Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedyną szansą dla Woj. Lubelskiego jest Nowy Jedwabny Szlak. To jest okazja stulecia ! A te wszystkie korporacje to jedna wielka popelina, zatrudniają a za pół roku zwalniają. Jak np PROAMA, była i już nie ma. Tak ze nie ma się czym podniecać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na komentarz radnych PiS? Lublin w ruinie? czy jaki teraz przekaz obowiązuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
comarch? praca tam to masakra. cały artykuł to ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka ściema !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radze poczytać opinie na gowork ;) "Biedronka dla programistów" I szukają Ukraińców, to mówi samo za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną szansą dla Woj. Lubelskiego jest Nowy Jedwabny Szlak. To jest okazja stulecia ! A te wszystkie korporacje to jedna wielka popelina, zatrudniają a za pół roku zwalniają. Jak np PROAMA, była i już nie ma. Tak ze nie ma się czym podniecać !
W IT nie zwalniają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakis art. sponsorowany. Szukam pracy w branży IT i byłem na rozmowach gdzie na jedno miejsce było po 30 osób. Stawki lubelskie w jakaś porażka. Tutaj ludzie jak tylko podłapią rok doswiadczenia to uciekają dlatego przyjmuje się tylu Ukraińców. Ostatnie znalazłem ogłoszenia dla programistów gdzie w kilku spotkałem się ze stwierdzeniem "mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub białoruskiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wy sie ludzi bierzecie... u mojego obecnego pracodawcy odkąd pracuję nonstop szukają nowych ludzi, rekrutacja prowadzona jest bez przerwy i ludzi brakuje. w poprzedniej firmie nie mogliśmy do działu znaleźć kompetentnej osoby przez ponad pół roku, ale fakt, że zarobki były słabe - 3500 na rękę. te negatywne wypociny to chyba nieudacznicy po zawodówkach, czy inni absolwenci kierunków humanistycznych piszą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wy sie ludzi bierzecie... u mojego obecnego pracodawcy odkąd pracuję nonstop szukają nowych ludzi, rekrutacja prowadzona jest bez przerwy i ludzi brakuje. w poprzedniej firmie nie mogliśmy do działu znaleźć kompetentnej osoby przez ponad pół roku, ale fakt, że zarobki były słabe - 3500 na rękę. te negatywne wypociny to chyba nieudacznicy po zawodówkach, czy inni absolwenci kierunków humanistycznych piszą :)
  to podaj nazwę tego pracodawcy i żeby praca była 8 godzin, bo ja też chcę żyć po pracy a nie zapierdalać 24 godzin na dobę za te marne godziny, bo też muszę mieć siłę zrobić dzieci, bo kraj się starzeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jeszcze jest ma trochę do nadrobienia jeśli chodzi o zarobki i kulturę pracy w IT. Jest dobrze. Może być jeszcze lepiej. Jeśli kogoś w IT nie przyjmują jako programistę to albo jest totalnym nieukiem albo po prostu myśli, że jak umie napisać if-a i pętlę to należy mu się płaca na poziomie 3k od zaraz. Co do pracy po 8h to zależy od firmy. Byłem w takiej gdzie pracowałem 200h na miesiąc i w takiej gdzie na pracy spędzało się maks 80h. Zależy od firmy i projektu do którego się trafi. Jeśli ma się coś między uszami to po pewnym czasie 6k na rękę nie jest problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...