Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy sanepidu bronią swojego szefa

Utworzony przez antyŻUK, 1 grudnia 2011 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Niestety, muszę się zgodzić że za tego Pana sanepid zaczął działać jak powinien. Mam dość trucicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za Policzkiewiczem. Wreszcie jakiś urzędnik, który działa i nie boi się narażać na krytykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Prezydent jest mądrym człowiekiem i na pewno weźmie pod uwagę głos ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa,że znam obu panów.Słodziński ma duże i głębokie kieszenie.Pan Policzkiewicz wydatnie poprawił nasze bezpieczeństwo sanitarne,czym naraził się wielu knajpiarzom,sklepikarzom itd itp.Słodziński to typowy urzędas i jasne sytuacje go przerastają. My zwykli zjadacze chleba chcemy czystych sklepów ,restauracji,zakładów produkujących wyroby garmażeryjne......czyżby Słodziński miał inne zdanie w tej materii.Proponuję Słodziński do "odstrzału".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik zrobi wszystko, żeby pokazać Policzka z jak najlepszej strony. Policzek zrobił wiele krzywdy setkom ludzi, którzy stracili pracę przez to, że za drobne uchybienia zamknięto między innymi moje miejsce pracy. Za drobniejsze uchybienia owszem powinni karać, ale nie zaraz zamykać nam nasze miejsca pracy. Ja nie chcę już mieszkać w tym kraju, bo tu każdy każdemu wilkiem, a Panu Policzkowi życzę, żeby na własnej skórze poczuł jak to jest stracić pracę. Zasługuje Pan na to. Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypolityczny napisał:
Dziennik zrobi wszystko, żeby pokazać Policzka z jak najlepszej strony. Policzek zrobił wiele krzywdy setkom ludzi, którzy stracili pracę przez to, że za drobne uchybienia zamknięto między innymi moje miejsce pracy. Za drobniejsze uchybienia owszem powinni karać, ale nie zaraz zamykać nam nasze miejsca pracy. Ja nie chcę już mieszkać w tym kraju, bo tu każdy każdemu wilkiem, a Panu Policzkowi życzę, żeby na własnej skórze poczuł jak to jest stracić pracę. Zasługuje Pan na to. Pozdrawiam wszystkich
Za drobne uchybienia jest mandat a nie zamknięcie. Za duże uchybienia jest zamknięcie do czasu usunięcia uchybień. Pracy nie traci się za to. Jednym słowem ściema po całości. Czystość w handlu i żywieniu ma być, brudasy precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypolityczny napisał:
Dziennik zrobi wszystko, żeby pokazać Policzka z jak najlepszej strony. Policzek zrobił wiele krzywdy setkom ludzi, którzy stracili pracę przez to, że za drobne uchybienia zamknięto między innymi moje miejsce pracy. Za drobniejsze uchybienia owszem powinni karać, ale nie zaraz zamykać nam nasze miejsca pracy. Ja nie chcę już mieszkać w tym kraju, bo tu każdy każdemu wilkiem, a Panu Policzkowi życzę, żeby na własnej skórze poczuł jak to jest stracić pracę. Zasługuje Pan na to. Pozdrawiam wszystkich
A ja Tobie życzę abyś się poczuł jak zatruty klient restauracji cz piekarni... Brudasom PRECZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dobrze i uczciwie działał, zamykał brudasów i komuś się to nie spodobało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krecik_77 napisał:
Za drobne uchybienia jest mandat a nie zamknięcie. Za duże uchybienia jest zamknięcie do czasu usunięcia uchybień. Pracy nie traci się za to. Jednym słowem ściema po całości. Czystość w handlu i żywieniu ma być, brudasy precz!
TAK...OCZYWIŚCIE, ZAMYKA SIĘ TYLKO ZA DUŻE UCHYBIENIA, ALE W LUBLINIE ZAMYKA SIĘ TEŻ ZA BRAK UCHYBIEŃ, NP. SPRAWA VANILLA CAFE I MILION PODOBNYCH. DZIĘKI WŁAŚNIE TAKIM BRUDASOM, WY BUDŻETOWCY MOŻECIE ISTNIEĆ- DZIĘKI PODATKOM OD FIRM, ALE POLAK NIE ZROZUMIE BO ZAWIŚĆ TO PODSTAWA. PO CO KOMUŚ MA BYĆ LEPIEJ. TRZEBA POZAMYKAĆ WSZYSTKO TAK, ŻEBY NIC NIE BYŁO JAK MAWIAŁ ONEGDAJ PAN KONONOWICZ. POZDRAWIAM I WSPÓŁCZUJĘ ZAWIŚCI I GŁUPOTY P.S.ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ARTYKUŁEM. LICZĄ SIĘ FAKTY A NIE ZABOBON I FANABERIE ZAWISTNEGO POLAKA http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101105/LUBLIN/911839734
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela K. napisał:
A ja Tobie życzę abyś się poczuł jak zatruty klient restauracji cz piekarni... Brudasom PRECZ
A JA ŻYCZĘ TOBIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NIE NAZWĘ CIĘ BRUDASEM BO CIĘ NIE ZNAM I NIE MAM ZAMIARU CIĘ WĄCHAĆ BY SPRAWDZIĆ GDYŻ SIĘ BRZYDZĘ A NA SAMĄ MYŚL O TYM MAM ODRUCH WYMIOTNY. FAKTY -W LUBLINIE ZAMYKA ZA BRAK UCHYBIEŃ, NP. SPRAWA VANILLA CAFE I MILION PODOBNYCH. DZIĘKI WŁAŚNIE TAKIM BRUDASOM, WY BUDŻETOWCY MOŻECIE ISTNIEĆ- DZIĘKI PODATKOM OD FIRM, ALE POLAK NIE ZROZUMIE BO ZAWIŚĆ TO PODSTAWA. PO CO KOMUŚ MA BYĆ LEPIEJ. TRZEBA POZAMYKAĆ WSZYSTKO TAK, ŻEBY NIC NIE BYŁO JAK MAWIAŁ ONEGDAJ PAN KONONOWICZ. POZDRAWIAM I WSPÓŁCZUJĘ ZAWIŚCI I GŁUPOTY P.S.ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ARTYKUŁEM. LICZĄ SIĘ FAKTY A NIE ZABOBON I FANABERIE ZAWISTNEGO POLAKA http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101105/LUBLIN/911839734
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A JA ŻYCZĘ TOBIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NIE NAZWĘ CIĘ BRUDASEM BO CIĘ NIE ZNAM I NIE MAM ZAMIARU CIĘ WĄCHAĆ BY SPRAWDZIĆ GDYŻ SIĘ BRZYDZĘ A NA SAMĄ MYŚL O TYM MAM ODRUCH WYMIOTNY. FAKTY -W LUBLINIE ZAMYKA ZA BRAK UCHYBIEŃ, NP. SPRAWA VANILLA CAFE I MILION PODOBNYCH. DZIĘKI WŁAŚNIE TAKIM BRUDASOM, WY BUDŻETOWCY MOŻECIE ISTNIEĆ- DZIĘKI PODATKOM OD FIRM, ALE POLAK NIE ZROZUMIE BO ZAWIŚĆ TO PODSTAWA. PO CO KOMUŚ MA BYĆ LEPIEJ. TRZEBA POZAMYKAĆ WSZYSTKO TAK, ŻEBY NIC NIE BYŁO JAK MAWIAŁ ONEGDAJ PAN KONONOWICZ. POZDRAWIAM I WSPÓŁCZUJĘ ZAWIŚCI I GŁUPOTY P.S.ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ARTYKUŁEM. LICZĄ SIĘ FAKTY A NIE ZABOBON I FANABERIE ZAWISTNEGO POLAKA http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101105/LUBLIN/911839734
Ależ nikt ci nie broni podczas kontroli latać z kamera i nagrywać, czy przypadkiem urzędas nie robi ci krzywdy Oczywiscie, zeby nagranie miało moc prawną, to nie można go tykać Bądź przygotowany technicznie a nie będziesz marudził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i walczą z brudasami, ale to ich obowiązek. Z własnych obserwacji wiem że sprawy są kontrowersyjne bo zamykają nowe czyste lokale bardziej za uchybienia formalne niż za brud, a w Lublinie funkcjonuje wiele ohydnych miejsc gdzie sanepid nie zagląda. Sposób działania inspektorów i całego urzędu jednak jest straszny. Otwierasz lokal - nie uzyskasz informacji, ewentualnie zostaniesz wprowadzony w błąd ( 2 osoby =2 opinie)brak sformalizowanych wymagań (niezrozumiała ustawa, różne interpretacje pracowników sanepid)Braki wychodzą dopiero przy odbiorze;-) Do tego inspektorów trzeba wozić.......jak księdza w XIX w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Policzkiewicz nie lepiej było się dogadać a nie zamykać? Niech poznają ludzie prawdę, jak smakuje mysie g.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pan Policzkiewicz kandydował z listy PO to pewnie miałby byt zapewniony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie jeść robaki i szczurze odchody, to odwołujcie Policzkiewicza. Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest prawdą że wszyscy pracownicy popierają Pawła Policzkiewicza i sprzeciwiają się jego odwołaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu ... czy to jest rozliczenie Wyborów 2011 ? ? ? a może ktoś nakazał...po kontroli!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pie..... lizusy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie wniosek napisali lizusy, którym policzkiewicz daje co miesiąc pokaxne premie. Nie dajcie się oszukać policzkiewicz i słodziński to jedna banda, a tak naprawde to tracimy my zwykli ludzie. Nie wiem czy wiecie że w lubelskim sanepidzie liczy sie to żeby z kazdej kontroli przyjść z mandatem, i pracownicy są z tego rozliczani, a co gorsza jest jeszcze wyścig szczurów im większy mandat tym większe uznanie. 1/2 pracowników sanepidu jest na skarju wytrzymania przez tego pana. Więc się nie łudzcie że sanepid z kontroli wyjdzie bez niczego, zawze coś znajdą bo mają taki wymóg. A cały ten rozgłos kontrole, akcjie i wywiady były robione od początku pod wybory ale na szczęście mądrzy lublinianie nie wybrali go w wyborach. Jesteście naiwni swoje lody i tak kręci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację z pismem wystąpiło kilku pracownikow Stacji, więc nie można mówić że "głos w sprawie zabrali pracownicy powiatowej stacji sanepidu". Znaczna część pracownikow powiatowej stacji nawet nie zna treści tego pisma i nie wie kto jest zredagowałi kto sie pod nim podpisał. Po co te kłamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...