Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w sklepie IKEA w Lublinie: Ruszyła rekrutacja pracowników. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Czytaj ze zrozumieniem ! " do 20 zł ! " Ale od ilu to już się nie chwalą . Podejrzewam że w większości od ustawowej stawki 13 zł brutto .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaak jak zaznaczylam ze interesuje mnie tylko umowa o pracę i zarobki adekwatne do stanowiska ..to mi podziekowali:D jhehehheh sciemniacze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj na drzewo. Skoro podwyższyli minimalną do 20 zl, przetłumacze ci: co najmniej 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że co neiktórzy mają szansę być dziennikarzami PiSu w TVP1 i pokrewnych! No bo samo "do 20zł" ma zupełnie inny wymiar niż całe zdanie " zwiększyła stawkę minimalną w swoich sklepach do 20 zł brutto za godzinę"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U lubelskiego przedsiębiorcy zarabiam 1,8tys netto po 20latach pracy. Wyksztalcenie wyzsze techniczne na 2 kierunkach. Taki jeat tutaj rynek ale skoro w ikea będą placic więcej to dobrze, mize to zacznie napędzac płace w rwgionie, w marketach coś się ruszyło więc może i w prywatnych mniejszych firmach będą podwyzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja już wolę iśc do Media Expert, przynajmniej nasi, a ponoć zatrudniają od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też, tyle ze nie na długo, bo to nie moja wymarzona praca. Chodzi raczej o dorobienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do 20 zł " to nie więcej niż 20. Gdyby napisano "od 20zl" wówczas możesz pisać że co najmniej 20 i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry państwu, jestem studentką ue w krakowie. zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety i pomoc w zaliczeniu jednego z przedmiotów. link do ankiety: ***s://goo.gl/forms/zrdjwsy1nnehnahe2. z góry dziękuję za państwa odpowiedzi, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKea jest super! Koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda czasu na motłoch pracowników traktują jak śmieci omijać z daleka to gówno!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałem w gastronomi w nadmorskim ***s://***eurabota.ua/jobs/sales-logistics/jobs-offered dawno temu i widzę że jest coraz gorzej. sam odszedłem bo z głupotami na dłuższą metę walczyć się nie da. za moich czasów to ciągle były zmiany jedynie dział techniczny zawsze był ten sam i pewnie do dziś tak jest bo chłopaki świetnie się sprawdzali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poszukaj przez agencję pracy, myśmy zaczęli szukać Ukraińców na budowę w sezonie letnim i dużo ludzi nam w krótkim czasie zorganizowali w agencji Worksol – worksol.pl. Doradzają jak to wszystko załatwić od strony przepisów, żeby było legalnie, zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę polecić praca kiedy chcesz i jak chcesz : ***s://***cashbackrabat.pl/u/157140
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnych problemów z zatrudnieniem. Idziecie do placówki agencji pracy typu EuroKadra. Etat będzie dla każdego. Dostaniecie pracę od zaraz i to na dobrych warunkach.  A jak to będzie dalej? Na pewno warunki do zatrudnienia są spoko i jest jak działać. Po prostu wykorzystajcie możliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać wśród naszych rodaków sami narzekający, więc może rekrutacja pracowników ze Wschodu będzie dobrym rozwiązaniem? Polecam dobrą agencje zatrudnienia - ***s://***jobspol.com/pracownicy-ukraina.html - ja jestem bardzo zadoowlony ze współpracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...