Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mandat 200 zł to istna kpina z której pewnie śmieje się sam sprawca
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do puki kary  będą zaczynać się nie od 200 zł a od 5000 zł w wzwyż to sobie mogą walczyć ze pier...mi śmieciarzami do usranej śmierci. Jaka to jest kara 200 zł ???????????
0
co za patologia, ciągle widzę powyrzucane worki ze śmiećmi do rowów, lasu itp. karać tych przygłupów i to porządnie bo do nich nic nie dociera, przecież śmieci teraz są wywożone a oni dalej zaśmiecają
0
a jak jest z wyrzucaniem paragonów i opakowań, przez kioskarzy do koszy przy przystankach
0
Kioskarze nagminnie wyrzucają paragony i opakowania po sprzedanym towarze, do koszy postawionych na przystankach
0
A naklejanie reklam na barierach energochłonnych przy ulicach, to nie jest zaśmiecanie miasta ??? Po co płacić za reklamy, jak można za darmo ponaklejać kolorowe pstrokate reklamy na ulicy. Straż miejska nie każe płacić, widocznie ktoś coś z tego ma.
0
A naklejanie reklam na barierach energochłonnych przy ulicach, to nie jest zaśmiecanie miasta ??? Po co płacić za reklamy, jak można za darmo ponaklejać kolorowe pstrokate reklamy na ulicy. Straż miejska nie każe płacić, widocznie ktoś coś z tego ma.
Na tych reklamach są numery telefonów i adresy, a skoro nikt nie każe płacić, to będzie tego coraz więcej.
0
Ustawa śmieciowy mówi ze właścicielem śmieci jest gmina
0
Chamstwo całymi wioskami i miastaczkami wywozi syf do lasu od lat a w okresie jesienno zimowym pali czym popadnie w piecach BYDŁA WSIOWEGO nie nauczysz las przecież niczyj bo państwowy albo sąsiada haha i co im zrobicie BYDŁO BYDŁO.
0
Kioskarze nagminnie wyrzucają paragony i opakowania po sprzedanym towarze, do koszy postawionych na przystankach
To chyba dobrze że do kosza, nie? Wolałbyś żeby wyrzucali obok kosza albo w krzaki?
0
Ustawa śmieciowy mówi ze właścicielem śmieci jest gmina
Co nie znaczy, że możesz je wywalić na środek drogi lub w krzaki
0
Taaa dobrze sie pisze chamstwo itd.,a co powiedzieć o cwokach podjeżdżających  swoimi wypasionymi bryczkami pod śmietniki osiedlowe i wyrzucanie śmieci do osiedlowych ? Nie stać cie głąbie na opłacanie smieciowego to sprzedaj bryczkę i zapłać na 20lat do przodu.
0
Jeżeli mandaty będą nadal wynosiły aż 200 albo aż 500 zł to góry śmieci będą rosły do nieba.
0
A w USA za wyrzucenie śmieci przy autostradzie jest 1000 Dolarów...
0
To już nie pierwszy raz aby ktoś na Żeglarskiej wyrzucał śmieci. Pisałem o tym na forum na początku tego roku. W lecie sam przegoniłem śmieciarza, który przywiózł odpadki budowlane. Niestety spostrzegł że jadę i szybko zaczął uciekać więc nr nie zapisałem. Idiota z niego bo na tym odcinku Żeglarskiej nie ma drogu utwardzonej tylko zwykła polna i całe auto z przyczepą podskakiwało na dołach. Śmiać mi się chce kiedy pomyślęo jego zawieszeniu. Niestety takich przypadków jest więcej i myślę że co jakiś czas powinna tam przejechać policja na rowerach. Tą ulicą nad zalew jadą mieszkańcy ulicy Abramowickiej. Jadą tam z dziećmi i jaki przykład widzą?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: