Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy hipermarketów: Nie róbcie w święta zakupów!

Utworzony przez Antek, 13 grudnia 2010 r. o 17:06
aa napisał:
Nie rozumię dlaczego sprzedawcy mają mieć dzień wolny. Czy to jakaś uprzywilejowana grupa. Przecież jest to dzień roboczy. I wszyscy pracują, chyba że wezmą sobie w tym dniu urlop.
nie dziwi mnie, że nie rozumiesz, skoro masz problemy ze zrozumieniem tekstu, chcą pracować krócej , a nie mieć dnia wolnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAROD NIE CZYTATY I NIE PISATY.nawet zwyklego art.nie sa wstanie zrozumiec.nie chodzi o wolne tylko o skrocenie dnia pracy do godz.14.00.ciekawe co ci klienci chca kupic o 17.00 w markecie .chyba resztki,ktore zostana i ktorych nikt normalny niechcial juz kupic.proponuje wyprzedaz w boze narodzenie przed tesco.goraco polecam.zamiast z rodzina to na zakupy ,a do tego beda degustacje .serdecznie zapraszam tych wszystkich ,ktorzy pracownikow marketow traktuja jak smici .noi oczywiscie zarzad tesco obowiazkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni po toś my walczyły ło wolno Polske coby tyra ni mużna było rubić zakupów kiej nam si pudoba.Jak si komu ni pudoba tu nich si zwulni.Inni przydo na jigo mijsce.Tak som my nuwą intyligyncyjo polsko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mam nie robić zakupów w te dni mój mąż też pracuje w te dni i nikt nie daje mu taryfy ulgowej więc walcie się ze swoim apelem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja... napisał:
dlaczego mam nie robić zakupów w te dni mój mąż też pracuje w te dni i nikt nie daje mu taryfy ulgowej więc walcie się ze swoim apelem!!!!!
twoja wypowiedz bardzo duzo mowi o twojej kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Wigilię i Sylwestra pracuję od 9-17. Mąż na Wigilię pracuje od 14:0 do 22:00, 25-go ma wolne a 26-go pracuje od 6:00 do 14:00. I nikt z tego dramatu nie robi! A na Sylwestra ma nockę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Wigilię i Sylwestra pracuję od 9-17. Mąż na Wigilię pracuje od 14:0 do 22:00, 25-go ma wolne a 26-go pracuje od 6:00 do 14:00. I nikt z tego dramatu nie robi! A na Sylwestra ma nockę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Ja w Wigilię i Sylwestra pracuję od 9-17. Mąż na Wigilię pracuje od 14:0 do 22:00, 25-go ma wolne a 26-go pracuje od 6:00 do 14:00. I nikt z tego dramatu nie robi! A na Sylwestra ma nockę!!!
ktore z was to maz ,a ktore zona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja co roku pracuję w święta apeluję - ODWOŁAC POCIĄGI !!! Ludzie puknijcie się w główki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ja...' timestamp='1292313406' post='405232'] dlaczego mam nie robić zakupów w te dni mój mąż też pracuje w te dni i nikt nie daje mu taryfy ulgowej więc walcie się ze swoim apelem!!!!! [/quote BO ZARAZ SIĘ ZAPIENISZ!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop Lubelszczyzny napisał:
Ni po toś my walczyły ło wolno Polske coby tyra ni mużna było rubić zakupów kiej nam si pudoba.Jak si komu ni pudoba tu nich si zwulni.Inni przydo na jigo mijsce.Tak som my nuwą intyligyncyjo polsko!!!
WŁAŚNIE TO JEST WOLNA POLSKA, APELUJE - SKLEPY POWINNY BYĆ CZYNNE 24h, WE WSZYSTKIE ŚWIĘTA MNIEJSZE I WIĘKSZE!!!!!!!!!!! PO TO PRZECIEŻ NASZE PRADZIADKI I DZIADKI WALCZYLI!!!!!!!!!!! BO JAK SKRÓCĄ GODZINY PRACY A NIE DAJ BOŻE USTALĄ KOLEJNY DZIEŃ WOLNY OD PRACY TO CO MY ZE SOBĄ POCZNIEMY!!! PYTAM SIĘ CO!!! KOLEJNY DZIEŃ SPĘDZONY PRZED TELEWIZOREM, I Z RODZINĄ TRZA WTEDY GADAĆ!!! A TAK CAŁY DZIEŃ W SKLEPACH!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech wychodzi na jaw lubelska buta i arogancja. "Ja pracuje to niech i oni pracują, poza nimi jest jeszcze wiele branż, które pracują nawet 24h i gdzieś zakupy muszą zrobić." Nie uwierzę jednak w to, że przy bardzo napiętym grafiku czas na zrobienie zakupów przedświątecznych pozostaje wyłącznie w Wigilię. Nie macie lodówek? Zresztą tu nie chodzi tylko o zakupy, dorzuciłbym do tego m.in. kwestie rozliczeń podatkowych, odbioru dokumentów, załatwiania innych spraw formalnych - wszystko u nas musi być odwlekane do ostatniego dnia terminu, zgodnie ze znaną w republikach bananowych ideologią "mañana". Poza tym, trochę chybione jest porównanie pracy kasjera ze spożywczego molocha z innymi zawodami. Z informacji przedstawionych w mediach wynika bowiem, że pracownicy hipermarketów nie mają m.in. pełnej swobody co do możliwości skorzystania z toalety o innych uciążliwościach nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z PRACOWNIKAMI STACJI PALIW ? MOŻE TEZ BY CHCIELI NIE PRACOWAĆ I MAJĄ NAWOŁYWAĆ DO BOJKOTU ? A POZA TYM CZY ŻYJEMY W PAŃSTWIE KOŚCIELNYM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...