Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy pogotowia grożą strajkiem (wideo)

Utworzony przez MEDYCZNY, 5 marca 2008 r. o 17:35 Powrót do artykułu
k2 napisał:
Wydaje mi się, że Pogotowie Ratunkowe nie może prowadzić czynnej akcji strajkowej. Nieudzielenie pomocy lub odmówienie wyjazdu do wezwania to przestępstwo. Pamiętajcie, że życie ludzkie jest ważniejsze niż wasz protest. Dopóty będziecie mieli poparcie społeczne dopóki będziecie dbali o ludzi. W podręczniku BTLS , we wstępie napisano: "OUR JOB IS SAVING LIFE". Pamiętajcie o tym.
A ja mam to w ... niech umieraja nawet tysiace czy ja mam z glodu zdychac i patrzec sie na pulki w sklepie bo wybralem taki zawod nie tego juz dosyc niech umieraja a PANIA PRZEŁOŻONĄ I PANA DYREKTORA NA TACZKE I DO WISŁY
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oby z nim tylko nie do mnie ani bliskich
miałem nieszczęście z nim jeżdzic na pokładzie mam nadzieje ze nie do moich bliskich na leczeniu przynajmniej na poziomie pogotowia tez sie nie zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto negocjuje podwyżki w tej firmire? moim zdaniem dyrektor, związkowcy, kadrowa i księgowa. nikt nie widział tam przełożonej. niech odezwą się ci co negocjują i podpisują uzgodnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegos tu nie rozumiem.Pan Kulesza mówi ze w budżecie nie ma na to pieniędzy.Straż graniczna.policja ,nauczyciele to tez budzet a kasa dla nich się znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Czegos tu nie rozumiem.Pan Kulesza mówi ze w budżecie nie ma na to pieniędzy.Straż graniczna.policja ,nauczyciele to tez budzet a kasa dla nich się znalazła.
Tak ale trzeba coś robić a nie mówić nie mam i koniec tak jest najłatwiej,poza tym jak przez tyle lat zaciskało się pasa pracownikom i nikt nic nie mówił tylko pracował w dwóch miejscach aby przeżyć to po co coś robić jest spokój to cicho aby tak zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja dyrekcji przejścia na kontrakty dziękuje że by musieć tyrać jak nasi koledzy po 240-300godzin miesięcznie aby zarobić to paranoja nie zarobisz normalnie na kontrakcie jak nie będziesz tyrał jak oni niech on przejdzie na kontrakt za 17zł na godzine zapłaci Z.U.s POdatek itp i nich robi po 3300h wtedy niech się wypowiada że można pójść na kontrakt.Dlaczego niema kontraktów w Policji ,Straży Pożarnej,Służbie Celnej????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Propozycja dyrekcji przejścia na kontrakty dziękuje że by musieć tyrać jak nasi koledzy po 240-300godzin miesięcznie aby zarobić to paranoja nie zarobisz normalnie na kontrakcie jak nie będziesz tyrał jak oni niech on przejdzie na kontrakt za 17zł na godzine zapłaci Z.U.s POdatek itp i nich robi po 3300h wtedy niech się wypowiada że można pójść na kontrakt.Dlaczego niema kontraktów w Policji ,Straży Pożarnej,Służbie Celnej????
Bo by sie dopiero łapownictwo zaczeło, ale jak ma byc w tej firmie ok jak koledzy za 5 zł cie sprzedadza i doniosa a donosi sporo ... taki 400 h mies i szkoda mu ze ktos ma to w poważaniu i po 160 chce isc do domu i pobyc z rodzina .Tak jak biuro i dyrekcja czemu z tej grupy zawodowej nikt nigdzie nie dorabia bko maja 3 razy wiecej jak biały personel .Kulesze i Pawłowska do ziemi !STANCIE I NIEPRACUJCIE LUDZIE ZA GROSZE
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ale nie oto tu chodzi wystarczy by się ktoś przyjrzał tym kontraktom> Do prowadzenia pojazdy uprzywilejowanego a takim jest karetka pogotowia zatrudniane są dzieci które maja prawo jazdy nawet od kilku miesięcy, z tego co mi wiadomo to są przypadki ze Podpisano kontrakt z człowiekiem jako Ratownik z uprawnieniami do prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych wcześniej niż człowiek odebrał prawo jazdy. Świadczy to o tym że Dyrekcja nie szanuje zdrowia i życia własnych pracowników narażając ich na podwyższone ryzyko związane z brakiem doświadczenia tych pseudo kierowców pracownicy z długoletnim stażem są w tej firmie zbędnym balastem. Dlaczego nikt tego nie ukróci komu jest to na rękę i w imie czego sa narażani inni członkowie zespołu. Mówi się ze brakuje w tej Firmie Kierowców i ja się wcale temu nie dziwię bo kto zdrowo myślący przyjdzie do takiej pracy za 900 zł bo tyle zarabia młody pracownik etatowy To zgroza by pracownik z dwudziesto kilu letnim stażem zarabiał od 1100 zł do 1300zł Pracownicy w tej firmie widza ze coraz bardziej zmniejsza się obsadę zespołu wyjazdowego podobno dla oszczędności ale gdzie ta oszczędność kiedy liczba etatów w administracji wzrasta. A pracownikom mówi sie że działalność podstawowa przynosi straty. Panie Dyrektorze może czas zająć sie czymś na czym sie Pan zna bo zarządzanie Panu kompletnie nie wychodzi. Zacznij Pan myśleć albo zostaw Pan ta firmę tym którzy znają sie na zarządzaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie jak Pracownicy Pogotowia pójdą w ślady Policjantów zaczną brać zwolnienia lekarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nawiązaniu do moich zacnych przedmówców zgadzam się z wami co do układu między dyrektorami stacji pogotowia województwa lubelskiego a także co do układów w administracji. W Zamościu istnieje podobna sytuacja co do zatrudnienia w tym dziale (rodziny lub osoby z polecienia). Nie wiem jak w Lublinie ale z wyliczeń średnie wynagrodzenie w dziale administracji wynosi 3500zł brutto plus premie uznaniowe. Co do płac średnie personelu jest to samo co u was (zmowa dyrektorów). Gdybym był świadomy jaką pensję zasadniczą ma pracownik ( gospodarczy, konserator oraz mechanik po zawodówce -nie obrażając ich ) nie podnosiłbym kwalifikacji w swoim zawodzie poprosiłbym o przeniesiene na te stanowisko lepiej płatne o kwotę 300 zł brutto. Nie wiem jak u was ale u nas niedziela i święta nie są płatne. Na zakończenie także myślimy oo taczce z żelaznym kołem. Proszę o odpowiedzi na Forum Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE DYREKTORZE:zawsze dążyłeś do integracji .integracja się udała tylko czy PAN jest z niej zadowolony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamość napisał:
W nawiązaniu do moich zacnych przedmówców zgadzam się z wami co do układu między dyrektorami stacji pogotowia województwa lubelskiego a także co do układów w administracji. W Zamościu istnieje podobna sytuacja co do zatrudnienia w tym dziale (rodziny lub osoby z polecienia). Nie wiem jak w Lublinie ale z wyliczeń średnie wynagrodzenie w dziale administracji wynosi 3500zł brutto plus premie uznaniowe. Co do płac średnie personelu jest to samo co u was (zmowa dyrektorów). Gdybym był świadomy jaką pensję zasadniczą ma pracownik ( gospodarczy, konserator oraz mechanik po zawodówce -nie obrażając ich ) nie podnosiłbym kwalifikacji w swoim zawodzie poprosiłbym o przeniesiene na te stanowisko lepiej płatne o kwotę 300 zł brutto. Nie wiem jak u was ale u nas niedziela i święta nie są płatne. Na zakończenie także myślimy oo taczce z żelaznym kołem. Proszę o odpowiedzi na Forum Zamościa.a może połączymy siły i razem pod urzędy teraz pójdziemy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pesymista napisał:
Co będzie jak Pracownicy Pogotowia pójdą w ślady Policjantów zaczną brać zwolnienia lekarskie.
może tak musi być aby ktoś zrozumiał i aby do nie ktotych dotarło jak sądzicie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pikiet czemu nie ale najpierw trzeba wykorzysać wszystkie mozliwe drogi prawne moim skromnym zdaniem.Powinniśmy robić jak największy szum jeśli chodzi o sytuacjie w naszych pogotowiach (medialny) jest to jedna z metod nacisku na nich nie wydaje mi sie że oni są nie zastąpieńi przydałoby sie porzadne kontrole z zewnątrz nie z województwa to koleśie.W zamościu dopiero śię zaczyna awantura , styl zarządzania oraz metody naszego pseudo menadzera pozostawiają wiele do życzenia(bajzel ) TRZYMAJCIE SIĘ RAZEM NIE DAJCIE SIE PODZIELIĆ LUBELAKI ŻYCZLIWY Z ZAMOŚCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamość napisał:
Pikiet czemu nie ale najpierw trzeba wykorzysać wszystkie mozliwe drogi prawne moim skromnym zdaniem.Powinniśmy robić jak największy szum jeśli chodzi o sytuacjie w naszych pogotowiach (medialny) jest to jedna z metod nacisku na nich nie wydaje mi sie że oni są nie zastąpieńi przydałoby sie porzadne kontrole z zewnątrz nie z województwa to koleśie.W zamościu dopiero śię zaczyna awantura , styl zarządzania oraz metody naszego pseudo menadzera pozostawiają wiele do życzenia(bajzel ) TRZYMAJCIE SIĘ RAZEM NIE DAJCIE SIE PODZIELIĆ LUBELAKI ŻYCZLIWY Z ZAMOŚCIA
Dzięki nie dajcie się a w tym co piszesz masz całkowitą racje JAK COŚ TO RAZEM POD URZĘDY TO MOŻE WTEDY DOTRZE DO NICH TRZYMAJCIE SIĘ TEŻ MOCNO RAZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy i koleżanki Ten Przewodniczący Solidarnoiści Marian Z. jest ... z dyr Kuleszą, jesli chcecie zmian to obaj kolesie powinni wyjechac na taczkach. Marian Z. inicjator biwaków i śmierdzacych paczek (Fundusz socjalny) gra na zwłokę, zapomnicje o podwyżkach. Oszukuje na socjalu, więc czego można się po nim spodziewać odnośnie podwyżek to on przyciągnął administrację z kolumny. Przyjrzyjmy się pracy związków zawodowych po kazdym zebraniu z dyr. powinni zdawać sprawozdanie pracownikom. Proponuję aby pracownicy oczekiwali pod drzwiami dyr na efekty negocjacji jeśli nie po myśli załogi to podziękować takim związkowcom. Koledzy i Koleżanki więcej aktywności nie oczekujmy od innych, sami musimy wziąć sprawy w nasze ręce.
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie po strajku i innych opcjach "zdzisio "żucił ochłap 300 zł na głowe przynajmniej tak zapewnia a ja nadal mówie niech umieraja a co mi tam za nie moge robic za grosze .Przykład :Elektryk za podłączenie gniazdka woła 50 zł czas pracy ok 25-30 minut z drapaniem sie po ... i przerwą na fajke .Ratowacze wszelkiej maści (średnio ok 1000-1300 na miesiąc ok 7.5-8zł/h )reanimacja 1.5 godz 10-12 zł .OCENCIE SAMI ILE JEST WARTE WASZE ZYCIE I ZDROWIE a potem jeszcze raz powiedzcie ze te ... z pogotowia tylko piją i dają pawulon oraz leza .Ja bym stanoł na 1 dzien
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ... takie ochłapy zwalniam sie mam kat. C prawa jazdy a kierowców szuka teraz wiele firm nawet śmieciarzy się docenia lepiej tam kierowca dostanie odrazu na ręke 1800 zł
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowco-ratowacz napisał:
a ja ... takie ochłapy zwalniam sie mam kat. C prawa jazdy a kierowców szuka teraz wiele firm nawet śmieciarzy się docenia lepiej tam kierowca dostanie odrazu na ręke 1800 zł
I masz racje ja tez niedługo odchodze po 15 latach bo mam bosyc tej firmy i sprzedawczyków za 1 zł do godz i powalomych naiwnych małolatów którzy myslą ze wszystko juz widzieli i sie na wszystkim znają
Ostatnio edytowany 27 marca 2008 r. o 12:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza skończona, czar podwyżek minął. Związkowcy ugrali z dyrektorem lody i batony(nie dla wszystkich) tydzien temu w poniedzialek podzielili się jajeczkiem(strzelili baranka pokoju) w obecności znamienitych gości (przeważali strażacy) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...