Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ło matko! Sześciu osób aż potrzeba! Powiedzcie to jeszcze w wiadomościach wieczornych! Że w Lublinie bezrobocie spada! News dnia choroba jasna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie dobre info, ostatnio zastanawiałem się czy kogoś szukają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko! Sześciu osób aż potrzeba! Powiedzcie to jeszcze w wiadomościach wieczornych! Że w Lublinie bezrobocie spada! News dnia choroba jasna...
No :) i z pewnością stanowiska są w pełni uczciwie dostępne i nie ustawione pod "znajomych króliczka" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez otwarcia handlu ze wschodem (nie mam na myśli bankrutującej Ukrainy) to miasto padnie na pysk. I nie ma co liczyć na cud i super dotacje, Lublin mógłby być brama UE na kraje WNP i Azję może nawet Chiny, co daje nam świetne perspektywy rozwojowe. Ale niestety to zależy od naszych polskojęzycznych decydentów, realizujących politykę obcych mocarstw. Więc nie zapowiada się kolorowo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłosili, że mają wolne etaty tylko pro forma. "Rekrutacja" już dawno się ZAKOŃCZYŁA. Jakikolwiek etat w służbie publicznej w tego typu małych miejscowościach jest obsadzany przez znajomych-znajomych. Smutne, bo reszta zdolnych musi wyjeżdżać zagranicę lub do W-wy. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hyba wiem kto wygra. w arimr i innych rolnych agenciach trochę nazwalniali popsl więc szukają pracy. i o dziwo tu ją znajdą, z wykształcenie wyższym a jakże tylko że rolniczym i nikomu to nie będzie pszeszkadzało. czy jakoś tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hyba wiem kto wygra. w arimr i innych rolnych agenciach trochę nazwalniali popsl więc szukają pracy. i o dziwo tu ją znajdą, z wykształcenie wyższym a jakże tylko że rolniczym i nikomu to nie będzie pszeszkadzało. czy jakoś tam
  "Chyba" piszemy przez "ch", auć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą to bardzo ciekawe bo jeśli jest ustawione tak jak mówicie to dlaczego sami publikują ogłoszenia w portalach z pracą typu OLX. http://olx.pl/oferta/specjalista-ds-technicznych-CID4-IDe98FJ.htmlMega mi się to podoba że niby urząd, a sami wychodzą a nie chowają się po BIPach. Jest info i na FB i na insta. Tak powinno być. Bardzo fajny budynek bardzo perspektywiczna praca szkoda, że nie dla mnie ale inni niech próbują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hyba wiem kto wygra. w arimr i innych rolnych agenciach trochę nazwalniali popsl więc szukają pracy. i o dziwo tu ją znajdą, z wykształcenie wyższym a jakże tylko że rolniczym i nikomu to nie będzie pszeszkadzało. czy jakoś tam
chyba wiem kto nie wygra :D ty z taką polszczyzna nie startuj nawet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na technika informatyka może startować osoba po studiach informatycznych? Czy jest to "specjalne" stanowisko stworzone dla osoby po szkole średniej (technikum, szkoła policealna)? Bo ja mam studia wyższe politologia, skończone 8 lat temu i od tamtej pory większość czasu pracuję fizycznie. Nie mogę się dostać do żadnego urzędu, procedura konkursowa jest dla mnie niedostępna. A tu proszę, w administracji publicznej są etety dla osób nawet ze średnim wykształceniem. Jak to mówią "nie matura, a chęć szczera zrobi z ciebie oficera"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~ Gość - czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane, że poszukują technika informatyka. Poszukują technika, (przecinek) informatyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie, jak CSK wszystkie miejsca są obsadzone. Mydlenie oczu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~ Gość - czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane, że poszukują technika informatyka. Poszukują technika, (przecinek) informatyka.
A technika to jakiej specjalności? Bo wachlarz technków jest dość szeroki- technik budownctwa, technik mechanik, technik elektryk, technik rolnik, technik organizacji usług gastronomicznych, technik elektrokardiologii itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
technik : zapewne chodzi o osobę zajmującą się obsługą urządzeń multimedialnych,dźwiękiem, światłem scenicznym...pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlega marszałkowi więc pewnie ktoś od marszałka lub z kierownictwa UM dostanie robotę dlatego nie róbcie dziennikarze popłochu i nie ściemniajcie naiwnym ludzikom. Kto ma tę robotę dostać, ten już o tym od dawna wie. Takie moje zdanie poparte wnikliwą obserwacją lokalnego rynku pracy...i cwaniaków politykierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą to bardzo ciekawe bo jeśli jest ustawione tak jak mówicie to dlaczego sami publikują ogłoszenia w portalach z pracą typu OLX. http://olx.pl/oferta/specjalista-ds-technicznych-CID4-IDe98FJ.htmlMega mi się to podoba że niby urząd, a sami wychodzą a nie chowają się po BIPach. Jest info i na FB i na insta. Tak powinno być. Bardzo fajny budynek bardzo perspektywiczna praca szkoda, że nie dla mnie ale inni niech próbują :)
T o się właśnie kolego nazywa dobra ściema. Dzisiaj dobra ściema to nie tylko BIP-y. Jak ściemniać, to na większą skalę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek, szukają min. Specjalistów ds. Marketingu Internetowego, a dokumenty każą przesyłać tradycyjną pocztą na dodatek nie liczy się data stempla, tylko data wpływu... i tak wyglądają "konkursy" na stanowiska w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek, szukają min. Specjalistów ds. Marketingu Internetowego, a dokumenty każą przesyłać tradycyjną pocztą na dodatek nie liczy się data stempla, tylko data wpływu... i tak wyglądają "konkursy" na stanowiska w tym kraju...
Teraz pomyśl jak działa poczta w tym kraju. Po tygodniu zamknięcia naboru nagle pojawia się zbłąkana przesyłka z twoim zgłoszeniem. I co ?? i się awanturujesz bo przecież data stempla się zgadza. Konkurs do powtórzenia. To akurat jest logiczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam na szkoleniu w sobotę. I powiem krótko: MEGA!! Budynek, wyposażenie, lokalizacja. Nie ma się czego wstydzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."stanowisko ds. convention bureau" !!! co za tępota. To buractwo, już nawet po Polsku nie potrafi nazwać stanowiska pracy. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...