Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie: Miliony na staże i szkolenia dla bezrobotnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Widać , że wypowiadasz się jako pracodawca. Szukasz jeleni do pracy za marne grosze.... Teraz Ukraińcy na Śląsku przebierają w ofertach za 2-2,5 tys zł na rękę, a co dostaną u ciebie- 900 zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba młodych ludzi bez zawodu do łatania braków. Nie mogą oni wiele zarobić i nade wszystko nie wolno pozwolić im na ciągłość pracy. Oni muszą zdechnąć przed nabyciem jakichkolwiek praw socjalnych i rentowych. Muszą zdechnąć na długo przed ukonczeniem 67 lat. To jest główne założenie zwyrodnialców i zdrajców RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wskaźnik bezrobocia a liczba bezrobotnych robi różnicę.Rzeczywiście spadek osób bezrobotnych w urzędach może sięgać 20 procent.Natomiast spadek wskaźnika bezrobocia nie osiąga tej liczby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyj....li mojego posta bo co? Napisałem prawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenia, płatne staże ?- pierwsze słyszę! Żadna z tych dam, że już inaczej nie napiszę nawet mi nic nie zaoferowały... Kiedyś słyszałem, od pewnej osoby w kancelarii na parterze, że jak MUP nie zrealizuje środków dla bezrobotnych na szkolenia i kursy to te pieniądze nie przepadają ale też i nie przechodzą na następny rok jako pomoc dla bezrobotnych. Wtedy o losie takich pieniążków na szkolenia decyduje placówka, która powierzoną kwotę może dysponować na swój własny użytek - remonty, komputery, premie uznaniowe za siedzenie na stołku, doposażenie stanowiska w materiały biurowe i temu podobne... Któż nie chciałby premii za brak odpowiedzialności, którą zrzuca się na bezrobotnego albo na pracodawcę, wartościowego bonu podarunkowego za ciągłe bieganie z pokoju do pokoju w czasach gdy mail to podstawa komunikacji, któż nie chciałby premii uznaniowej za nic nie robienie... Za Żuka pewne grono grubych bab okupują stołki i jak za komuny przykleiły się do funkcji, piją kawę, obcesowym wzrokiem już od rana piłują pazury, to są doradcy zawodowi którzy zbywają petenta w pięć minut nic nie oferując i puszczając ludzi z kwitkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w innych miastach też oferują takie rozwiązania, ale z autopsji wiem,że najlepiej jednak znaleźć staż który nam odpowiada w 100 %. tak jest właśnie z moim stażem w impelu. dużo się uczę, robię wszystko tak jak inni , a nie tylko patrzę. polecam każdemu to miejsce :) nawet jeśli oznacza to wyjazd do wrocławia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...