Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy ZUS-u dostaną nagrody po tysiąc złotych. Nagradza też rząd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 12:22 Powrót do artykułu
A czy ja dostanę jakąś nagrodę za to, że co miesiąc przelewam terminowo moje ciężko zarobione ponad 1000 zł do ZUSu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A czy ja dostanę jakąś nagrodę za to, że co miesiąc przelewam terminowo moje ciężko zarobione ponad 1000 zł do ZUSu?
Jak dożyjesz 67 lat to może dostaniesz jakieś grosze w nagrodę za udział w tej piramidzie finansowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja ciężka prace, nagrody im się należą. Przez osiem lat pensje w budżetówce stały w miejscu. A co ludzie pracujący w ZUS są winni gościowi, że składki są takie wysokie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A czy ja dostanę jakąś nagrodę za to, że co miesiąc przelewam terminowo moje ciężko zarobione ponad 1000 zł do ZUSu?
Dostaniesz wysoką emeryturę i premię za rzetelność,od nowej Ustawy 1000 zł. miesięcznie do rączki BRUTTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam w jakim zakresie jest ona ciężka ? Zawsze jeśli cieżko można zmienić, ale u prywaciarza to dopiero trzeba pokazać że się pracować potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to ciężka praca, chociażby ze względu na roszczeniowość interesantów, ich pretensje za ekipy rządzące i cały ten system. Wielu ludzi chce wyładować swoje frustracje na urzędnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Maja ciężka prace, nagrody im się należą. Przez osiem lat pensje w budżetówce stały w miejscu. A co ludzie pracujący w ZUS są winni gościowi, że składki są takie wysokie?
to cała budżetówka miała zamrożone przez 8 lat płace, nie tylko ZUS, co z innymiiiiiiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
przepraszam w jakim zakresie jest ona ciężka ? Zawsze jeśli cieżko można zmienić, ale u prywaciarza to dopiero trzeba pokazać że się pracować potrafi.
a jak ci żle u prywaciarza to zatrudnij się w ZUS, kto ci broni, tylko, że tam trzeba mieć wykształcenie a nie tylko gimnazjum albo podstawówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie co piszecie na temat pracy w ZUS-ie tam jest gorszy mobbing niż w nie jednej korporacji ale każdy siedzi cicho bo na pracy zależy. A co do nagród to tak naprawdę nie wszyscy ją dostaną i to jest pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadek państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam dostać około 3500,00 zł brutto nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...