Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezły kołchoz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
siedzą jak szczury jeden na drugim. Teraz wiem czemu IT produkuje takie buble i będzie poprawiać to co zrobiła do śmierci...
0
ale grą większości są tam chłopaki i to wszystko młode, a co ze starymi np. 55-64 letnimi, nie zatrudniają, dyskryminacja
0
jakie wynagrodzenia i za ile godzin pracy
0
Będą się mieli gdzie podziać ludzie z chylącego się ku upadkowi cgm
0
polska firma to i zarobki polskie a w lublinie nawet ukrainskie
0
Ale kicha.
0
Ile płacą w tym Bileńum?
0
jak widać po komentarzach konkurencja nie śpi :)
0
Super !
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
na początek 1200zł netto a po pł roku podwyżka o 300 zł, za 8h dziennie, na święta 100 zł w bonach fransuskiej sieci
0
Nie kłam, 1000 to dostaje praktykant. Od ponad 2k na start bez większego doświadczenia i stosunkowo szybko rośnie o ile coś umiesz.
0
kadrowa napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
na początek 1200zł netto a po pł roku podwyżka o 300 zł, za 8h dziennie, na święta 100 zł w bonach fransuskiej sieci
kadrowa napisał:
-------------------------- 1500 zł,na  wynajęcie mieszkania i na chleb, brawo pisowce, to lepiej napieprzyć dzieci i mieć mieszkanie socjalne i 500+ plus rodzinne, i po wuj pracować,
0
Openspace? to zachęcili.
0
No ale floorboxy to im wyszły nie tam gdzie trzeba skoro i tak muszą do nich przedłużacze wpinać. Monitorki też chyba nieco za nisko, o ciągłej pracy na laptopie nie wspominając. Ciekawe co na to BHP.
0
A dlaczego CGM "chyli się ku upadkowi"? Skąd ta informacja?
0
Z tego co wiem, to CGM ma sie bardzo dobrze ... i przynajmniej ludzie pracuja w pokojach w ich budynku, a nie w open space.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: