Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie: Miliony na staże i szkolenia dla bezrobotnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TAK, NIEDŁUGO PAŃSTWO BĘDZIE DAWAĆ PRACĘ DLA DZIECI Z PODSTAWÓWKI... A RESZTA CO??? MOŻE ZACHOWAJMY ZDROWY ROZSĄDEK DAJMY PRACĘ DOROSŁYM A NIE 15-18 LATKOM, KTÓRZY POWINNI SIĘ UCZYĆ A NIE PRACOWAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od szkoleń nie przybędzie MIEJSC pracy. Jakie to będą szkolenia, żeby nie było i bez tego ludzi którzy juz posiadaja takie kwalifikacje, po co szkolic następnych jeśli i dla tych co już są nie ma pracy. Szkolenia to jest własnie super biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pracodawcy nie mogą znaleźć chętnych tylko chętni nie mogą znaleźć pracy. Trochę różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga sprawa to gdzie takie spadek odnotowaliście? Na podstawie tych co wyjechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest bardzo dużo miejsc pracy, na które pracodawcy nie mogą znaleźć chętnych". Może powodem są kuriozalne wymagania które od razu dołują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już lepiej dajcie znajomości, oraz zatrudnijcie tych bezrobotnych do prowadzenia szkoleń. Bo akurat wykształconych ludzi jest bardzo dużo na rynku, rynek więc nie potrzebuje kolejnych wykształconych, a miejsc pracy, uczciwych pracodawców i uczciwe umowy oraz zarobki za które można wyżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu kasa idzie do pseudo fundacyjek i firemek szkoleniowych , zamiast na tworzenie faktycznych miejsc pracy. Szkolenia nie pomogą ludziom dostac normalnie płatną pracę bo i gdzie. Nasz rynek pracy to fatamorgana. Jest ale go nie ma. Jak to jest, że południowe województwa oferują pracę od 2 tys. zł wzwyż, a u nas kolejka po pracę za 1 tys. zł. Niestety tam są inwestycje a u nas co ? Układy i dłuuugo dłuuugo nic. Pomyślcie też o ludziach po 40-ce wzwyż. Oni są wyszkoleni w każdym zawodzie , ale im pracy nikt nie zaproponuję. Po co szkolić kogoś, kto i tak pracy nie podejmie ( za takie pieniądze ). Pozdrawiam z emigracji zarobkowej, tam tacy ludzie jak ja ( 60 lat ) muszą pracować i czekać na polską emeryturę do ukończenia 67 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne marnotrawienie pieniedzy, będą firmy i praca to nie będzie trzeba takich cyrkow odstawiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wawie nie trzeba takich czarów odczyniac bo jest dużo ofert i proste, chce ktoś pracować to powoli znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkolenia na których jest miło, można dostać gadżety upominki i tyle, bo prawda jest taka że nie dają absolutnie NIC! nabijają kasą szkolącym i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle się mówi o tym że te darmowe szkolenia i starze nic nie wnoszą a jedynie zasilają kieszenie biznesmenów organizujących takie szkolenia. Jak widać nie dociera to do umysłów ludzi na wyższych stołkach. Sam uczestniczyłem w kilku i powiem że to jest wielki przekręt , nikt nie chodzi a listy obecności kompletne. Widać już się z tym nikt nie kryje, tak pewnie się czuja w tych układach. A ktoś w końcu za to płaci , Pan płaci , Pani płaci , społeczeństwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem, mi tam takie szkolenie połączone ze stażem pomogło zdobyć dobrą pracę, także nie narzekam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły zawodowe dla trudnej młodzieży lepiej reaktywujcie a nie tworzycie klasy dla bokserów i piłkarzy w liceach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa. Ja po takim stażu zostałem w firmie i teraz mam już umowę na stałe :) Prawda jest taka że bezrobocia nie ma tylko ludzie nie chcą wykonywać niektórych prac. Trzeba będzie ściągać Ukraińców i Białorusinów jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma darmowych obiadków, a jedynie dotowani kucharze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy dostaniecie kasę a ja dalej bezrobotny. Gratuluję pomysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki za zasilek frajerzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie - ilu bezdomnych skorzystało z kursów, staży, itd., a potem podjęło pracę? Ilu z tej trudnej młodzieży podjęło pracę? Może warto pomóc tym, którzy pracowali, stracili pracę i nie mogą jej podjąć, bo są za "starzy"? Może warto pomóc młodym, którzy naprawdę chcą pracować, zdobywać kwalifikacje, a nie wymyślać czym zachęcić człowieka, który i tak ma wszystko gdzieś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juź pisałem, ze beda to pieniadze  wyrzucone w błoto, juz raczki zacierają bezproduktywne urzę daski z UPracy, na pensyji wieksze i premijki, oraz firmy pseudoszkoleniowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...