ? Powiedzmy że co trzecia osoba pracująca za granicą regularnie przesyła spore ilości pieniędzy dla rodziny. A Ci co napiszą jakieś nacjonalistyczne brędnie to albo jacyś neo faszyści siedzący pod blokiem i nie mający pomysłu na życie albo pracodawcy wyzyskiwacze co traktują pracowników jak ścierwa i dorabiają się na ludziach majątku. Jeszcze troche to naprawdę w tym państwie zostaną urzędasy i nauczyciele oraz lekarze z prywatnymi przychodniami
0
to są chyba jakieś kpiny, wstyd to publikować!! 5 zl za godzinę? a tuskówna , kwaśniewska siedzą stroją się, nic nie robią i urządzają wesela za kilkaset tysięc. No kpina z narodu polskiego!
0
Te gołoszenia to jakaś kpina. Pracować miesiąc żeby móc godnie przeżyć tydzień! Cóż, najlepiej jakbyśmy za miskę ryżu pracowali i do tego się na lubelszyźnie dąży!
0
A czy jest coś takiego jak PiP w lublinie? Co powiedzą na 5zl/h?
0
sr** m na te wasze oferty! Wstyd to to zamieszać, to jest jak naplucie w twarz czytelnikowi. 5zł na godzinę? co ja sobie chipsy kupie? K***
0
http://www.fakt.pl/L...y,178883,1.html to odkąd nastała solidarność to kraj popada w ruinę, to przez nich klepiemy biedę mamy duże bezrobocie
0
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: