Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie i lubelskim (oferty, płaca)

Utworzony przez fiej, 28 września 2012 r. o 07:36
Dużo ofert można znaleźć w Internecie na portalach do tego stworzonych. Z informatycznych ofert pracy widziałem na administratora Windows. Dużo też widziałem ofert na trenera/szkoleniowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/L...y,178883,1.html to odkąd nastała solidarność to kraj popada w ruinę, to przez nich klepiemy biedę mamy duże bezrobocie
Człowieku, jaka SOLIDARNOŚĆ???!!! O solidarności to w tym kraju dawno dawno ne słyszano, przynajmniej od czasów Solidarności, no może jeszcze w czasie WOŚP naród się ruszy, i chwała mu za to, a tak poza tym, każdy robi tylko z myślą o sobie, i dlatego jest wyzysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.ermail.pl/klik/VnZfY2IB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dołożyć nie limitowany czas pracy do tej płacy i jestes niewolnikiem we własnym niby to demokratycznym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozliwość zatrudnienia osób na umowę zlecnie lub o dzieło. Elastyczne godziny pracy. Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe. Wymagania: komunikatywność, sumienność, zdyscyplinowanie. Praca od zaraz. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy:  oferta24pl@wp.pl      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma szuka osoby/firmy, która chciałaby zając się handlem meblami  DomArtStyl. DomArtStyl produkuje nowoczesne krzesła,hokery,foteliki,pufy,pikowane ściany  - idealne do domów,mieszkań. Hokery świetne do pubów,krzesła do restauracji,kuchni,salonów - duża  możliwość trafienia do klienta. Posiadamy ponad tysiąc wzorów tkanin, w których możemy wykonać mebel. Dla Naszych partnerów udostępniamy:   - nowoczesne zdjęcia,aranżacje - ulotki - próbniki tkanin - doradztwo - rabaty - transport   Meble idealnie sprzedają się w Polsce i Czechach, zapraszamy obrotne osoby  do współpracy. Dodatkowa szansa na zarobek,gwarantujemy dobre rabaty,miłą współpracę. Posiadamy transport,którym możemy dostarczyć meble. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony o kontaktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj..  Skorzystaj z doładowania swojego konta ! http://pp.doladujprepaid.pl/omqje Uwaga.. doładowanie przychodzi po max  2 godzinach. Proszę więc o cierpliwość i nie wysyłania żadnych sms'ow.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACA jako sprzedawca terenowy na terenie lubelszczyzny  !       Poszukujemy pracownikow terenowych do sprzedaży na terenie Lublina i całej lubelszczyzny w Cyfrowym Polsacie Praca polegająca na sprzedaży usług telewizyjnych i internetowych. Pensja : podstawa + atrakcyjna prowizja od zawartych umów.   Wymagania • doświadczenie na podobnym stanowisku • dyspozycyjność • chęć pracy i dążenia do celu • otwartość i komunikatywność • uczciwość, sumienność, dobra organizacja pracy Obowiązki • pozyskiwanie klientów • sprzedaż usług firmowych • prezentowanie marki na terenie województwa lubelskiego Oferujemy • szkolenia produktowo-handlowych • elastyczny czas pracy • pracę w przyjaznym miłym i młodym zespole • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE  ( podstawa + prowizja)   Osoby zainteresowane proszę o kontakt:   721-556-606 (Rafał)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, pomóżcie bo niedługo sfiksuje:( Od kilku miesięcy pracuje w jednej z najgorszych firm chyba w całej Polsce, pracowałam tu i ówdzie ale nigdy nie było tak źle jak teraz. Pracuje na 3/4 etatu za 1200brutto. Dobra z pensją to juz się pogodziłam, nawet nie chodzi o to, tylko o to jak traktują pracownika. Nie dość ze charuje jak wół, czasem nawet mam duzo nadgodzin i ciesze się ze bede miałam ze 100zł wiecej pensji, gdzie poźniej się dowiaduje, ze grafik na koniec bieżącego miesiąca został zmieniony, i w te dni gdzie miałam płatny urlop, wpisane mam nadgodziny..czyli znów 1200zł brutto.., a urlopu płatnego dalej nie ma.. I jak ja mam sie doliczyc ile przepracowałam? Czasem jest tak ze wpisane zostało więcej godzin niz początkowo, kiedy miałam mieć urlop płatny... Oprócz spraw finansowych mam jeszcze jeden dylemat, otóż nie mam czasu wolnego dla siebie, musze byc ciagle podporzadkowana kierownictwu tzn. kiedy mam dzien wolny, mam sie liczyc z tym ze bede musiala przyjsc do pracy, a jak niedaj boze nie przyjde, wtedy grafik mam tak ulozony zeby w ogóle nie miec czasu dla siebie ani rodziny... Czy to jest zgodne z kodeksem pracy? Nie mi to osądzać, liczę na Was ze mi pomożecie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał, tylko szukał czegoś innego, a jak nic Cię tutaj nie trzyma to nawet zmienił miasto. Sądzenie się z pracodawcą zawsze jest długim i nieprzyjemnym procesem, nawet jeżeli masz racje, dlatego niestety bardziej opłaca się odpuścić. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że czasami warto jest zrobić ten jeden krok i wprowadzić większe zmiany. Ja też pracowałem w Lublinie za grosze chociaż z zawodu jestem programistą, teraz przeniosłem się do Wrocławia i dostałem pracę w SMT Software, gdzie zarabiam bardzo przyzwoite pieniądze i jestem zadowolony z życia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"polo" co ty za kłamstwa piszesz o DGM, szukając opinii o firmie zauważyłem ten wpis. Godzinówka jest niezależna od wszystkiego i pracując 100 godzin zarabia się kasę za 100 godzin. Pracowałeś na systemie prowizyjnym z tego wynika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pracował w Comarch Lublin, planuje tam startować na konsultanta, takie mają aktualnie ogłoszenia w Lublinie, ktoś zna tą pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam prace jako kelner na weselach w restauracji/hotel "Luxor", ponieważ na poczatku mówią ze 10zł/h a po robocie wychodzi mniej! Menager jest bardzo niemiły i bardzo wymagający, praca w niemiłym towarzystwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znacie może portal GoWork? Można na nim znaleźć bardzo wiele dobrych ofert pracy w Lublinie: http://www.gowork.pl/praca/lublin;l  - w zasadzie wszystkie jakie się pojawiają ponieważ zbiera on oferty z wszystkich portali tego typu . Ze swojego doświadczenia wiem, że warto jest zaglądać codziennie. Sytuacja na rynku pracy w Polsce wschodniej nie jest taka prosta i trzeba szukać aktywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy ktoś pracował w hotelu/pałacu Akropol, al.warszawskie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę sądzicie, że to najlepsza opcja? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nie mogę dojść do żadnych konkretnych wniosków… Deb0308 - To jest to:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli praca w lublinie to tylko ***lublinlokalnie.pl/praca najwiecej ofert pracy w regionie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca dla szefa kuchni ***s://***olx.pl/oferta/szef-kuchni-bon-apetito-sp-z-o-o-cid4-idmk7p2.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw poszukuje specjalistów do pracy u nich  ******praca-dealerbmw.pl/ przyjmują nie tylko lakierników, mechaników samochodowych, ale także doradców serwisowych. nie robią zbędnych formalności, jest umowa o pracę, etat, bardzo dobre wynagrodzenia i świadczenia, a więc to co najważniejsze. spróbujcie, bo się opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam pracowników rozwożenie jedzienia samochód firmowy 2800 netto miesięcznie. link do strony przez, którą prosze się kontaktować  ***velociterium.com/3onj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...