Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownice Protektora: Świat nam się zawalił

Utworzony przez Gość, 12 lutego 2010 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Smutne i Przykre..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ludzi ale bardziej tego,że niczego się nie nauczyli przez te 20 lat.Solidarność w '89 powiedziała że po kolei będzie wszystko rozwalać a nie na raz bo to groziłoby buntem społecznym!Zaskoczenie jest więc znikome..............!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szyją dobre buty tylko wzornictwo i marketing chu......e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech żyje NSZZ "Solidarność" !!!! Wy jedyni jesteście odpowiedzialni za ten bajzel w kraju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zwolnienie grozi prokurentowi w tej firmie niejakiemu panu Borycy(dożywotni dyrektor) i jego kumoterom.Może pani redaktor zorjętowała by się ilu pracowników tej firmy powinno być na emeryturze a nie jest i dlaczego.Dlaczego muszą odejść pracownicy którzy kompletnie zostaną bez środków do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
niech żyje NSZZ "Solidarność" !!!! Wy jedyni jesteście odpowiedzialni za ten bajzel w kraju !
Jak się burzy mury to trzeba przewidzieć, w którą stronę się ruiny zwalą ! Ciemniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdziekujcie Platformie Obywatelskiej, Tuskowi, Palikotowi, Sobiesiakowi, Zbychowi i in. By żyło im się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
POdziekujcie Platformie Obywatelskiej, Tuskowi, Palikotowi, Sobiesiakowi, Zbychowi i in. By żyło im się lepiej.
Do grona osób którym należało by szczególnie podziękować należało by dodać Wałęsę , Zdrajcę Mazowieckiego ,Michnika ,oraz wielu wielu innych bo sama Solidarność to był nadzwyczajny zryw robotników którzy mieli dość a ci o których tu nadmieniamy tylko wykorzystali okazję dla swoich potrzeb i czyichś zamysłów .Obecnie Solidarność jako wykorzystana partia do wspomnianych celów i zbędna po ich uzyskaniu została odsunięta dość skutecznie z życia politycznego zostali tylko ci co mieli zostać lub wspięli się po plecach robotników do koryta z którego chłepcą i zagarniająwsze3lkiego rodzaju dobra całymi garściami do dziś .A partia ludzi min. z PO jest także kontynuatorem własnych interesów i bynajmniej nie oczekiwań społecznych.Jednak podziękowania należało by zacząć składać od elektryka promowanego przez sukienkowego też dla ich interesów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne , ale żyjemy w gospodarce rynkowej - to konsumenci zadecydowali , że ta firma wypada z rynku , inne sobie jakoś radzą . Bardzo proszę - napiszcie kto z Was kupuje produkty i patrzy w jakim kraju lub regionie Polski są produkowane . Wg mnie kupując dany produkt to ja decyduję komu dam pracę i gdzie zapłacę podatki . Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna nie zostawiłaby tak ludzi ale dzieki zrywowi stoczniowców mamy swietlaną i terażniejszość i przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ich wszystkich szlak trafi to moze sie wszystko uspokoji je***y rzad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beduin i Gość mają 100% racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kol napisał:
komuna nie zostawiłaby tak ludzi ale dzieki zrywowi stoczniowców mamy swietlaną i terażniejszość i przyszłość
Gdyby nie zryw stoczniowców i np.WSK, LZNS-u , FSC w LublinieI...zasuwałbyś albo i nie bo może byłoby dziś w Polsce jak na Kubie lub Korei Północnej. Masz dziś ,,chwalco" potępionego systemu tyle możliwości że 30 lat temu nawet przez myśl ci nie przechodziło ale podejrzewam że jesteś z tej kasty "Nic nie robić ......"iiiii czekać aż coś skapnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Smutne , ale żyjemy w gospodarce rynkowej - to konsumenci zadecydowali , że ta firma wypada z rynku , inne sobie jakoś radzą . Bardzo proszę - napiszcie kto z Was kupuje produkty i patrzy w jakim kraju lub regionie Polski są produkowane . Wg mnie kupując dany produkt to ja decyduję komu dam pracę i gdzie zapłacę podatki . Z góry dziękuję.
-jerry- piszesz do nieslyszacych, nierozumiejacych i nieudacznych frustratow! Przeciez zaden z tych baranow nie zastanowi sie nad przyczyna zaistnialej sytuacji. Dla nich gospodarka rynkowa, to doslownie...... babcia z pietruszka na targowisku. 25% rodakow reprezentuje intelektualny poziom chlopa z XIX wieku. Socjalistyczna klasa robotnicza nie umiala (bo i po co?) wyksztalcic w swoim potomstwie glodu wiedzy i potrzeby poznawania swiata poprzez rzetelna edukacje. Chloporobotnicza wizja otaczajacego nas swiata jest doskwierajaca rzeczywistoscia bardzo kosztowna dla calego narodu. Oczywiście moglabym przylaczyc sie do malkontentow i utyskiwac nad problemami codziennosci, ale nawet szczere okazanie empatii nie pomoze tym zalosnym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to tam ?!?! Wasi idole z pomników walczyli o katodemokrację a wy narzekacie ??? Oj nieładnie, nieładnie. Nie chcieliście komuny to teraz mordy w kubeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n@j napisał:
Gdyby nie zryw stoczniowców i np.WSK, LZNS-u , FSC w LublinieI...zasuwałbyś albo i nie bo może byłoby dziś w Polsce jak na Kubie lub Korei Północnej. Masz dziś ,,chwalco" potępionego systemu tyle możliwości że 30 lat temu nawet przez myśl ci nie przechodziło ale podejrzewam że jesteś z tej kasty "Nic nie robić ......"iiiii czekać aż coś skapnie.
A TY pewnie masz teraz lepiej,że pyszczysz!Kiedyś nie byłoby takiej sytuacji,ale teraz jest przecież lepiej! JAK ĆMY DO ŚWIECY LECIELIŚCIE WSZYSCY A TERAZ WAM ŹLE?Pozdrawiam i uśmiechu życzę ! Bawcie się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, jakie to lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słusznie ktos napisał ... zły marketing. Kilka fabrycznych punktów sprzedaży i reklama znaczaco zwiekszyłaby zapotrzebowanie na te i inne dostosowane do potrzeb rynku buty.Nawet na samej Lubelszczyznie jest duże zapotrzebowanie na mocne buty do pracy,turystyki czy rekreacji. Nie wszystko musi być w Polsce Chińskie.Doceńmy własne zakłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n@j napisał:
Gdyby nie zryw stoczniowców i np.WSK, LZNS-u , FSC w LublinieI...zasuwałbyś albo i nie bo może byłoby dziś w Polsce jak na Kubie lub Korei Północnej. Masz dziś ,,chwalco" potępionego systemu tyle możliwości że 30 lat temu nawet przez myśl ci nie przechodziło ale podejrzewam że jesteś z tej kasty "Nic nie robić ......"iiiii czekać aż coś skapnie.
co ty pieprzysz, nic nie robić, robiłam za komuny i to jeszcze bardziej, ale przynajmniej wiedziałam, że mam stała pracę, gdzie mnie nie zwolnią z dnia na dzień. Naopowiadał ci ktoś bajek i powtarzasz. Także dobrze zwalniani niech walą do solidarnościowców, do wałęsy, niech wam dają na życie, a nie sami o siebie zadbali a teram mają gdzieś. Gdybać to ty mozesz, ze bylibyśmy gdzie tam. A ja co mogę wygdybać, że Polskę solidarnościowcy sprzedają i będziesz pomalowany na czarno i służył amerykańcom. Oni nauczeni tym, ze mieli niewolników, a murzyni już nie chca być także szykuj się n a niewolnika. Muwisz o możliwości podjęcia pracy, mam 54 lata i co, już za stara aby wyjeżdżać i szukać po świecie pracy. To jest dobre dla młodych. a nie dla starszych, którzy mimo woli posiafdają już pewne schorzenia, gdzie ZUS na to nie patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walce na gdańsk, przywódca ma dużo pieniędzy, ładny domek, niech się sowimi "sierotami" zaopiekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...