Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy hipermarketów: Nie róbcie w święta zakupów!

Utworzony przez Antek, 13 grudnia 2010 r. o 17:06
Wigilia i Sylwester no NORMALNE DNI ROBOCZE a nie święta jak mi się tu sugeruje. I w tych dniach, jak co roku, markety będą pracować krócej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co te akcje i po co to rozdawanie ulotek??? Po prostu: niech WSZYSCY pracownicy hipermarketów ZGODNIE i solidarnie nie przychodzą do pracy dnia 24 i 31 grudnia -i wszystko jasne! -nie będzie komu pracować i w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten apel należałoby skierować do naszych wielmożnych posłów. To oni są odpowiedzialni za ustawy, na mocy których musicie pracować w święta...My, zwykłe szaraczki, będziemy robić zakupy wtedy, gdy czas nam pozwoli. Jeśli nie zakazano w święta- to właśnie wtedy mamy czas i wybierzemy się do marketów....Tak więc, kierujcie swoją akcję we właściwym kierunku - na Sejm, a nie na zwykłych, prostych, zapracowanych obywateli. Poza tym, w tych waszych marketach sama chała i badziewie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje to niech i oni pracują, poza nimi jest jeszcze wiele branż, które pracują nawet 24h i gdzieś zakupy muszą zrobić. Jak tak dalej pójdzie to zaraz będą apele, lekarzy - nie chorujcie w święta, policji - łamcie prawa, konsultantów CC - nie dzwońcie, itd. Jednym słowem - PARANOJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, ja pracuję w sylwestra i korona mi z głowy nie spadnie, przecież to dzień jak każdy inny. W Wigilię też wiele ludzi pracuje i nic nie mówi.Najwyżej niech zamykają sklepy o 14 i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Bez przesady, ja pracuję w sylwestra i korona mi z głowy nie spadnie, przecież to dzień jak każdy inny. W Wigilię też wiele ludzi pracuje i nic nie mówi.Najwyżej niech zamykają sklepy o 14 i po sprawie.
PEWNIE BIEDACZKU NIE MASZ RODZINY ABY SPĘDZIĆ Z NIMI ŚWIĘTA I PRZYJACIÓŁ ABY ZABAWIĆ SIĘ W SYLWESTRA!!! I DLATEGO CI WSZYSTKO JEDNO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu liczy się pieniądz a nie człowiek... oczywiście można pracować ale za godne wynagrodzenie a nie za niewolniczą pensję ,w tych dniach markety zarabiają krocie ,pracownikowi ma tylko wystarczyć na chleb i szmaty jak zostanie po opłaceniu rachunków ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ich popieram!!!!!!!!!!! Przecież chcą tylko aby godziny były skrócone!!! A nie pracować do późna, a później biec z jęzorem na brodzie do domu, aby jeszcze coś przygotować!.Ci co tego nie rozumieją to pewnie pracują od poniedziałku do piątku do 15 -tej!I maja innych w d..ie!!!!!!!!!!!!! Im kazać przyjść do roboty w święta to by dopiero zmienili gadkę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipermarkety są dla biedaków.To jeden z powodów dlaczego tam nie chodzę.W niedzielę nie robię i nie będę robił zakupów,nie wychodzę z założenia:jestem głupi to, inni też powinni być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś pracowałam w takim sklepie, najgorsi w tym dniu są KLIENCI!!!! Łażą, kupują pierdoły i tylko wzdychają jak to nie mają czasu bo tyle jeszcze muszą zrobić, a 3 godziny w galeriach spędzają!!!!!!!!!!, a najgorzej mnie wku***ali, jak gadali że im gorąco, no szkoda bardzo poubiera się jedna z drugą w futroooooooooo smierdźące molami gdy na dworze +2!!!!!!!! PARANOJA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
megi napisał:
Ja kiedyś pracowałam w takim sklepie, najgorsi w tym dniu są KLIENCI!!!! Łażą, kupują pierdoły i tylko wzdychają jak to nie mają czasu bo tyle jeszcze muszą zrobić, a 3 godziny w galeriach spędzają!!!!!!!!!!, a najgorzej mnie wku***ali, jak gadali że im gorąco, no szkoda bardzo poubiera się jedna z drugą w futroooooooooo smierdźące molami gdy na dworze +2!!!!!!!! PARANOJA!!!!
Straszne, może powinieneś z psychologiem porozmawiać o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
PEWNIE BIEDACZKU NIE MASZ RODZINY ABY SPĘDZIĆ Z NIMI ŚWIĘTA I PRZYJACIÓŁ ABY ZABAWIĆ SIĘ W SYLWESTRA!!! I DLATEGO CI WSZYSTKO JEDNO!!!!!
Ty masz rodzine i zapewne nikt z nich nie pracuje 24 i 31 grudnia. A może wszyscy są bezrobotni od 89?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Straszne, może powinieneś z psychologiem porozmawiać o tym?
O PROSZĘ JEDEN Z TAKICH KLIENTÓW SIĘ ZNALAZŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam osoby, która była by zadowolona z tego, że pracuje w święta, no chyba, że nie ma z kim spędzić tych świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
PEWNIE BIEDACZKU NIE MASZ RODZINY ABY SPĘDZIĆ Z NIMI ŚWIĘTA I PRZYJACIÓŁ ABY ZABAWIĆ SIĘ W SYLWESTRA!!! I DLATEGO CI WSZYSTKO JEDNO!!!!!
zakompleksiony mały człowieczku, mam rodzinę, dwoje dzieci, a mimo to musze pracowac i w Wigilię i w Sylwestra ponieważ sa to zwykłe robocze dni, oczywiście mogę wykorzystac ulop, ale nikt mnie z mojej pracy nie zwolni w tych dniach tylko dlatego ze idę na bal... i do glowy by mi nie przyszło prosic ludzi żeby omijali mój zakład pracy z daleka (tak, tak, też pracuję z ludźmi), puknijcie się w głowę, jak wam się nie podoba taka praca to sobie znajdźcie lepsza i tyle w tym temacie, a zakupy będe robiła kiedy mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bona napisał:
Ten apel należałoby skierować do naszych wielmożnych posłów. To oni są odpowiedzialni za ustawy, na mocy których musicie pracować w święta...My, zwykłe szaraczki, będziemy robić zakupy wtedy, gdy czas nam pozwoli. Jeśli nie zakazano w święta- to właśnie wtedy mamy czas i wybierzemy się do marketów....Tak więc, kierujcie swoją akcję we właściwym kierunku - na Sejm, a nie na zwykłych, prostych, zapracowanych obywateli. Poza tym, w tych waszych marketach sama chała i badziewie !
A CODZIENNIE ROBISZ TAM ZAKUPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antek napisał:
Wigilia i Sylwester no NORMALNE DNI ROBOCZE a nie święta jak mi się tu sugeruje. I w tych dniach, jak co roku, markety będą pracować krócej.
to moze zasugerujcie aby szpitale tez nie dzialaly bo przeciez ich pracownicy tez maja rodziny?????!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gerta napisał:
zakompleksiony mały człowieczku, mam rodzinę, dwoje dzieci, a mimo to musze pracowac i w Wigilię i w Sylwestra ponieważ sa to zwykłe robocze dni, oczywiście mogę wykorzystac ulop, ale nikt mnie z mojej pracy nie zwolni w tych dniach tylko dlatego ze idę na bal... i do glowy by mi nie przyszło prosic ludzi żeby omijali mój zakład pracy z daleka (tak, tak, też pracuję z ludźmi), puknijcie się w głowę, jak wam się nie podoba taka praca to sobie znajdźcie lepsza i tyle w tym temacie, a zakupy będe robiła kiedy mi się podoba
a do której pracujesz?, bo ja też bym mógł pracować do np. 14,15-ej a nie do wieczora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie bolszewia szerzy w tych marketach - ciągle coś im nie pasuje, ciągle jakieś idiotyczne żądania! Jak się wam nie podoba ta robota, to zmieńcie ją - co za problem. Komuna się dawno skończyła - jest WOLNOŚĆ (także zatrudniania się lub nie) i działają PRAWA RYNKU, a pracownicy sklepu są od obsługiwania klientów a nie od stawiania niedorzecznych żądań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takowa pani napisał:
Ty masz rodzine i zapewne nikt z nich nie pracuje 24 i 31 grudnia. A może wszyscy są bezrobotni od 89?
A mam i też pracują 24 i 31, i ja też pracuje, ale chyba logiczne, że wolała bym pracować w te dni krócej??? dlatego rozumie tych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...