Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Lubzelu dostali (bez)wartościowe papiery

Utworzony przez KIMDZONGIL, 10 września 2008 r. o 08:17 Powrót do artykułu
OCH JAK I JA UBOLEWAM/NIE DOŚĆ ŻE ZARABIAJĄ W HUK KASY/MAJĄ PRĄD W DOMACH ZA JAKIEŚ MARNE GROSZE/TO ZNOWU PODNIEŚLI CENY NA MAXA/JAKA TO BIEDNA GRUPA ZAWODOWA/JUTRO ZAKŁADAM FUNDACJE NA ŻECZ POMOCY UCISKANYCH ENERGETYKÓW !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dostanie pozostała część społeczeństwa która również łożyła na budowę i tych zakładów energetycznych.Ta cześć dostanie realne podwyżki cen energii elektrycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest w tym artykule najlepsze "którzy zostali na lodzie", z takimi przywilejami jakich nie ma żadna grupa zawodowa w kraju, biedaczki, zostali na lodzie, bo jak słyszą podwyżka cen prądu to już wiedzą, że większe pobory będą, "biedaczki zostały na lodzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA PRZEPRACOWALEM CAŁE SWOJE ŻYCIE W PAŃSTWOWYM ZAKŁADZIE OK40 LAT I NIE OTRZYMAŁEM NICZEGO ANI AKCJI, ANI PRAWA DO WYKUPU MIESZKANIA ZAKŁADOWEGO I TAK PATRZĄC NA DRĄCYCH TO OJCZYŹNIANE SUKNO, KAŻDY DO SIBIE ILE MOŻE PYTAM : O COŚMY WALCZYLI???? ŻE NIERÓWNO DZIELIMY DOBRA . KAŻDY ODBUDOWYWAŁ OJCZYZNĘ PO WOJNIE, ZNISZCZONĄ ŁOŻĄC NA ODBUDOWĘ STOLICY I KRAJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Ci ludzie myślą że coś im się należy, przecież jako pracownicy Lubzelu mają en. elektryczną prawie za darmo. Inna sprawa to taka, że przecież dostają co miesiąc wynagrodzenie za pracę, dlaczego jeszcze chcą akcji firmy która należy do wszystkich obywateli a nie ich jako 'elity'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje takie rozwiazanie - jak sie nie podoba to niech sie zwolnia. Takie monopole jak Lubzel zamiast prywatyzowac powinno sie likwidowac. Siedzi tam banda nierobow, z dzialem marketingu na czele (zawsze sie brecham jak widze w Lubzelu DZIAL MARKETINGU). Mysle ze 60-70% pracownikow mozna stamtad wywalic, spadna im koszty, spadna ceny. Zaorac LUBZEL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cycu napisał:
A ja proponuje takie rozwiazanie - jak sie nie podoba to niech sie zwolnia. Takie monopole jak Lubzel zamiast prywatyzowac powinno sie likwidowac. Siedzi tam banda nierobow, z dzialem marketingu na czele (zawsze sie brecham jak widze w Lubzelu DZIAL MARKETINGU). Mysle ze 60-70% pracownikow mozna stamtad wywalic, spadna im koszty, spadna ceny. Zaorac LUBZEL.
Zaorać to trzeba ciebie jełopie! Radze najpierw zasięgnąć trochę informacji a nie pisać że energetycy mają światło za prawie darmo. Nadajecie się tylko do mielenia jęzorami, do niczego więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
A co dostanie pozostała część społeczeństwa która również łożyła na budowę i tych zakładów energetycznych.Ta cześć dostanie realne podwyżki cen energii elektrycznej.
A oprócz tego pozostała część społeczeństwa, która również łożyła na inne cele jak budowa Zalewu Zemborzyckiego, posiadająca pojazdy może oglądać za darmo Zalew z daleka, chyba że zapłaci za parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zakladzie Energetycznym Warszawa Teren jest to samo.Pracuje 20 lat i nie mam akcji a ktos 15 i ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...