Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy ZUS żądają podwyżek i nie tylko. Będą mieli więcej pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2017 r. o 16:44 Powrót do artykułu
to niech zarząd ZUS sobie odejmie od pyska i da tym na dole, bo ci ludzie mają jednakowe żołądki. Co to za głupie podawanie średniej, odejmijcie od tej średniej tych przy korycie, tj. dyrektorów i kierowników, podajcie średnią samych pracowników wykonujących krecią robotę. Cholerny kraj dla tych przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zus to legalna piramida finansowa niczym skoki czy ambergold, tylko w przypadku tych dwóch pozostałych ofiary udają się same i bez przymusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babo, kończysz pracę o 15:30, zatrudnij się gdzieś na pół etatu i ZAPRACUJ na dodatkowe 700 złotych. A nie przychodzisz do ZUS spóźniona, już przed 15:30 stoisz przy drzwiach patrząc na zegarek, w międzyczasie wywalisz z 5 kaw i wsuniesz ze 2 kg żarcia i jeszcze narzekasz... KUR#&, aż mi się ciśnienie podniosło :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te związki zawodowe jak i cały zus powinni zlikwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojebało ich a co oni produkuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złupcie trochę bardziej firmy i będziecie mieć na podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wszystko zlikwidować żeby niczego nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę przypomnieć że najniższa krajowa wynosi 2000zł brutto, a najniższa renta która wg. zus ma pozwalać na przeżycie została wspaniałomyślnie podniesiona do 1000zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zrefromuja niepubliczne ZOZy, przecież to tam sa topione miliony złotych, byle jakie leczenie, brak skierowań na badania, żebracze płace personelu sredniego, jeszcze kilka lat temu doktor jeżdził kupionym francuskim klepanym samochodem po dachowaniu a dzisiaj ma kilka willi i spuchniete konto, te pieniadze powinny trafic do szpitali i klinik czyli tam gdzie faktycznie ratuje się zycie a nie udaje że leczy, jak im pacjent umiera w tych niepublicznych ZOZach to jest zawsze stwierdzenie , robilismy co mogliismy ale niiestety ....itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszedłem do zus, dostałem dokumenty, poszedłemdo krus pokazałem dokumenty z zus, porzedłem do zus pokazałem dokumenty z krus. wszystko w godzinach pracy! za je..any kabel komunikacyjny robiłem! c...ja w *** nie podwyżki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.s. nie chodzi to o szarych pracowników z tzw. okienka, oni byli pomocni i robili co w ich mocy. Chodzi o SYSTEM który jest kaleki i najwyraźniej niektórym na ręke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja moge pracować za 70% waszej aktualnej pensji moze nie mam takiej wiedzy jak szanowni panstwo ale Wy teź się tego wszystkiego musieliście nauczyć.Jestem po ekonomi prosze o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm ale ile osób zwolniono z ZUS gdy podniesiono wiek emerytalny? przecież mieli wtedy mniej osób do obsłużenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kłamstwo,że renty najńsze to 1000 zł najniższa to 750,00 komu ten bajer,te kłamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakiś żart?Najniższa renta 1000 złoty?Z choinki się urwałaś/eś?Najniższa renta na dzień dzisiejszy wynosi śmieszne 750 złoty a emerytura 870złoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Babo, kończysz pracę o 15:30, zatrudnij się gdzieś na pół etatu i ZAPRACUJ na dodatkowe 700 złotych. A nie przychodzisz do ZUS spóźniona, już przed 15:30 stoisz przy drzwiach patrząc na zegarek, w międzyczasie wywalisz z 5 kaw i wsuniesz ze 2 kg żarcia i jeszcze narzekasz... KUR#&, aż mi się ciśnienie podniosło :-P
 kuźwa za leżenie pieprzenie się i rozmnażanie za darmo dostają 500+ a tu żałujesz ludziom pracy godnej zapłaty,walnęło ci na łep, mają rację niniższa krajowa winna być jednakowa tak jak w innych krajach unii. Jak tam tam lekko to się idioto zatrudnij i będziesz pić po 5 kaw aż ci serce pieprznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj ,,przyszły pracowniku ZUS,, z taką deklaracją, bo 70% naszych zarobków to sporo poniżej minimalnej, twoja wyobraźnia na temat zarobków w ZUS zwykłego pracownika chyba mocno wybujałą ale pozdrawiam i zapraszam nabory są do pracy, nie ma to jak samemu się przekonać wtedy można do woli krytykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zapraszam szanownego obecnego pracownika Zusu aby porzucił swoją obecną prace i spróbował zarobić pieniążki na wolnym kapitalistycznym rynku u tzw .prywaciarza czy też w korporacji.Nabory trwają non-stop.Wydaje mi się że zamiast herbatki trzeba bedzie pić wode mineralną bo pot będzie z główki spływał ze zmęczenia.Można także otworzyć własną działalność . Czy szanowny pani/pani zamieni się ze mną miejscem pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie się dowiedziałęm, że w tym złodziejskim ZUSie jest 10 związków zawodowych. No coś wspaniałego po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pracodawca przystał na 150 złotych, bo ma oszczędności z ubiegłego roku". No tak się uśmiałem jak nigdy. Jakie oszczędności się pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...