Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak się dzieje w wiekszosci lokalach.... kontrole piją kawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwnienie? moze jakby zarabialy godziwe pieniadze to starczaloby im zeby ta kawe i slodycze dla dzieci kupic w sklepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo zeznania trzeba wcześniej uzgadniać i się potem ich trzymać. Żeby nie wiem co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś Policzkiewiczowi koło pióra robi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyleca z sanepidu to pójdą do skarbówki albo urzedu miasta,wystarczy wpisac w cv zawod wyuczony BIURWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid to fikcja jak inspekcja pracy. Warunki musza być równe dla wszystkich. Rozgonić towarzystwo co nic nie robi, choć zamysł był dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kkk~ napisał:
Sanepid to fikcja jak inspekcja pracy. Warunki musza być równe dla wszystkich. Rozgonić towarzystwo co nic nie robi, choć zamysł był dobry...
dokładnie, fikcja. Nie mowie ze zawsze, wiadomo, nie wolno uogólniać, ale widziałam kilka razy pracowników sanepidu w "akcji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik odpowiada za siebie. Ale za wszystko, co dzieje się w firmie, odpowiada jej szef ! Nawet, jeśli "podjął natychmiastowe działania" . . . itd. Ciekawe, czy w SANEPID czynniki korupcjogenne są zdefiniowane wśród ryzyk zawodowych ? Czy będą podjęte skuteczne działania korygujące i zapobiegawcze ? Jaką odpowiedzialność poniesie szef ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, Należy wyrywać te skorumpowane chwasty co szkodzą uczciwym firmom.Należy zając sie puławskim sanepidem b bo tam też jest wiele tego badziewia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kraj takie łapówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Bardzo dobrze, Należy wyrywać te skorumpowane chwasty co szkodzą uczciwym firmom.Należy zając sie puławskim sanepidem b bo tam też jest wiele tego badziewia.
Tak jest! Popieram w 100%. Tam to dopiero by się znalazło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie?Ile osób zatruło się w wyniku nieprawidłowej kontroli?I TO DONOSICIELSTWO -tak ganione w komuniźmie, a teraz to się nazywa "obywatelską postawą".Oj POLSKO,POLSKO -NIE MA DLA CIEBIE RATUNKU -Masz takich synów i córki.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne ile zatrulo. Wazne jest ze w Polsce wciaz mozna zalatwic cos za czekoladki dla Pani Zosi, kawe dla kierowniczki butelke koniaku. To jest lapowka i koniec. Nie ma zadnych podziekowan dowoow wdziecznosci. Kazdy robi swoje a jak pani z sanepidu wypadnie robic kontrole u znajomych to powinna o tym poinformowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...