Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy UMCS obrzucili rektora jajkami (wideo)

Utworzony przez No proszę, 23 października 2009 r. o 11:10 Powrót do artykułu
A miałem zamiar zatrudnic jednaz pań u mnie w firmie. Ale nie bede ryzykował że jej sie coś ni spodoba i mnie obrzuci jajkami. Dziękuje za takiego pracownika i w tym momencie uważam że powinno sie ich pozwalniac co do jednej osoby, wlącznie z pierdzacymi w stołek związkowcami, którzy mają ponoć dostać 10 tyś zł premie za osiągniecia w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związki ZAWODZĄCE !!!!! Pamiętajcie wszyscy Ci którzy poszliście na tą pikietę.... Was zwolnili nie Waszych związkowców, którzy na Waszej krzywdzie nazwiska chcą robić. Im podziękujcie bo nie potrafili porozumieć się w Waszej sprawie. Oni są nie do ruszenia....a jeżeli tak z Wami się identyfikują to niech się w geście solidarności również zwolnią.....Hehe nie doczekanie Wasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie czesc osób jest jak najbardziej do zwolnienia z tego co pamietam jak na akademik przypadało po 6-7 sprzataczek ktore po godzinie roboty sidzialy i jarały szlugi w pier***niczku no tochyba cos jest nie tak??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
A miałem zamiar zatrudnic jednaz pań u mnie w firmie. Ale nie bede ryzykował że jej sie coś ni spodoba i mnie obrzuci jajkami. Dziękuje za takiego pracownika i w tym momencie uważam że powinno sie ich pozwalniac co do jednej osoby, wlącznie z pierdzacymi w stołek związkowcami, którzy mają ponoć dostać 10 tyś zł premie za osiągniecia w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda ze nie było dzisiaj zajęć, bo widzę ładna akcja ;D A z tym autem to jest bardziej skomplikowana sprawa, bo to zakupiła fundacja UMCS, która to : Fundacja Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej istnieje od 1989 roku. Jej głównym celem jest wspieranie rozwoju UMCS. Cel ten Fundacja realizuje poprzez prowadzenie działalności gospodarczej obejmującej różne formy edukacji, doradztwo gospodarcze, badania naukowe, prowadzenie punktów ksero. Fundacja UMCS jest wyłącznym właścicielem Księgarni Uniwersyteckiej sp. z o.o. Fundacja wspiera organizacyjnie działalność Stowarzyszenia Absolwentów UMCS. Więc fundacja zarobiła - fundacja kupiła,ale tego nie mogą chyba zrozumieć Ci państwo i wysuwają tak prosty w obaleniu argument. Podejrzewam, że nawet nie chciało im się a może nie umieją się tego dowiedzieć. cóż nie tylko "nieznajomość prawa szkodzi" ale również wielu innych rzeczy, o czym zapewne niebawem się przekonają, jeśli ktoś podejmie sprawdzenie legalności tego protestu/strajku/zbiegowiska i rzucanie jajkami ? Chcą w ten sposób wygrać jakąś sprawę czy tylko sobie ulżyć ? Związki zawodowe ? w Wielkiej Brytanii nie ma i co bardzo źle jest ?? A działacze związkowi to wieczne nieroby, które jak widać nic i tak nie wskórały Tak więc, opłacało im się należeć do związku i płacić składki )
Człowieku według Ciebie w Wielkiej Brytanii nie ma związków zawodowych? Jeżeli nie masz pojęcia to po co się kompromitujesz takimi tekstami. Tam działają jedne z najbardziej wpływowych związków zawodowych na świecie. A tak a propos Fundacji, to skoro ma wspierać rozwój, to czy nie mogła pomóc w obecnej sytuacji uczelni? Obecnie brak wsparcia eliminuje jakikolwiej rozwój. Więc zamiast kupować służbowe auta trzeba było pomyśleć o lepszym wykorzystaniu funduszy. Rektor nie chce powiedzieć jakie będą oszczędności. Każda z 400 osób zarabia ok 800zł netto. Cały koszt dla UMCS na jedną osobę to ok. 1600zł. To znaczy, że miesięcznie kosztuje to 640.000zł. Zakładając, że 200 osób wykona za nich całą robotę to i tak oszczędności to ok. 320.000zł na miesiąc. Czy to tu powinno się oszczędzać? Według mnie nie, wystarczy zajść na Wydział Politologii gdzie są zakłady gdzie jest po 30-35 doktorów, a są też tacy co doktorami są od 20 lat. Czy zwolnień nie powinno się zacząć od pseusonaukowców? Zaznaczę tylko, że jeśli zdarzy się sytuacja, że np. prof. Olszewski odejdzie na emeryturę wydział nie będzie miał praw prowadzić promocji habilitacyjnych ze względu na brak wymaganej liczby profesorów zwyczajnych. Po co utrzymywać rzeszę ludzi, ilu z nich będzie profesorami? Tylko czekać na wykłady z magistrami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...