Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracowałem. Co z tego mam?

Utworzony przez pan D., 12 stycznia 2009 r. o 06:22 Powrót do artykułu
http://www.egospodarka.pl/32508,Odpowiedzi...any,1,11,1.html To jest link. W nim jest wszystko napisane. Niech stanie się to faktem jak najszybciej . Polska Odetchnie z ulgą . Od ludzi którzy nie mają żadnego pojęcia o wykonywanej pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie będzie zrobiony porządek z tymi tz.rolnikami płacącymi jałmużnę na KRUS.Jałmużna na składkę a uprawnienia takie same jak dla tych którzy odprowadzali składki do ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Kiedy wreszcie będzie zrobiony porządek z tymi tz.rolnikami płacącymi jałmużnę na KRUS.Jałmużna na składkę a uprawnienia takie same jak dla tych którzy odprowadzali składki do ZUS.
Niech prędzej zrobią porządek z tą pijawką zwaną ZUS-em tam dopiero roi się od niekompetencji i nieprawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać mu! Dlaczego prowadzac działalność gospodarcza płacił krus a nie zus? Chce mieć rentę z moich pieniędzy cwaniaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy KTOŚ ,wtajemniczony wie skąd ZUS bierze kasę na tak wypasione gmachy i doskonale wyposażone wnętrza ? Ile zarabiają urzędnicy ZUS ? Gmachy ZUS "przebijają" gmachy bogatych Banków . Pensje też są bardzo wysokie.... Zastanawiałam się wielokrotnie i nie potrafię sobie odpowiedzieć....A bardzo mnie to interesuje. Czy KTOŚ ma rozeznanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Kiedy wreszcie będzie zrobiony porządek z tymi tz.rolnikami płacącymi jałmużnę na KRUS.Jałmużna na składkę a uprawnienia takie same jak dla tych którzy odprowadzali składki do ZUS.
A od kiedy rolnicy ,płacący na KRUS, mają takie same świadczenia jak płacący ZUS. Ja akurat płacę na ZUS i wkurza mnie brak niewiedzy , a dużo krzyku - takich ludzi jak TY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...