Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Pol-Inowex. Światowa kariera w lubelskiej firmie

Utworzony przez darek, 12 czerwca 2013 r. o 12:50 Powrót do artykułu
Skończyłem zasadniczą szkołę  zawodowa potem technikum budowę maszyn jestem spawaczem mam  masę uprawnień  składałem tam papiery osobiście droga  elektroniczną zostawiałem cv na targach pracy i co i nic wiec przestańcie reklamować tą żałosną firemke:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe i ja tak samo i znajomi tak samo i to nie znajomi  nie jakaś amatorka tylko sami doswiadczeni pracownicy, ale chyba ta firma nie szuka takich bo  takim trzeba płacić hahahahahahah tragedia  i kolego nie masz czego żałować  bo w tej firmie ważne żebyś  orał nie zważając na BHP  i innych ludzi  nic nie straciłeś  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie nie masz czego żałować kolejny sponsorowany artykuł żeby znaleźć kogoś do roboty bo chyba wszyscy co zostali to alkocholicy lub znajomi prezesów. Poza tym przez pierwsze 3 miesiące zostajesz orżnięty na kasie bo zapłacą Ci 70% diety a potem i tak niedostaniesz wszystkiego bo diety w tej firmie pozostają na niezmienionym poziomie od kilku lat mimo podwyżek. Szczerze odradzam wszystkim wypadki są prawie codziennie a BHP tam nikt o tym nie słyszał a jak będziesz maił jakieś ale to Cię zwolnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale glupoty piszecie... w tej firmie sporo sie pozmienialo, BHP jest przestrzegane i jak ktos nie zastosuje sie do zasad BHP to wraca do Polski... i przez pierwsze 3 miesiace dostajesz tyle samo co inni... jestem na bierząco wiec wiem... i piszecie kompletne bzdury... ale prawdą jest ze do firmy ciezko jest sie dostac, bardzo duzo osób skadających CV jest na jedno miesce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale glupoty piszecie... w tej firmie sporo sie pozmienialo, BHP jest przestrzegane i jak ktos nie zastosuje sie do zasad BHP to wraca do Polski... i przez pierwsze 3 miesiace dostajesz tyle samo co inni... jestem na bierząco wiec wiem... i piszecie kompletne bzdury... ale prawdą jest ze do firmy ciezko jest sie dostac, bardzo duzo osób skadających CV jest na jedno miesce...
Odezwał się chyba synek młodego prezesa ja też jestem na bieżąco i nic sie nie zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest firma tylko obóz pracy. Firma zeszła na psy.Kadra traktuje ludzi jak tanią siłę roboczą. Kierownictwo pije wódkę na wyjazdach z pracownikami żeby po pijaku kablowali na innych pracowników i kierowników. Panie z biura nie potrafią oprócz parzenia kawki nic tylko wiedzą jak sie sztafirować bezmyślnie w szpileczkach po biurze dodam jeszcze ze przekraczaja swoje kompetencję .Może celowo traktują ludzi jak śmieci po to żeby sami sie zwalniali z pracy. Kpina nie firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzą dobrze jak robić ludziom GWAŁT PRZEZ MÓZG.haTak żeby może ktoś sie poczuł winny kiedy wyjechać nie może bo np.powiadamiają o wyjeżdzie w ostatniej chwili gdy ktoś nie jest przygotowany to co minerały ma ssać w delegacji.??? Jak ktoś tam nie jedzie to jest na marginesie bo nie może tyrać na ich bryki,zegarki i wczasy. Dla nich tysiąc to jak splunąć a dla nie których to miesiąc życia albo dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...