Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Pracuj blisko domu”. Akcja rekrutacyjna Poczty Polskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2017 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Nic dziwnego że zaczyna brakować ludzi do pracy, beznadziejnie płacą a wymagania z kosmosu. Zacznijmy od tego iż mało kto ma pełny etat co najwyżej listonosze oraz naczelnik. Co do premii to aby ją dostać trzeba sprzedać komuś kredyty, założyć lokaty itp ( przeważnie nikt nie chce więc szuka się po rodzinie ). Nie dziwię się że ludzie chcą strajkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wynagrodzenie za obsługę Banku Pocztowego? Kilkanaście lat na 1/2 etatu. Super oferta. Hahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok tych Pań był również pewien przystojny Pan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczta to więźniów chyba najchętniej zatrudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2200 brutto to wynagrodzenie tygodniowe? Bo chyba nie miesięczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli poszukuje sie pracownikow do pracy niezbyt kwalifikowanej ,to znaczy ,ze nie jest zle. Ktos kto cierpi biede wezmie kazda prace. A niezadowoleni nawet w najwiekszym dobrpbycie beda. Jesli beda rozdawac pieniadze za darmo, beda narzekac ,ze za malo, ze inni maja wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2200 brutto ? jaja se robią ? Szukajcie dalej frajerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2200? To daje jakieś 1800 na rękę. Dziękuję - idę na budowę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w urzędzie po 12 latach pracy zarabiam 1600 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ze swojej firmy już wypi eprzyłam wszystkich polaków i w to miejsce zatrudniam Ukraińców. Zasówają po 12 godzin 7 dni w tygodniu, a płacę im połowę tego co naszym. Poczcie polecam to samo rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie "wyniki sprzedaży"? Już teraz tzw. urzędy pocztowe wyglądają jak stragany z tandetą. Nawet chińskie majty można kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na rekrutacji nie polecam, Pachnie komuną, jako pracodawca poczta polska niema czym zachecić do pray zarobki słabe. KOMUNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają frajerów za 1800 niech se sama te listy nosi a nie siedzi za biurkiem i myśli ze ma pojecie o rekrutacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie pani Joanna Klich sama pracuje na oferowanych przez siebie warunkach, nawet niech otrzymuje premie za realizację targetów sprzedaży rajstop i ciastek. Czekamy na dania gorące serwowane w pocztowym okienku, też obłozone planem sprzedaży. Ludzie od szukania frajerów są jednak bezczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w urzędzie po 12 latach pracy zarabiam 1600 zł a za co byś chciała więcej ?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahha te podane ,,zarobki'' to tygodniówki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co im listonosze ? Poczta jeszcze zajmuje się przesyłkami ? Myślałem że przerzucili się na  sprzedaż majtek, podpsek i różańców i wszelakiej chińskiej tandety. Oczywiście na sprzedawane produkty nie wydaje paragonów fiskalnych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,ALE, NAIWNA BABKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to *** żarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to *** żarty niech sama nosi te torby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...