Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy call center: Gdzie są nasze wypłaty?

Utworzony przez Danka, 11 maja 2011 r. o 14:01 Powrót do artykułu
[***]
Ostatnio edytowany 11 maja 2011 r. o 16:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,

jutro czyli 12 maja 2011 w panoramie na programie 2 o godzinie 18:00 odbędzie się program telewizyjny poświęcony POLSCE WSCHODNIEJ ORAZ MSG SP. Z O.O. ZACHECAM DO OBEJRZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ktos usunął wcześniejsze komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro sprawa będzie w panoramie o 18:00 na programie 2!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie było w Panoramie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/12-maja-2011-g1830/4488686
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś dostał w tym tyg zaległą wypłatę? Czy to ich następna ściema. Mi już znudziło się czekanie na moje pieniądze po niedzieli składam pozew do sądu już nie będę ich prosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko że w tej panoramie nie powiedzieli o jaką firmę chodzi tyle tylko dobrze że w artykule pisze nazwa
Ostatnio edytowany 16 maja 2011 r. o 11:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,203352,0,0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁA PRACOWNICA napisał:
czy ktoś dostał w tym tyg zaległą wypłatę? Czy to ich następna ściema. Mi już znudziło się czekanie na moje pieniądze po niedzieli składam pozew do sądu już nie będę ich prosić.
Dostałam właśnie dzisiaj. Muszę przyznać że byłam bardzo zaskoczona, bo już traciłam nadzieję na wypłatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...